Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#281 PostWysłany: 08 Gru 2021 21:26 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
Mozesz zrobic antygenowy. ;)

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
 Relacje PM off  

#282 PostWysłany: 08 Gru 2021 21:27 

złoty
@zielak666 Poczekaj na rozporządzenie... (Sam też czekam) IMHO będzie można zrobić test po przylocie, przed przekroczeniem granicy.
Mnie bardziej interesuje co z dziećmi poniżej lat 12tu, a więc musimy uzbroić się w cierpliwość.
 Relacje PM off  

#283 PostWysłany: 09 Gru 2021 00:46 

niebieski
Dziś po przylocie z KRK pobierali próbki na test PCR. Wszystko sprawnie, lądowanie o 20:30 i zdążyłem na autobus o 21:15, a wynik o 01:02.
 Relacje PM off  

#284 PostWysłany: 09 Gru 2021 01:17 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
@niedzwiecki.pl, WOW, to sie mocno poprawili, ja mialem wynik lotniskowego testu PCR dopiero po 14h, a drugim razem po 16h.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
 Relacje PM off  

#285 PostWysłany: 09 Gru 2021 07:38 

niebieski
Dokładna godzina pobrania to 20:55. Nie wiem czy test nie był przez pomyłkę, bo w T3 nikt nie pytał z jakiego kraju był przylot, a w T2 zawsze pytają. Ale Pani pobierająca próbkę poprosiła o paszport i kartę pokładową więc powinna wyłapać, że przyloty z Polski nie podlegają testowaniu. A może znowu wypadliśmy z zielonej listy?

Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Gru 2021 18:56, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off  

#286 PostWysłany: 09 Gru 2021 08:46 
Awatar użytkownika

Sprawdzałem właśnie listę i Polska nadal na niej jest.
Rozumiem, że testowali tylko dorosłych? Trzeba było to wpisywać do ich aplikacji, czy papierkowo?
 Relacje PM off  

#287 PostWysłany: 09 Gru 2021 09:41 

niebieski
Standardowa naklejką na paszport i wynik pobrałem jako PDF. Nic nie wpisywałem do aplikacji. Kogo testowali to nie wiem, bo się spieszyłem na busa 21:15, ale przy kontroli paszportowej widziałem ludzi z mego samolotu, więc może pozostali nie byli testowani, mi to było obojętne.
 Relacje PM off  

#288 PostWysłany: 09 Gru 2021 13:37 

Jak teraz wygląda kwestia ceny tych testów po przylocie na lotnisku oraz na 6 dzień w Abu Dhabi?
Dzięki!
 Relacje PM off  

#289 PostWysłany: 09 Gru 2021 19:42 

niebieski
Test po przylocie jest bezpłatny.
 Relacje PM off  

#290 PostWysłany: 09 Gru 2021 19:55 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
bige napisał(a):
oraz na 6 dzień w Abu Dhabi?

@bige po 6 dniach - w Abu Dhabi mozesz zrobic test za 50AED, taniej niz w Dubaju.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle

Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Gru 2021 18:58, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off  

#291 PostWysłany: 11 Gru 2021 17:37 
Awatar użytkownika

Ktoś już zbadał temat i wie czy na lotnisku DXB, idealnie terminal 1, można wykonać testy antygenowe na covid?
Wracając do Polski trzeba będzie mieć wynik testu wykonanego w ciągu 24h przed wjazdem co trochę utrudnia sprawy, ale domyślam się, że będzie dopuszczony test antygentowy oprócz PCR.
Strona lotniska odsyła do listy laboratoriów w ZEA tak jakby nie było na lotnisku możliwości wykonania testu.
 Relacje PM off  

#292 PostWysłany: 12 Gru 2021 22:20 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
@m_budka na T1 nie slyszalem i prawdopodobnie nie ma, ale jest na pewno na T3. Pozdr.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
 Relacje PM off  

#293 PostWysłany: 13 Gru 2021 13:39 

Ostrzeżenia: 2
srebrny
Czy loty z Polski do Dubaju obarczone są wymogiem posiadania apki? Czy wystarczy PCR 72h i już na JBR można się wygrzewać?
 Relacje PM off  

#294 PostWysłany: 13 Gru 2021 14:17 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
@Kothson

1.) z linku ponizej niby tak, ale przewaznie nikt nie pyta

2.) yep

https://u.ae/en/information-and-service ... to-the-uae

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
 Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.

#295 PostWysłany: 13 Gru 2021 15:26 

złoty
Zadam podchwytliwe pytanie: czy ktoś leciał do Dubaju z darmowym testem NFZ dla dzieci?
Pytam, bo planuję lecieć LOT'em a na stronie Emirates jest informacja, że "Zaświadczenia w innych językach są akceptowane, jeśli mogą być zatwierdzone w porcie wylotu.". Na ich infolinii otrzymałem info, że pracownicy Emirates taki test akceptują. Infolinia LOT nie jest w stanie udzielić jakiejkolwiek informacji na ten temat.
 Relacje PM off  

#296 PostWysłany: 13 Gru 2021 16:57 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
@Chupacabra, czyli labor nie moze wystawic wyniku darmowego testu PCR po angielsku?

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
 Relacje PM off  

#297 PostWysłany: 13 Gru 2021 17:19 

złoty
Test dla dzieci jest wystawiany w formie EU certyfikatu, gdzie, przynajmniej we wrześniu, w zasadzie wszystko było w języku angielskim, poza wynikiem testu oraz rodzaju testu.
Nie wiem kto to wymyślił i jestem ciekaw czy może od tamtej pory poprawiono.
Niektóre laboratoria za opłatą dają tłumaczenie na angielski... Ale, nie we Wrocławiu. Przynajmniej tak było we wrześniu.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#298 PostWysłany: 13 Gru 2021 17:34 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
Dziwne, ze LOT nie chcial udzielic info, jak z akceptacja, a przeciez linie sprawdzaja certyfikaty przed boardingiem.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
 Relacje PM off  

#299 PostWysłany: 13 Gru 2021 20:20 
Awatar użytkownika

@Chupacabra W Dubaju na lotnisku sprawdzali testy w jednym miejscu - po wlądowaniu (to chyba był Terminal 1), zanim dostaniesz się do karuzeli z bagażami musisz pojechać kolejką do innego budynku. I przed wejściem do tego pociągu sprawdzali testy. Podejrzewam że może być problem, jeśli wynik jest tylko po polsku.
 Relacje PM off
Chupacabra uważa post za pomocny.

#300 PostWysłany: 14 Gru 2021 19:45 
Awatar użytkownika

Loty: 127
Kilometry: 240 361
niebieski
Skoro rozporządzenie już wyszło, to czy ktoś wie gdzie można w Dubaju zrobić szybkie antygeny? Nie widzę prawie informacji o antygenach, jedyne co znalazłem, to że można zrobić na lotnisku na T3 obok Costy, ktoś potwierdza?

Widzę sporo informacji o PCR które robią w mieście, większość wynik do 24h, czyli odpada, w Medcare twierdzą, że wynik PCR jest do 12h za 150 AED https://www.medcare.ae/en/covid-19-test ... itals.html może ktoś testował?

Potrzebuję zrobić na wylocie, bo lądujemy o 3 w nocy, a na 8 muszę być w pracy, patrząc na to ile czekaliśmy w marcu po przylocie z Dominikany (3h) kiedy też wprowadzono te testy po przylocie a przed przekroczeniem granicy - to mi też odpada :/

[ 534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości