Fly4free.pl

Jak król! Ferie zimowe w Szkocji za 1383 PLN (loty z Gdańska + 4* hotel w zabytkowym zamku)

1383 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Heartland Arts / Shutterstock
Takie wyjazdy nie zdarzają się często! Zabierz drugą połówkę lub bliską osobę na wycieczkę w okolice Edynburga, gdzie gwoździem programu będzie pobyt w klimatycznym XVIII-wiecznym zamku.

Do Szkocji polecisz w dogodnym terminie z weekendem (sobota – środa) 21 – 25 stycznia. Czeka cię bezpośrednia podróż z Gdańska do Edynburga, realizowana na pokładzie samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Wybrałem noclegi w niezwykłym miejscu, gdzie dosłownie będzie okazja „dotknąć” setek lat historii. 4* hotel Melville Castle to zabytkowy, XVIII-wieczny zamek, otoczony imponującą 20-hektarową dworską posesją.

W terminie wycieczki będą trwały ferie zimowe dla województwa pomorskiego, łódzkiego, śląskiego, podkarpackiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacisz 1383 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 208 PLN/2 osoby

Gdańsk – Edynburg – Gdańsk »

Hotel 2558 PLN/2 osoby/pobyt

Główną gwiazdą i największą atrakcją wyjazdu będą noclegi w zabytkowym zamku. Niesamowity 4* hotel Melville Castle oferuje zakwaterowanie w tradycyjnie urządzonych, stylowych pokojach wyposażonych w duże łóżka, prywatną łazienkę oraz telewizor LCD.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 517 PLN/osoba

Wypożyczony samochód pozwoli poruszać się niezależnie po okolicy oraz łatwo dojechać z lotniska do hotelu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »