Fly4free.pl

Kostaryka na 9-dniowy wypoczynek za 3284 PLN. Loty z Berlina + apartament

3284 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Adrián Valverde / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zielona kraina parków narodowych czeka na wasze odkrycie! Jeżeli uwielbiacie przyrodę, aktywne spędzanie wolnego czasu oraz długie trasy spacerowe, Kostaryka będzie strzałem w dziesiątkę.

W podróż do Ameryki Środkowej udacie się w terminie 5-14 listopada. Do San Jose polecicie z Berlina na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France oraz Copa Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Paryżu oraz Panamie.

W Kostaryce zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Apartamentos Flor de Ángel. Do waszej dyspozycji będzie przestronny (70 m²), w pełni wyposażony apartament – idealny na spędzenie udanego urlopu.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Air France/Copa Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3284 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Podróż 5103 PLN/2 osoby

Berlin – San Jose – Berlin >>

Hotel 1464 PLN/2 osoby/pobyt

W Apartamentos Flor de Ángel czeka na was w pełni wyposażony apartament z kuchnią, prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz dostępem do WiFi. Aby uzyskać najniższą cenę wybierzcie pośrednika Agoda.com.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 1652 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzać niezależnie? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu w Kostaryce.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »