Fly4free.pl

Tygodniowe wczasy na Krecie od 2151 PLN. Wyloty z 4 miast + hotel z all inclusive

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lucian BOLCA / Shutterstock
od
2151 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.10.2022 - 14.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kreta to świetny wybór dla turystów lubiących wypoczynek nad morzem. Dość powiedzieć, że na wyspie znajdziecie ponad setkę plaż wyróżnionych Błękitną Flagą. Skorzystajcie z atrakcyjnej oferty od biura podróży, by tym razem nie musieć przyjmować roli organizatora.

Do Grecji udacie się pod koniec tegorocznego sezonu, w terminie 7 – 14 października. Czeka was bezpośredni lot do Chanii, a jako początkowe miejsce podróży możecie wybrać jedno z 4 miast (szczegóły poniżej).

Wczasy spędzicie w bardzo dobrze ocenianym hotelu Adelais. Do dyspozycji gości oddano ogród palmowy z basenem, klimatyzowane pokoje oraz restaurację serwującą specjały kuchni śródziemnomorskiej w wydaniu all inclusive. Najbliższa plaża (wyróżniona Błękitną Flagą) znajduje się w odległości krótkiego spaceru od obiektu.

Termin podróży: październik
Wylot z: Gdańska, Krakowa, Wrocławia lub Berlina
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »