Fly4free.pl

Płacisz raz i jesteś bezpieczny przez cały rok. To ubezpieczenie podróży naprawdę Wam się spodoba!

praca zdalna
Foto: Kirayonak Yuliya / Shutterstock
Zamiast przed każdym wyjazdem płacić za ubezpieczenie, kupujesz raz i wyjeżdżasz dokąd chcesz i ile chcesz – tak w skrócie można opisać ubezpieczenie turystyczne Multi-trip od ERGO Ubezpieczenia Podróży. Każdy podróżnik i podróżniczka regularnie wyjeżdżający z Polski mogą wykupić polisę turystyczną na cały rok i mieć spokojną głowę na najbliższe 365 dni.

Jutro Hiszpania, za miesiąc Stany Zjednoczone, potem kilka dni w Rzymie, a zimą trzy tygodnie w Tajlandii –  twój podróżniczy kalendarz wypełnia się ekspresowo? Świetnie! Przed każdym wyjazdem musisz jednak pamiętać o najważniejszych sprawach – dokumenty, pieniądze, ubezpieczenie. A gdyby tak kupić jedno ubezpieczenie na wyjazd, które obejmie wszystkie podróże i przynajmniej jedną sprawę mieć z głowy? Proszę bardzo!

Nie ma znaczenia, dokąd jeździsz, jak często to robisz, a nawet czy są to wyjazdy wypoczynkowe czy służbowe. Ubezpieczenie turystyczne Multi-trip kupujesz raz na cały rok i już więcej nie martwisz się kupowaniem polisy. Wyjeżdżasz bez obaw, że na krzywym chodniku skręcisz nogę, stracisz równowagę na wynajmowanym skuterze albo poślizgniesz się na basenie.

Większość całorocznych ubezpieczeń podróży na rynku, przeznaczonych jest dla studentów albo po prostu – bardzo młodych ludzi. ERGO Ubezpieczenia Podróży zdecydowało się jednak wprowadzić taki produkt z myślą o wszystkich podróżnikach – niezależnie od tego, czy czasy studenckie mają już za sobą. Dzięki temu każdy z nas może sobie sprawić takie całoroczne ubezpieczenie turystyczne w świetnej cenie.

Koszt rocznej polisy turystycznej dla jednej osoby obejmującej wszystkie urlopy i wyjazdy w ciągu najbliższych 365 dni startuje od 179 zł. To o wiele tańsza opcja niż wtedy, gdy kupujesz pojedyncze ubezpieczenia przed każdym wyjazdem. Dla porównania – polisy tygodniowe zaczynają się od 42 zł za tygodniową ochronę. Wystarczy już kilka wyjazdów w roku, by roczna polisa Multi-trip opłacała się zdecydowanie bardziej.   

Foto: ERGO Ubezpieczenia Podróży

W ramach oferty ERGO Ubezpieczenia Podróży do wyboru masz trzy rodzaje polis turystycznych – Tip, Tip Plus albo Top. Różnią się górnymi limitami odpowiedzialności (20, 40 i 100 tysięcy euro). Każda z nich zawiera ubezpieczenie bagażu i NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), a Tip Plus i Top także OC oraz koszty ratownictwa. Na życzenie możesz także dodatkowo rozszerzyć ubezpieczenie turystyczne o sporty wysokiego ryzyka, pandemię i pracę fizyczną. A co najważniejsze – ubezpieczenie obejmuje cały świat!


Haczyki? Nie ma! Jest za to jeden warunek – polisa turystyczna obejmuje dowolną liczbę podróży w ciągu roku, ale pojedyncza podróż nie może przekroczyć 40 dni. Powinieneś też kupić ją będąc jeszcze w Polsce – w przeciwnym wypadku zacznie działać po trzech dniach od zakupu.

Partnerem cyklu jest
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »