Fly4free.pl

Hit! Azory i Londyn w jednej podróży z Wrocławia za 92 PLN

92 PLN
Oferta wyprzedana
Ponta Delgada Azory
Foto: Henner Damke / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
I to się nazywa superokazja! Odkryjcie wspaniałe Azory, gdzie w styczniu możecie liczyć nawet na 20 stopni Celsjusza oraz odwiedźcie cudowny Londyn. Wszystko za mniej niż stówkę!

Wasza wycieczka rozpocznie się 22 stycznia na lotnisku we Wrocławiu, kiedy to polecicie do Londynu-Stansted. Po ośmiu godzinach na miejscu wyruszycie w dalszą podróż na Azory. Zostaniecie tam do 29 stycznia, po czym wrócicie do stolicy Anglii. Powrót do Polski zaplanowano na 31 stycznia.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczej Ryanair. Pamiętajcie, że cena obejmuje jedynie mały bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, polecam przeczytać nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Termin podróży: 22–31 stycznia
Wylot z: Wrocławia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Wrocław – Londyn-Stansted 22 stycznia
Londyn-Stansted – Ponta Delgada 22 stycznia
Ponta Delgada – Londyn-Stansted 29 stycznia
Londyn-Stansted – Wrocław 31 stycznia

Hotel od 179 PLN/noc/2 osoby

W Ponta Delgada rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Gaivota Azores. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Rozpościerają się z niego piękne widoki na ocean. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Londynie rekomenduję wam noclegi w apartamencie Studios 2 Let Serviced Apartments – Cartwright Gardens. Obiekt jest zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddana sypialnia, prywatna łazienka i kuchnia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 389 PLN/tydzień/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie samochód na lotnisku w Ponta Delgada i ruszcie odkrywać Azory. Za wypożyczenie Renault Twingo zapłacicie 389 PLN.

Jak zaplanować wycieczkę?

Azory to idealny kierunek w okresie zimowym. Łagodny klimat panujący na wyspach sprawia, że warunki na miejscu sprzyjają zwiedzaniu i aktywnemu wypoczynkowi przez cały rok. W styczniu nadal możecie liczyć na temperatury w granicach 20 stopni Celsjusza.

Zatrzymacie się na wyspie São Miguel. Jednym z najpiękniejszych punktów widokowych w okolicy jest Miradouro da Grota do Inferno. Potrzebujecie odrobiny relaksu? W takim razie odwiedźcie Ponta da Ferraria, czyli naturalne baseny termalne. Temperatura wody dochodzi w nich nawet do 35 stopni Celsjusza.

W Londynie spędzicie niecałe 2 dni, więc postawcie na zwiedzanie najważniejszych atrakcji miasta. W szczególności polecam wam Pałac WestminsterskiLondon Eye i jedno z wielu londyńskich muzeów, np. Muzeum Historii Naturalnej.

Foto: Balate Dorin / Shutterstock
ponta delgada
Foto: Jerome Stubbs / Shutterstock
big ben londyn
Foto: PHOTOCREO Michal Bednarek : Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
A jak to jest z tranzytem przez Londyn? trzeba robić test w Polsce, Londynie, czy na Azorach?
Pre3, 12 stycznia 2022, 18:18 | odpowiedz
Wystarczy test antygenowy lub PCR wykonany w Polsce (należy jedynie wziąć pod uwagę jego ważność - antygenowy 48h, a PCR 72h) :)
Szymon Kuś, 13 stycznia 2022, 13:17 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »