Fly4free.pl

Hit! USA dla dwojga: Nowy Jork od 838 PLN, San Francisco od 1213 PLN. Podróże z Berlina

838 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Michal Ludwiczak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przy ofercie takiej jak ta, liczy się refleks oraz szybkość działania, ponieważ bilety rozejdą się jak świeże bułeczki. Zróbcie prezent swojej drugiej połówce i zabierzcie ją (lub jego) na zwiedzanie wspaniałego Nowego Jorku lub na eksplorację pięknej Kalifornii.

Do Stanów wybrać się będziecie mogli w marcu i kwietniu – kilka przykładowych terminów znajdziecie wypisanych poniżej. Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

Do Nowego Jorku podróżować będziecie bezpośrednio, a do San Francisco z przesiadkami we Frankfurcie oraz Nowym Jorku. Loty odbędziecie na pokładach samolotów linii United oraz 5* Lufthansy. Bez dodatkowych kosztów do USA zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Ważne! Bilety w tak rewelacyjnych cenach dostępne tylko dla min. dwóch osób podróżujących do USA.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel od 294 PLN/2 osoby/noc

W San Francisco proponuję wam noclegi w motelu Surf, który znajduje się nieopodal miejskiej mariny. Na miejscu zapewniony będziecie mieli bezpłatny parking oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Pestana CR7 Times Square, który znajduje się tuż nieopodal słynnego Times Suqare. Zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: AevanStock / Shutterstock
Foto: hannes richter / Unsplash.com
Foto: Eirik Uhlen / Unsplash.com
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »