Fly4free.pl

Na wakacje do Grecji: tydzień z all inclusive na Lesbos za 2287 PLN (wylot z Katowic)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Jedynak / Shutterstock
od
2287 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
13.07.2022 - 20.07.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście zobaczyć bardziej "autentyczne" oblicze Grecji? Zatem, zamiast wybrać się na jedną z popularnych wysp, tym razem zaplanujcie wypoczynek na położonej poza utartym szlakiem Lesbos. Zwłaszcza że nadarza się świetna okazja na zarezerwowanie wczasów w okazyjnej cenie!

Na urlop do Grecji udacie się w terminie 13 – 20 lipca. Czeka was bezpośredni lot z Katowic na wyspę Lesbos, a w cenę wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Będziecie zakwaterowani w kameralnym obiekcie Gran Blue Villa Michaela. Do waszej dyspozycji będą klimatyzowane pokoje wyposażone m.in. w balkon z widokiem na morze, a w cenę wliczono wyżywienie w formule all inclusive na terenie restauracji w pobliskim hotelu.

Termin podróży: lipiec
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 2* hotel
Ilość osób: 2

Foto:
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »