Fly4free.pl

Jesień w Pienińskim Parku Narodowym: zbiór noclegów w górach od 160 PLN/pokój

Foto: Sacre Bleu / Unsplash.com
od
160 PLN/pokój
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.10.2022 - 31.10.2022
Tegoroczną jesień spędźcie w górach. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów w pobliżu Pienińskiego Parku Narodowego i wybierzcie się na wędrówkę! Zdobądźcie Trzy Korony i zobaczcie robiący wrażenie zamek w Czorsztynie.

Wszystkie poniższe obiekty cieszą się bardzo dobrymi ocenami dotychczasowych gości. W zależności od was zatrzymacie się w: Czorsztynie, Krościeńsku nad Dunajcem, Maniowach lub Szczawnicy. Wszędzie możecie spodziewać się znakomitych warunków i profesjonalnej obsługi. Noclegi dostępne są w weekendowych terminach.

Hotel od 160 PLN/2 osoby/noc

Noclegi U Wolskiego to znakomicie oceniany obiekt, zlokalizowany w miejscowości Czorsztyn. Dostępny dla was będzie pokój z prywatną łazienką oraz dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W miejscowości Maniony proponuje wam zakwaterowanie w pensjonacie Dom Podróżnika. Kompleks znajduje się przy samym Jeziorze Czorsztyńskim. W cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pienińska Ostoja to przytulny obiekt, który został świetnie oceniony przez dotychczasowych gości. Apartamenty zawierają prywatną łazienkę z prysznicem, balkonem i darmowym WiFi. Otrzymacie też bezpłatne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Szczawnicy zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Nawigator. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasteczka. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, restaurację i bar.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Willa Granit znajduje się w miejscowości Krościenko nad Dunajcem, w pobliżu Pienińskiego Parku Narodowego. Do waszego użytku zostanie oddany komfortowy pokój z prywatną łazienką. Cena pobytu zawiera śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Szczawnicy polecam zam zatrzymać się w willi Tecza. Kompleks oferuje nowocześnie urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami, TV i WiFi. Do tego z obiektu rozpościera się piękny widok na góry.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

3* hotelu Batory to przytulny obiekt zlokalizowany niedaleko Pienińskiego Parku Narodowego. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z takich udogodnień jak sauna oraz bezpłatnych śniadań w formie bufetu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »