Fly4free.pl

Lato na Costa del Azahar za 1170 PLN. Loty z Katowic + zakwaterowanie z basenem blisko plaży

1170 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Quintanilla-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na wybrzeże kwiatu pomarańczy, gdzie pod koniec kalendarzowego lata możecie spodziewać się przyjemnych temperatur oraz mniejszej ilości turystów. Odpocznijcie na plaży i poczujcie prawdziwy, hiszpański klimat!

Do Hiszpanii udacie się w terminie 14 – 21 września. Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Castellon de la Plana, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Najtańsze bilety zarezerwują posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w komfortowym pensjonacie Orange Park 1 Habitacion. Z lotniska dostaniecie się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin podróży: lato
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1170 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Hotel 1732 PLN/2 osoby/pobyt

Pensjonat Orange Park 1 Habitacion to świetnie oceniany obiekt, który mieści się w pobliżu plaży. Na miejscu znajdziecie komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami. Skorzystacie również z basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1453 PLN/pobyt

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie samochód już na lotnisku!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »