Fly4free.pl

Hiszpania i Brazylia w jednej podróży z Krakowa za 1832 PLN

1832 PLN
Rio
Foto: Agustin Diaz Gargiulo / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie niezapomniana przygoda! Zobaczycie cudowną Barcelonę oraz dwa zjawiskowe miasta w Brazylii: Rio de Janeiro i Sao Paulo. Zaczerpniecie nieco słońca oraz odkryjecie mnóstwo atrakcji i zabytków.

Początek waszego wyjazdu zaplanowany jest na 6 marca, kiedy to z lotniska w Krakowie udacie się do Barcelony. W stolicy Katalonii zostaniecie przez jeden dzień, po czym skierujecie się do Sao Paulo. Po drodze czeka was bezpieczna przesiadka w Zurychu. W terminie 8–15 marca z lotniska Viracopos wybierzecie się na wycieczkę do Rio de Janeiro. Powrót do Hiszpanii zaplanowany jest na 21 marca. Natomiast do Polski wrócicie 24 marca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Wizz Air, SWISS i Gol Aéreos. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Termin podróży: 6–24 marca
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Wizz Air, SWISS i Gol Aéreos
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Barcelona 6 marca
Barcelona – Sao Paulo Guarulhos 7(8) marca
Sao Paulo Viracopos – Rio de Janeiro – Sao Paulo Viracopos 8–15 marca
Sao Paulo Guarulhos – Barcelona 21(22) marca
Barcelona – Kraków 24 marca

Hotel od 99 PLN/noc/2 osoby

W Barcelonie polecam wam pobyt w 4* hotelu Ayre Gran Via. To rewelacyjnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu wzgórza Montjuic. Pokoje mają prywatne łazienki i wygodne łóżka.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Rio de Janeiro postawcie na luksus i zatrzymajcie się w 5* hotelu Sheraton Grand Rio Hotel & Resort. To wyjątkowy obiekt, który zlokalizowany jest przy samej plaży. Na miejscu znajdziecie basen, siłownię i strefę spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Sao Paulo rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu San Raphael. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który położony jest w pobliżu centrum miasta. Na miejscu skorzystacie z siłowni i restauracji.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wycieczkę?

W Barcelonie proponuję odwiedzić najważniejsze atrakcje w mieście. Do takich z pewnością należą: La Rambla, Sagrada Familia i park Guell. Ponadto na uwagę zasługuje wzgórze Montjuic oraz dzielnica La Barcelonetta. W stolicy Katalonii znajdziecie też mnóstwo dzieł Gaudiego.

Rio de Janeiro to jedno z najpopularniejszych miejsc w całej Brazylii. Na miejscu znajdziecie słynną Copacabanę oraz popularny Pomnik Chrystusa Odkupiciela, który mieści się na wzgórzu, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach na okolicę.

W Sao Paulo znajduje się ogród zoologiczny, który jest największym w całej Brazylii! Warto przyjść także na starówkę, gdzie zobaczycie Katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Polecam również wizytę w parku Ibirapuera, który porównywany jest do słynnego nowojorskiego Central Parku.

Foto: Valery-Egorov / Shutterstock
Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
Foto: Thiago-Leite-Shutterstock
Przydatne informacje
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
  • Barcelona, jak dojechać z lotniska do centrum miasta.
  • Brazylia zezwala na wjazd cudzoziemców na terytorium kraju, jeśli posiadają negatywny test PCR.
  • Aktualne ograniczenia w Brazylii, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »