Fly4free.pl

Larnaka, Bejrut, Dubaj, Stambuł i Ateny podczas jednej podróży z Warszawy za 1050 PLN

1050 PLN
dubaj plaża
Foto: esherez / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Lubicie intensywne wycieczki i chcielibyście uciec przed zimową aurą? Skorzystajcie z mojej propozycji i wybierzcie się na południe Europy oraz na Bliski Wschód. Odwiedzicie aż 5 krajów, które zachwycą was bogatą kulturą i wieloma atrakcjami.

Koszt biletów lotniczych, obejmujących całą wycieczkę wyniesie was 1050 PLN za osobę. 9 marca wyruszycie na Cypr. Po dwóch dniach czeka was lot do Bejrutu, gdzie zatrzymacie się na niespełna dobę. 12 marca polecicie do Dubaju. Następnie 16 marca udacie się do Stambułu, gdzie spędzicie 3 dni. Ostatnim etapem podróży będą Ateny, skąd 20 marca wrócicie do Warszawy.
Większość trasy, oprócz przewoźnika MEA odbędziecie tylko z bagażem podręcznym.

Termin podróży: marzec 2020
Linie lotnicze: Wizz Air, MEA, Aegean Airlines, Ryanair
Bagaż: rejestrowany (MEA), w pozostałych liniach bagaż podręczny

Terminy lotów:

Warszawa – Larnaka 9 marca
Larnaka – Bejrut 11 marca
Bejrut – Dubaj 12 marca
Dubaj – Stambuł 16 marca
Stambuł – Ateny 19 marca
Ateny – Warszawa 20 marca

5 krajów podczas jednej wycieczki?

Będąc kilka dni w Larnace polecam wam zwiedzić największe atrakcje miasta, takie jak Promenada Foinikoudesa, cerkiew św. Łazarza, Hala Sultan Tekke, dzielnica turecka, czy zamek w Larnace. Wybierzcie się także nad słone jezioro, gdzie spotkacie flamingi w ich naturalnym środowisku.

Stolica Libanu to miasto pełne kontrastów. To najbardziej multikulturowe miasto na Bliskim Wschodzie, gdzie tradycja miesza się z nowoczesnością. Spotkacie tam zarówno eleganckie kamienice jak i zabytkowe arabskie budowle. Bejrut słynie także z wyśmienitej kuchni bazującej na owocach morza oraz bogatego życia nocnego.

Dubaj zaliczany jest do jednej z z najnowocześniejszych metropolii na świecie. Słynie on z centrów handlowych, czy ogromnych drapaczy chmur na czele z największym tego typu Burdż Khalifa. Warto przespacerować się także po nowoczesnej Marinie, obejrzeć spektakularny pokaz fontann, czy też odwiedzić Bastakię, starą część miasta. W Dubaju będziecie mogli liczyć także na doskonałe warunki do wypoczynku na jednej z szerokich plaż.

Podróżując do Turcji będziecie potrzebowali wizę. Wyrobicie ją online. Położony na styku kontynentów Stambuł jest miastem kontrastów ze wspaniałą historią i licznymi atrakcjami. Odwiedźcie koniecznie takie miejsca jak monumentalny Błękitny Meczet, Meczet Sulejmana Wspaniałego, plac Taksim, Wieżę Galata czy też Grand Bazaar.

Ateny są popularnym miejscem na city break. Uważane za kolebkę cywilizacji miasto posiada wiele starożytnych zabytków czele z górującym nad miastem Akropolem. Jeśli lubicie spacery, wspaniałą panoramę Aten będziecie mogli podziwiać z otaczających je wzgórz.

meczet w stambule
Foto: Rudy Balasko / Shutterstock
Dubaj marina
Foto: Dmitry Birin / Shutterstock
Widok Akropolu
Foto: anyaivanova / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Linie Wizz Air, Ryanair oraz Aegean Airlines oferują w standardzie tylko bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady jak się spakować.

  • W Dubaju będziecie mogli liczyć na letnią aurę. W pozostałych miejscach temperatury powinny oscylować w granicach 15 – 20 stopni Celsjusza.

  • Przed wyruszeniem w podróż zamówcie dla siebie wielowalutową kartę Revolut i nie traćcie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »