Fly4free.pl

Wakacje na Karaibach: tydzień na Martynice za 2937 PLN. Loty z Berlina + noclegi

2937 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Drone Caraibes / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Karaibskie słońce, palmy leniwie pochylające się w stronę wody oraz oczywiście wysokie temperatury. Wybierzcie się w podróż na egzotyczną Martynikę, gdzie nie będziecie potrzebowali paszportu – wystarczy wam sam dowód osobisty!

Na Karaiby udacie się w terminie 27 czerwca – 4 lipca. Czeka was podróż z lotniska w Berlinie na Martynikę, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym apartamencie z dostępem do basenu w ogrodzie. Będzie to dobra baza wypadowa do wycieczek po wyspie, jak również świetne miejsce na relaks.

Termin podróży: czerwiec/lipiec
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 2937 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 4382 PLN/2 osoby

Warszawa – Fort-de-France-Warszawa >>

Hotel 1491 PLN/tydzień/2 osoby

W wybranym przeze mnie apartamencie czekają na was świetne warunki do wypoczynku: klimatyzacja, dostęp do WiFi, duże łóżko oraz prywatna łazienka

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »