Fly4free.pl

11 dni na Jukatanie za 3348 PLN. Bezpośrednie loty Dreamlinerem z Warszawy + hotel

3348 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Darren Tierney / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubisz spontaniczne wyjazdy? Jeżeli nie masz problemu z szybkim spakowaniem plecaka, skorzystaj z atrakcyjnej ceny i jeszcze w tym tygodniu ruszaj do Cancun! W czasie wycieczki będzie szansa poplażować, zobaczyć wiekowe zabytki oraz spróbować pysznej lokalnej kuchni.

Do Meksyku udasz się w terminie 11 – 22 listopada (11.11 to dzień wolny od pracy). Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej PLL LOT. Bez dodatkowych opłat polecisz z samym bagażem podręcznym.

Po wylądowaniu w Cancun od razu polecam wam ruszać do pobliskiego Playa del Carmen. Wybrałem tam zakwaterowanie w znajdującym się niedaleko plaży 3* hotelu Capital O Yukon.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w obie strony oraz 11-dniowe zakwaterowanie zapłacisz 3348 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 4998 PLN/2 osoby

Warszawa – Cancun – Warszawa >>

Hotel 1698 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 3* hotelu Capital O Yukon wyposażono w klimatyzację, telewizor LCD, dostęp do Wi-Fi oraz prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków. W celu uzyskania najniższej ceny, wybierz pośrednika Zenhotels.com.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 680 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić więcej? Zarezerwuj wycieczkę do Chichen Itza!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »