Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 450 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 30 Wrz 2019 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Po pierwsze nie jestem rezydentem PL, nie mam nawet paszportu PL, więc nie wiem co sugerujesz.
Po drugie mi naprawdę nie przeszkadza, że wypożyczalnia zna mój nr kk i obciąży mnie z jakieś szkody, które swoją drogą często są moim zdaniem z kosmosu - ale nawet z nimi nie dyskutuję, po to kupowałem ubezpieczenie, poprostu forwarduję wiadomość z kompletem skanów. Tak widzę bezstresowe wypożyczanie, a wypożyczonymi autami jeżdżę właściwie cały czas, tak w krajach Slkandynawii jest poprostu taniej :)
p99 napisał(a):
nick napisał(a):

@p99 Tak swoją drogą, na Kanarach wypożyczalnie z blokadą są darmowe :) Dla mnie różnica pomiędzy darmowym i tanim jest istotna, a pokrywa ją ubezpieczyciel, cała moja praca to przekazanie do ubezpieczalni maila z fakturami i raportami uszkodzeń które dostaje od wypożyczalni :lol:


jesteś miszcz. ja nie potrafię za darmo wypożyczać aut. nie potrafię ani nie chcę zarabiać na wypożyczalniach. być może przez takich co tak właśnie zarabiali, Polacy (rezydenci) zostali wykluczeniu z icarhire. jak myślisz?

mi, i mam wrażenie że większości typowym turystom też, wystarczy tylko żeby uczciwie i bezstresowo móc korzystać z dobrodziejstw wypożyczonego w innym kraju auta. Tą bezstresowość łatwiej uzyskać wtedy, gdy wypożyczalnia nie zna twojego nr-u kk, nie blokuje ci kasy na karcie, nie wmawia ci rys, nie stosuje kruczków paliwowych, nie wciska na siłę czegoś o czym w rezerwacji online nie było mowy itp.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
#382 PostWysłany: 30 Wrz 2019 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2942
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
@gorny77 Nie wiem czy słowa "wchodząc na to samo" traktujesz na poprzedniej stronie dosłownie, ale to samo do Cicara to Cabrera Medina, a nie Autoreisen.

W 2016 wypozyczalem w Cicar. 2017/18/19 Autoreisen. Za każdym razem bez problemu, a Waszych dywagacji nie będę roztrząsał :)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 17 Lis 2019 23:03 

santech napisał(a):
Ktoś pamięta gdzie oddaje się kluczyki (Autoreisen) na poziomie parkingu gdzie stało auto czy w biurze obsługi na lotnisku. Samochód odbierałem późno i nie zapytałem. Na teneryfie zdawało się na parkingu a jak jest na Gran Canaria?



Antek12 napisał(a):
I tu i tu, w zależności od godziny, ale skrzynki są także na parkingu wolopoziomowym koło szafy z fotelikami


Żadnej szafy przynajmniej na miejscach Autoreisen na poziomie D (winda -2) parkingu wielopoziomowego NIE MA

Poza godzinami pracy wrzuca się kluczyki do wrzutki w drzwiach stanowiska Autoreisen Poziom Przyloty obok stanowiska Ryanair z ich Check In

Załączniki:
Autoreisen wrzutnia w drzwiach.PNG
Autoreisen wrzutnia w drzwiach.PNG [ 489.07 KiB | Obejrzany 4145 razy ]
Autoreisen wrzutnia w drzwiach 2.PNG
Autoreisen wrzutnia w drzwiach 2.PNG [ 382.66 KiB | Obejrzany 4145 razy ]
Góra
 PM off  
      
#384 PostWysłany: 24 Lis 2020 00:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
@rdw zajrzyj sobie też na cicar
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
 
      
#385 PostWysłany: 24 Lis 2020 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2633
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Bardziej na Cabrerę Medinę - czyli w istocie Cicar ale zawsze troszkę tańszy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#386 PostWysłany: 24 Lis 2020 01:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 932
złoty
Ja polecam AutoReisen. Wyszedłem z hotelu i nie miałem pomysłu na dzień. Wszedłem na ich stronę, za 19€ zarezerwowałem i po 30 minutach na nogach byłem już odebrać na lotnisku. Auto miało z każdej strony jakieś wgniecenie czy rysę - nie cofałem się i tego nigdzie nie zgłosiłem, bo ta wypożyczalnia jest godna zaufania i nie oszukuje nikogo - mimo faktu, że nic nie zgłosiłem nie zostałem obciążony żadnymi kosztami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sylwestrus lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#387 PostWysłany: 24 Lis 2020 16:11 

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 35
Kashpir napisał(a):
To prosimy o ostrzeżenie, co to za laboratorium.


Za testujemy.org:

Cytuj:
Zaświadczenie wydawane jest w języku angielskim jedynie na wzorze MLD INVICTA zawierającym dane: imię i nazwisko badanego, data urodzenia, numer dowodu lub paszportu, data badania (czyli data pobrania materiału, bez godziny), wynik badania, pieczątkę laboratorium oraz podpis wydającego wynik badania. Zlecający ponosi odpowiedzialność za weryfikację, czy wymagane są dodatkowe informacje oraz w jakim terminie przed wjazdem na teren docelowego kraju test powinien być wykonany.


Piatek napisał(a):
Ja polecam AutoReisen.


Dzięki! Właśnie zrobiłam przez nich rezerwację - wychodzi najtaniej. Auto na 7 dni na Fuercie na początku grudnia 60 EUR. Cabrera medina / Cicar (z którymi faktycznie nigdy nie mieliśmy żadnego problemu) ok. 40 EUR drożej. Economycarrentals +50 EUR do ceny Autoreisen.
Góra
 Profil Relacje PM off
sylwestrus lubi ten post.
sylwestrus uważa post za pomocny.
 
      
#388 PostWysłany: 24 Lis 2020 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 932
złoty
@Panna Anna AutoReisen jest super, mają full insurance, brak blokad na karcie, dodatkowy kierowca za free. Tak powinna każda wypożyczalnia działać.

Załącznik:
fabia.png
fabia.png [ 658.24 KiB | Obejrzany 3921 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 uważa post za pomocny.
 
      
#389 PostWysłany: 24 Lis 2020 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Lecą w kulki, bo auto na 2x po tyg wychodzi taniej niż auto od razu na dwa grr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#390 PostWysłany: 24 Lis 2020 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
żadne 'lecą w kulki', to standard przy wypożyczeniach samochodów. Akurat na GC, gdzie dojazd na lotnisko by ponownie pobrać samochód zajmie Ci góra 1 godzinę to żaden problem

Btw pomyliły się Wam tematy, to jest temat o CoVidzie na kanarach a nie o wypożyczeniach samochodów na GC ani nigdzie indziej
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#391 PostWysłany: 28 Lis 2020 18:15 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 890
monroe napisał(a):
Bardziej na Cabrerę Medinę - czyli w istocie Cicar ale zawsze troszkę tańszy ;)
Na Kanarach zawsze korzystam z Cicar. Na minus to, że nigdy nie dostałem tego auta, które zamówiłem, na plus dawali klasę lepsze choć raz szrotowatego vana. Dwa razy dostałem za to prawie nówki z niskim przebiegiem. Zero problemów, zwracałem samochody szare od kurzu i z 1/3 początkowego stanu paliwa, nigdy mnie nie obciążyli żadnymi kosztami z tego tytułu (w takiej Polsce gdzieś za sam zwrot nieumytego auta musiałem dopłacić).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#392 PostWysłany: 28 Lis 2020 18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2633
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
@ume
Zgadza się. Nawiasem Cabrera Medina = Cicar tylko niższe ceny niż bezpośrednio na stronie Cicar.
Góra
 Profil Relacje PM off
ume lubi ten post.
 
      
#393 PostWysłany: 16 Sie 2021 17:06 

Rejestracja: 16 Sie 2021
Posty: 1
Pod koniec sierpnia planujemy przylot do gran canarii i wynajęcie auta na kilka dni. Z tego co widzę najczęściej polecane jest autoreisen oraz cicar ale chyba ten drugi ma swoje placówki w innych miejscach niż lotnisko. My zatrzymujemy sie w Puerto Rico i nie zamierzamy wynajmować auta już pierwszego dnia dlatego zależy nam żeby to było gdzieś blisko naszego hotelu.
Zależy nam też oczywiście na pełnym ubezpieczeniu, braku depozytu i możliwości płatności gotówką a nie karta kredytową. Jakie wypożyczalnie warto w takim wypadku brać pod uwagę? Wspomniany Cicar, może AutoPlusCar czy jeszcze inne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#394 PostWysłany: 28 Wrz 2021 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Korzystając z darmowej zmiany skasowanego lotu w EasyJet okres świąteczno-noworoczny postanowiłem spędzić na Gran Canarii. Po euforii związanej z rezerwacją bardzo taniego lotu przyszedł szybko zimny prysznic - ceny aut czy noclegów baaaardzo poszły w górę :evil: . Jak przypomnę sobie, gdy kilka lat temu brałem samochód na Teneryfie, to... :roll: Cóż, aktualna oferta w Cicar za tydzień w Corsie czy Polo to 232E. WIem, że nikt nie ma szklanej kuli, ale jakieś prognozy co do ewentualnych spadków czy raczej nie ma na co czekać??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 28 Wrz 2021 20:20 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11346
Loty: 482
Kilometry: 757 010
Rezerwuj tam, gdzie masz bezpłatne anulowanie (nie wiem jak jest w Cicar, bo u nich nie brałem) - jak będą lepsze oferty, to bierzesz nową, a starą anulujesz. Z kolei gdyby ceny miały jeszcze bardziej pójść w górę, to jesteś przed tym zabezpieczony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
#396 PostWysłany: 28 Wrz 2021 20:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
nikt nie wymyślił jeszcze nic lepszego (i prawdopodobnie nie wymyśli), niż zrobienie rezerwacji, którą później można anulować (oferowane przez większość brokerów) i potem sprawdzanie co (podaj wybrany okres czasu) cen i ew. wykonanie kolejnej rezerwacji gdy ceny spadną + skasowanie wcześniejszej. Itd itd.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq lubi ten post.
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
#397 PostWysłany: 28 Wrz 2021 20:41 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1985
niebieski
Shaq napisał(a):
Korzystając z darmowej zmiany skasowanego lotu w EasyJet okres świąteczno-noworoczny postanowiłem spędzić na Gran Canarii. Po euforii związanej z rezerwacją bardzo taniego lotu przyszedł szybko zimny prysznic - ceny aut czy noclegów baaaardzo poszły w górę :evil: . Jak przypomnę sobie, gdy kilka lat temu brałem samochód na Teneryfie, to... :roll: Cóż, aktualna oferta w Cicar za tydzień w Corsie czy Polo to 232E. WIem, że nikt nie ma szklanej kuli, ale jakieś prognozy co do ewentualnych spadków czy raczej nie ma na co czekać??


Ja o tym pisałem akurat w wątku o Fuercie - i potwierdzam. Tylko że ja zamianę lotu w Lufie (Fuertę na GC - plus był zwykły a zamieniłem na świąteczny termin) zrobiłem jakieś pół roku temu (okolice wiosny) - apartamenty poszły w górę ~2-krotnie(!), a auto to samo które mam zarezerwowane w Cicar za 112 EUR/tydzień, teraz trzeba zapłacić (na koniec grudnia) aż... 275 EUR! :shock: :shock: :o
...czyżby skończyły się relatywnie "tanie Kanary"? :(
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq lubi ten post.
 
      
#398 PostWysłany: 28 Wrz 2021 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
No tak też zrobię. Zarezerwuje w ECR i będę śledził temat. Podobnie robię z noclegami, choć raczej nie mam wielkiej nadziei na oszczędności w tej kwestii. A czy tanie Kanary się skończyły? Cóż, jest popandemiczny popyt, to i każdy chce przyciąć ile się da. Tak jest raczej wszędzie. Pewnie za jakiś czas trochę się to wszystko wyplaszczy, ale póki co, jak chcemy latać, musimy wydawać...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 08 Paź 2021 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Czy Cicar/Cabrera medina ma jakieś szafki na lotnisku (krajówka) żeby wrzucic klucz przed godziną otwarcia? Mam lot na inną wyspę o 7 rano a biuro też otwierają o 7.00, dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 03 Lis 2021 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Chciałbym zapytać, gdzie znajduje się wypożyczalnia Pluscar na lotnisku Las Palmas
Czy to gdzieś w holu lotniska, czy na parkingu
Dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 450 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group