Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 04 Lut 2019 14:16 

niebieski
Czy na parkingu są tylko skrzynki czy jakaś budka z obsługą też. Będę oddawał o 9.00.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#322 PostWysłany: 04 Lut 2019 14:16 
Awatar użytkownika

Loty: 26
Kilometry: 45 127
złoty
Już ktoś będzie z obsługi.
santech lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.

#323 PostWysłany: 04 Lut 2019 16:08 

Czy cicar też ma jakieś skrzynki na lotnisku do zwrotu kluczyków?

Gdy ostatnio oddawałem samochód na lotniku na Lanzarote, to musiałem długo czekać w kolejce. A taka skrzynka na kluczyki znacznie ułatwiłaby sprawę.
 Relacje PM off  

#324 PostWysłany: 04 Lut 2019 16:26 

Po co czekałeś na Lanzarote?
Było wrzucić do skrzynki, ktòra jest na prawo, obok ich stanowiska na lotnisku i ...pa,pa
To samo na GC.
Wrzucasz i odchodzisz. Robię tak nawet jak biuro jest czynne , ale sporo osòb w kolejce.
 PM off
HandSome lubi ten post.

#325 PostWysłany: 04 Lut 2019 16:31 

Anonymous napisał(a):
Po co czekałeś na Lanzarote?

Bo po prostu nie wiedziałem, że są jakieś skrzynki na kluczyki i tak łatwo można załatwić sprawę. Ale teraz już będę wiedział :)
 Relacje PM off  

#326 PostWysłany: 04 Lut 2019 16:35 
Awatar użytkownika

Loty: 26
Kilometry: 45 127
złoty
Ta sama sytuacja w porcie na Lanzarote z oddaniem. Duża kolejka do wypożyczenia , a ja miałem za 1 minutę prom na Fuertę - wchodzisz, zostawiasz kluczyki na biurku , gracias i adios.. Tyle :)
HandSome lubi ten post.

#327 PostWysłany: 04 Lut 2019 16:36 

Przyjmij zasadę, że oni już dawno stwierdzili , że to ułatwia sprawę. Na Kanarach skrzynka jest ZAWSZE. Trzeba się rozejrzeć dookoła i na pewno będzie.
Oni już sobie te kluczyki znajdą....
 PM off  

#328 PostWysłany: 04 Lut 2019 17:08 

Niekoniecznie skrzynki, są też bardzo często praktykowane wycięte otwory w klapie/drzwiach bagażnika stojącego na parkingu przy lotnisku samochodu :D
 PM off  

#329 PostWysłany: 04 Lut 2019 22:30 

Czy ktoś wie jak w praktyce wygląda wymiana wypożyczonego samochodu na inny model w Cicar?

Szukam samochodu w którym można spać po złożeniu siedzeń z tyłu. Ostatnio miałem Opla Combo (potrzebny był klucz aby wykręcić siedzenie) i Opla Zafirę (tutaj klucz już nie był potrzebny, ale musiałem ubraniami zapełnić szczelinę pomiędzy fotelami pasażera i bagażnikiem). Teraz zastanawiam się nad Oplem Astrą, który po złożeniu siedzeń ma podłogę nie całkiem równą. Po prostu złożone siedzenia są lekko ukosem względem bagażnika i obawiam się że to może przeszkadzać podczas snu w tym samochodzie.

Czy zatem można w tej wypożyczalni wymienić samochód na inny model? Czy oprócz dopłaty za droży model są też inne opłaty?
 Relacje PM off  

#330 PostWysłany: 05 Lut 2019 00:27 

niebieski
Nie wiem, jak wygląda wymiana samochodu w Cicar, ale zastanawia mnie, czy wozisz ze sobą skrzynkę narzędziową, aby te siedzenia wykręcać.
 Relacje PM off  

#331 PostWysłany: 05 Lut 2019 00:45 

Skrzynka narzędziowa nie była potrzebna. Pożyczyłem klucz francuski od kamperowicza obok, a jak oddawałem samochód, to na stacji paliw kupiłem już odpowiedni klucz nasadowy i dokręciłem siedzenia. Teraz szukam samochodu w którym nie trzeba wykręcać siedzeń.
 Relacje PM off  

#332 PostWysłany: 05 Lut 2019 00:51 
Awatar użytkownika

Loty: 282
Kilometry: 466 810
srebrny
To może po prostu na własną rękę znajdź wcześniej taki model, a potem zrób research czy taki mają czy w Cicar, czy w Autoreisen. Myślisz, ze dadzą Ci przeglądać powiedzmy 10 aut i czekać aż stwierdzisz, które chcesz? Znajdziesz model, spytasz czy go mają i wtedy można prosić o dokładnie ten samochód, nawet z małą doplatą.

Podpowiem, żebyś sprawdził sobie właśnie Astrę, a także C3 (pewnie za małe) C4, i C4 Cactus.

#333 PostWysłany: 08 Lut 2019 19:58 

Czy cicar potwierdza teraz rezerwację samochodu? Bo coś mi się przypomina, że gdy rok temu rezerwowałem samochód przez internet, to po kilku dniach dostałem maila z wiadomością typu "potwierdzamy rezerwację". A teraz dostałem tylko od razu maila z numerem rezerwacji i nic więcej.
 Relacje PM off  

#334 PostWysłany: 09 Lut 2019 08:30 

necik napisał(a):
Czy cicar potwierdza teraz rezerwację samochodu? j.

Przysłali Ci maila z nr rezerwacji, czyli potwierdzili.
Czego jeszcze oczekujesz ?
Odręcznego listu na czerpanym papierze ?
 PM off  

#335 PostWysłany: 25 Lut 2019 11:07 

niebieski
Oczywiście kolejny plus dla Autoreisen. Szybko, miło i komfortowo. Jak ktoś napisał, nie znajdziecie lepszej wypożyczalni na Kanarach, a może i na całym świecie. Życzyłbym sobie, żeby Autoreisen był wszędzie ;) 58 euro na 5 dni za prawie nowego Seata Ibizę, (na tydzień byłoby niewiele więcej), full full, dodatkowy kierowca, wszystko bezproblemowo!
pablo1603 lubi ten post.

#336 PostWysłany: 25 Lut 2019 23:00 

Cześć.
Aktualnie odpoczywam na Gran Canarii i niestety dostałem mandat za źłe parkowanie. No cóż moja wina. Natomiast mam pytanie odnośnie płatności. Na mandacie mam info że mandat wynosi 80 euro ale jak zapłacę w terminie 20 dni to mandat wynosi połowę. I tutaj rodzi się moje pytanie co na to cicar? Czy oni mają info o moim mandacie? Auto oddaje za kilka dni ale czy oni mogą chcieć płatności na lotnisku? No i ile jeśli już mogą wymagać, 80 czy 40 euro? Za auto płaciliśmy gotówką.
Macie jakieś doświadczenia z mandatami od local Police?
 Relacje PM off  

#337 PostWysłany: 25 Lut 2019 23:28 

srebrny
Zapłać mandat i będzie po problemie.
 Relacje PM off  

#338 PostWysłany: 26 Lut 2019 12:15 

Zapłacić to ja go mam zamiar. Pytam o coś innego. Mam na zapłatę niższej kwoty 20 dni więc czy ja muszę go uregulować przed oddaniem auta i mam im potwierdzenie zapłaty okazać? Ewentualniem pokazać mandat i im zapłacić i poprosić o jakieś potwierdzenie?
Czy oddaje auto, a mandat to moja sprawa i cicarowi nic do tego w jakim terminie to zapłacę i czy zapłacę? Bo to wydaje się najbardziej logiczne :)
 Relacje PM off  

#339 PostWysłany: 26 Lut 2019 12:19 

Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Mandat to Twoja sprawa. Jak go nie zapłacisz i przyjdzie upomnienie do wypożyczalni to mogą zgodnie z warunkami wypożyczenia obciążyć Cię dodatkowymi kosztami.
Po prostu zapłać go korzystając z tych 20 dni "happy hours" i zapomnij o sprawie.

BTW sprawdź, czy wszystkie dane na mandacie zgadzają się ze stanem faktycznym (szczególnie numer rejestracyjny).
 Relacje PM off  

#340 PostWysłany: 01 Kwi 2019 16:03 

Loty: 42
Kilometry: 81 198
Po doświadczeniach z Autoreisen z Teneryfy zarezerwowałem także na wypad na Gran Canarię. Rezerwowałem najmniejszy i najtańszy (C3 lub podobny) z dostępnych + pełne ubezpieczenie (2 euro dziennie). Na lotnisku podczas odbioru okazało się, że dostanę lepszy, VW Golf. Wszystko szybko i bez problemów.
 Relacje PM off  

[ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości