Fly4free.pl

Fantastyczna podróż! Hiszpania, USA i Bahamy w jednej podróży za 2833 PLN z Berlina

2833 PLN
nurkowanie na bahamach
Foto: Tropical studio : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie niezapomniany wyjazd pełen wrażeń! Odwiedzicie architektoniczną perełkę pełną dzieł Gaudiego, zobaczycie jedno z najsłynniejszych miast na świecie oraz odpoczniecie na Florydzie i rajskich Karaibach. Będziecie też mieć okazję popływać z uroczymi świnkami!

Początek waszej podróży zaplanowany jest na 15 marca, kiedy to z międzynarodowego portu lotniczego Berlin Brandenburg polecicie do Nowego Jorku. Po drodze czeka was 21-godzinna przesiadka w Barcelonie, podczas której będziecie mogli pozwiedzać miasto. Na wschodnim wybrzeżu zostaniecie do 22 marca, po czym udacie się do Miami. W terminie 23–30 marca wybierzecie się na wycieczkę na Bahamy. 3 kwietnia wrócicie do Nowego Jorku, a dzień później rozpoczniecie drogę powrotną do Berlina. Podobnie jak wcześniej czeka was prawie 20-godzinna przesiadka w stolicy Katalonii.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Vueling Airlines, Frontier Airlines, jetBlue i Finnair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Termin podróży: 15 marca – 4(6) kwietnia
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Vueling Airlines, Frontier Airlines, jetBlue i Finnair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlin Brandenburg – Barcelona 15 marca
Barcelona – Nowy Jork (John F Kennedy) 16 marca
Nowy Jork-LaGuardia – Miami 22 marca
Miami – Nassau 23 marca
Nassau – Miami 30 marca
Miami – Nowy Jork-Newark 3 kwietnia
Nowy Jork (John F Kennedy) – Barcelona 4(5) kwietnia
Barcelona – Berlin Brandenburg 6 kwietnia

Hotel od 380 PLN/noc/2 osoby

W Barcelonie zatrzymajcie się w 4* hotelu Salles Pere IV. To świetnie oceniany obiekt zlokalizowany w samym centrum miasta. Dzięki temu będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania stolicy Katalonii.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku rekomenduję wam noclegi w 4* Holiday Inn Manhattan-Financial District. To hotel położony w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Ponadto na miejscu znajdziecie siłownię, restaurację i będziecie mogli skorzystać z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Florydzie proponuję wam noclegi w 3* The New Hotel Miami. Obiekt jest świetnie oceniany przez dotychczasowych gości i jest położony w atrakcyjnej lokalizacji. Ponadto na miejscu będziecie mogli skorzystać z basenu zewnętrznego i darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Bahamach zatrzymajcie się w apartamencie Dawsons Hideaway. Obiekt jest dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Na miejscu czekać na was będą kompleksowo wyposażone pokoje z prywatną łazienką, kuchnię i taras. Ponadto będziecie mogli skorzystać z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć podczas wyjazdu?

W Barcelonie spędzicie w sumie kilkanaście godzin, więc postawcie na najważniejsze atrakcje miasta. Musicie przejść się słynną La Ramblą i dzielnicą portową. Polecam wam również wizytę w Sagrada Familia oraz parku Guell.

W trakcie waszego pobytu w Nowym Jorku nie możecie ominąć popularnego Times Square. Obowiązkowym punktem na mapie miasta jest również Statua Wolności. Co poza tym? Na pewno warto przejść się mostem Brooklyn Bridge na drugi brzeg East River, skąd będziecie mogli podziwiać piękny Manhattan.

W Miami polecam wam odpoczynek na słynnej Miami Beach. Kochacie karaibskie klimaty? W takim razie udajcie się na archipelag Florida Keys. Oryginalnej atmosfery doświadczycie w dzielnicy Little Havana.

Na Bahamach czeka na was wszystko, czego potrzeba na wymarzonych wakacjach – turkusowa woda, biały piasek na plażach oraz świetna pogoda. Będąc na miejscu, wybierzcie się do Parku Narodowego Inagua, by zobaczyć żyjące tam stada flamingów. Miłośnicy zwierząt z pewnością będą zadowoleni z wizyty na Pig Beach, gdzie zobaczycie szczęśliwe świnki pływające w Morzu Karaibskim.

nowy jork
Foto: Checubus-Shutterstock
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Foto: upslim / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Super! USA od listopada otwiera granice i znosi restrykcje wjazdowe dla podróżnych z Polski!
  • Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 14 USD.
  • Po przylocie należy przedstawić zaświadczenie o szczepieniu lub o wykonanym najwcześniej w ciągu ostatnich 5 dni przed podróżą na Bahamy testu COVID-19 PCR z wynikiem ujemnym (dzień wykonania testu to dzień „0”).
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Bez dodatkowych opłat zabierzecie ze sobą bagaż podręczny. Koszt bagażu rejestrowanego w Vueling Airlines wynosi od 8 EUR. W Frontier Airlines i jetBlue ceny zaczynają się od 30 USD, natomiast w Finnair od 60 EUR.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »