Fly4free.pl

Hit! Barcelona, Bari, Bergamo, Costa Brava, Madryt, Malta, Paryż, Rzym i Sycylia za 48 PLN! Loty z Polski

48 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Lucas Davies / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Po prostu WOW! Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zwiedzić najsłynniejszych europejskich miast (Barcelona, Madryt, Paryż, Rzym) lub zrelaksować się nad hiszpańskim, maltańskim czy włoskim wybrzeżem Morza Śródziemnego, to musicie skorzystać z tej oferty! Loty na atrakcyjnych kierunkach dostępne są za jedyne 48 PLN!

Na europejskie wojaże wybrać się będziecie mogli w styczniu. Dostępnych jest wiele dat, które znajdziecie wypisane poniżej. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na krakowskim lotnisku w Balicach lub warszawskim lotnisku w Modlinie.

Na wszystkich trasach polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręczny. Przed podróżą zapoznajcie się z przygotowanym przez nas poradnikiem, jak efektywnie spakować się w plecak lub walizkę.

Termin podróży: styczeń 2022 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 183 PLN/2 osoby/noc

W Barcelonie zatrzymajcie się w 3* hotelu Sagrada Familia, który od słynnego kościoła oddalony jest o jedyne 400 metrów. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD oraz minibar.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w stolicy Włoch proponuję wam noclegi w 3* hotelu King, który znajduje się w odległości 600 metrów od Fontanny di Trevi oraz Schodów Hiszpańskich. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Seifeddine Dridi / Unsplash.com
Foto: R.M. Nunes / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
  • Na ten moment wjazd do Francji jest możliwy po ukazaniu Unijnego Certyfikatu Covid.
  • Aktualne restrykcje i ograniczenia na miejscu, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.
  • Wjazd na Maltę odbywa się bez ograniczeń tylko dla osób zaszczepionych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.
  • Dodatkowe informacje na temat aktualnych obostrzeń na Malcie znajdziecie tutaj.
  • Wszyscy podróżni przekraczający włoskie granice muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa – niezależnie od statusu szczepień.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »