Fly4free.pl

Egzotyka na Karaibach: Trynidad i Tobago na tydzień za 4122 PLN (loty z Warszawy + noclegi)

4122 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PINK BOAT STUDIOS / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryjcie mniej znany zakątek słynnego archipelagu. Trynidad i Tobago przywita was przyjemnymi temperaturami, turkusową wodą w zatokach oraz mnóstwem atrakcji dla aktywnych podróżnych.

Wycieczka na Karaiby zaplanowana została w terminie 8-15 listopada. Czekają was loty z Warszawy do Port of Spain, realizowane na pokładzie samolotów linii KLM. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Amsterdamie oraz na Barbadosie.

W Trynidadzie zatrzymajcie się w pensjonacie Woodbrook On The Avenue. To bardzo dobrze oceniany obiekt wypoczynkowy, gdzie poza komfortowym zakwaterowaniem do dyspozycji gości oddano zielony ogród z tarasem. Będzie to dobra baza wypadowa do wycieczek po wyspie.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 4122 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Hotel 2064 PLN/2 osoby/pobyt

W Port of Spain zatrzymajcie się w pensjonacie Woodbrook On The Avenue. Do waszej dyspozycji otrzymacie przestronny apartament wyposażony w prywatną łazienkę, kuchnię, sypialnię, telewizor LCD oraz wentylator. Aby otrzymać najniższą cenę wybierzcie pośrednika FINDHOTEL.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »