Fly4free.pl

Kostaryka na tygodniową wycieczkę za 3876 PLN. Loty z Warszawy + noclegi ze śniadaniami

3876 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Adrián Valverde / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście miłośnikami dzikiej natury? Macie ochotę odkryć piękno Ameryki Środkowej? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty wycieczki do Kostaryki. Zobaczcie wulkan Cerro Chato i eksplorujcie wspaniały Park Narodowy Manuel Antonio.

Do Ameryki Środkowej udacie się w przyszłym roku, w terminie 31 stycznia – 7 lutego. Czekają was loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France i KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Paryżu i Panamie.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie House of the Macaws. To klimatyczny obiekt, który mieści się w pobliżu plaży. W cenę wliczono śniadania.

Termin podróży: zima 2023 r.
Linia lotnicza: Air France i KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3876 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Podróż 6261 PLN/2 osoby

Warszawa – San Jose – Warszawa >>

Hotel 1488 PLN/2 osoby/pobyt

House of the Macaws to bardzo dobrze oceniany obiekt, który mieści się w miejscowości Tárcoles. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 720 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzać niezależnie? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu w Kostaryce.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »