Fly4free.pl

Lato na Costa del Azahar za 1280 PLN. Loty z Katowic + zakwaterowanie z basenem blisko plaży

1280 PLN
castellon widok na miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: mubus7-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Poczujcie prawdziwy, hiszpański klimat na słynnym Wybrzeżu Kwiatu Pomarańczy! Wybierzcie się do Castellon de la Plana pod koniec kalendarzowego lata i odpocznijcie w jednym z najpiękniejszych zakątków półwyspu Iberyjskiego!

Do Hiszpanii udacie się w terminie 11 – 18 września. Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Castellon de la Plana, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Najtańsze bilety zarezerwują posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w komfortowym hotelu NH Castellón Turcosa. Z lotniska dostaniecie się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin podróży: lato
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1280 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Hotel 1831 PLN/2 osoby/pobyt

Na miejscu wybrałem dla was zakwaterowanie w 3* hotelu NH Castellón Turcosa. To świetnie oceniany obiekt, który mieści się w pobliżu wybrzeża. Do waszej dyspozycji zostaną oddane komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1453 PLN/pobyt

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie samochód już na lotnisku!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »