Fly4free.pl

Płacisz raz i jesteś bezpieczny przez cały rok. To ubezpieczenie podróży naprawdę Wam się spodoba!

praca zdalna
Foto: Kirayonak Yuliya / Shutterstock
Jedna opłata w ciągu roku i wyjeżdżasz dokąd chcesz i ile chcesz – tak działa ubezpieczenie turystyczne Multi-trip od ERGO Ubezpieczenia Podróży. Każdy podróżnik i podróżniczka, którzy często wyjeżdżają z Polski mogą teraz wykupić polisę turystyczną na cały rok i zapomnieć o załatwianiu ubezpieczenia przed każdym wyjazdem osobno.

Dziś Włochy, za miesiąc Zanzibar, potem kilka dni w Barcelonie, a zimą trzy tygodnie w Tajlandii –  twój podróżniczy kalendarz wypełnia się ekspresowo. Przed każdym wyjazdem musisz jednak pamiętać o najważniejszych sprawach – dokumenty, pieniądze, ubezpieczenie. A gdyby tak zamiast dbać o to przed każdym urlopem, kupić jedno ubezpieczenie na wyjazd, które obejmie wszystkie podróże? Proszę bardzo!

ERGO Ubezpieczenia Podróży

Nie ma znaczenia, dokąd jeździsz, jak często to robisz, a nawet czy są to wyjazdy wypoczynkowe czy służbowe. Ubezpieczenie turystyczne Multi-trip kupujesz raz na cały rok i wyjeżdżasz ze spokojną głową. Bez obaw, że na krzywym chodniku skręcisz nogę, stracisz równowagę na wynajmowanym skuterze albo poślizgniesz się na basenie.

Większość tego typu ubezpieczeń podróży dostępnych na rynku, przeznaczonych jest dla studentów albo po prostu – bardzo młodych ludzi. Na szczęście ERGO Ubezpieczenia Podróży pomyślało nie tylko o jednej grupie podróżników, a o wszystkich. I teraz każdy może sobie sprawić takie całoroczne ubezpieczenie turystyczne w świetnej cenie.

Koszt takiej polisy turystycznej dla jednej osoby za cały rok ochrony obejmującej wszystkie urlopy i wyjazdy startuje od 179 PLN. To o wiele tańsza opcja niż wtedy, gdy kupujesz pojedyncze ubezpieczenia przed każdym wyjazdem. Przy polisach zaczynających się od 42 PLN za tygodniową ochronę, wystarczy, że wyjeżdżasz kilka razy w roku, by ubezpieczenie Multi-trip się opłacało.

W ramach oferty ERGO Ubezpieczenia Podróży do wyboru są trzy rodzaje polis turystycznych – Tip, Tip Plus albo Top. Różnią się górnymi limitami odpowiedzialności (20, 40 i 100 tys. EUR), ale każda z nich zawiera ubezpieczenie bagażu i NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), a Tip Plus i Top także OC oraz koszty ratownictwa. Na życzenie można także dodatkowo rozszerzyć ubezpieczenie turystyczne o sporty wysokiego ryzyka, pandemię i pracę fizyczną. A co najważniejsze – ubezpieczenie obejmuje cały świat!

Foto: Ergo Ubezpieczenia Podróży

Haczyki? Nie ma! Jest za to jeden warunek – polisa turystyczna obejmuje dowolną liczbę podróży w ciągu roku, ale pojedyncza podróż nie może przekroczyć 40 dni. Powinieneś też kupić ją będąc jeszcze w Polsce – w przeciwnym wypadku zacznie działać po trzech dniach od zakupu.

Partnerem cyklu jest
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Czy to ubezpieczenie obejmuje "connection flights "?
kliza1, 18 lipca 2022, 21:17 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Po wcześniejszym zarejestrowaniu na stronie, dostałem dodatkowe 10% rabatu. 
Wasylll, 26 lipca 2022, 16:28 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »