Fly4free.pl

Tygodniowa wycieczka do Jordanii za 676 PLN. Loty z Poznania + 4* hotel ze śniadaniami

676 PLN
Foto: Og_zy / Shutterstock
Przygotowałem dla was propozycję wycieczki do jednego z najbardziej niesamowitych krajów w regionie. W Jordanii koniecznie powinniście zobaczyć legendarną Petrę, pustynię Wadi Rum oraz wybrać się nad Morze Martwe.

Na wycieczkę udacie się w terminie 3 – 10 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z Poznania do Ammanu, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. W najniższej cenie będziecie podróżowali z bagażem podręcznym, dlatego przed udaniem się w podróż zachęcam was do lektury przygotowanego przez nas poradnika dotyczącego pakowania się.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Galaxy Amman. Będzie to dobra baza wypadowa do wycieczek po kraju, a na dobry początek dnia otrzymacie tam śniadania wliczone w cenę zakwaterowania.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za tygodniową wycieczkę (loty + noclegi) zapłacicie 676 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 347 PLN/2 osoby

Poznań – Amman – Poznań >>

Hotel 1005 PLN/2 osoby/pobyt

Klimatyzowane pokoje w 4* hotelu Galaxy Amman wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W cenę noclegów wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 977 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód pozwoli sprawnie przemieszczać się po okolicy. Najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu w Jordanii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »