Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 07 Sie 2018 13:40 
Awatar użytkownika

Loty: 44
Kilometry: 115 262
@Marysiek Czego nie obejmuje ubezpieczenie cytat ze strony Pluscar:
Cytuj:
This tariff does not include:

Damage to wheels (rims) and tyres.
It is forbidden to drive the vehicle off asphalted roads or in forbidden or dangerous areas (such as sand roads, beaches, mountains, etc).
Lost the keys dame or deteriorate the key or the remote control.
Damage caused by filling the tank with the wrong fuel (.Inadequate refuelling.).
Accident or damages caused by inadequate (dangerous) driving or under the influence of alcohol or other substances.
Any damage caused by bad parking.
The charges of any possible law intervention because of any traffic violation.
PLUS CAR are not liable for personal belongings inside the car

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#302 PostWysłany: 07 Sie 2018 14:08 

@czarny38, tak, do szczegółowych warunków CIcar trudniej dotrzeć, dlatego założyłam że z oponami jest tak samo (tzn że wszyscy wykluczają opony, tym bardziej że ostatnio miałam to samo wykluczenie przy full insurance w zupełnie innym rejonie).
Cicar na pewno niektórych rzeczy nie obejmuje - na 100% jazdy offroad. Kluczyki chyba też nie z tego co pamiętam.
 Relacje PM off  

#303 PostWysłany: 07 Sie 2018 14:14 
Awatar użytkownika

Loty: 26
Kilometry: 45 127
złoty
A wystarczy sprawdzić w tym wątku

https://www.fly4free.pl/forum/wypozyczalnia-samochodow,1435,855&start=940

i rozwinąć wikiposta
Marysiek lubi ten post.

#304 PostWysłany: 07 Sie 2018 14:23 

A co obejmuje to ubezpieczenie za 3 EUR skoro jest fully comprehensive insurance with no excess? Widzę tu sprzeczność. I dlaczego milczą o tym tajemniczym ubezpieczeniu na stronie (i w mailu też nic o tym nie ma)?
@Antek12 w Cicar jazda offroad jest wyłączona z ubezpieczenia, brakuje tego w Wikipoście. A w Autoreisen Super Insurance Comfort Plus kosztuje 2 EUR za dzień - widać obniżyli.

Ostatnio edytowany przez Marysiek 07 Sie 2018 14:35, edytowano w sumie 2 razy
 Relacje PM off  

#305 PostWysłany: 07 Sie 2018 14:28 
Awatar użytkownika

niebieski
Z reguły full ubezpieczenie w wypożyczalniach nie obejmuje opon, lusterek czy zgubienia kluczyków. Można dodatkowo się od tego ubezpieczyć
 Relacje PM off  

#306 PostWysłany: 07 Sie 2018 14:47 
Awatar użytkownika

złoty
Marysiek napisał(a):
A co obejmuje to ubezpieczenie za 3 EUR skoro jest fully comprehensive insurance with no excess? Widzę tu sprzeczność. I dlaczego milczą o tym tajemniczym ubezpieczeniu na stronie (i w mailu też nic o tym nie ma)?
@Antek12 w Cicar jazda offroad jest wyłączona z ubezpieczenia, brakuje tego w Wikipoście. A w Autoreisen Super Insurance Comfort Plus kosztuje 2 EUR za dzień - widać obniżyli.

Już 5 eur. nie 3. Co obejmuje - wyślij maila.

w Cicar jazda offroad jest wyłączona z ubezpieczenia
wskaż mi gdzie jest to napisane :

https://www.cicar.com/EN/view/condiciones_EN

#307 PostWysłany: 07 Sie 2018 14:55 

@Antek12 w papierowej umowie którą podpisujesz na miejscu, jestem pewna, zwróciłam na to uwagę i dopytałam. Właśnie (m.in. dlatego) pisałam wyżej że ciężko dotrzeć online do szczegółowych i pełnych warunków Cicar.

@Antek12, napisz mi proszę skąd wiesz o tym dodatkowym ubezpieczeniu w pluscar za 5 albo 3 eur, bo jak wysłałam w tej sprawie maila to mi napisali żebym się nie martwiła bo depozytu nie ma i przysłali tylko warunki tego ubezpieczenia które jest wliczone w cenę.
Jeśli ci wysyłali mailem jakieś warunki dodatkowo płatnego ubezpieczenia, to wrzuć tutaj proszę albo przyślij na priv.
 Relacje PM off  

#308 PostWysłany: 15 Sie 2018 13:50 

Cześć,
we wrzesniu lecę na Gran Canarię i chciałbym wypożyczyć samochód na 4 dni. Jestem zielony w temacie bo nigdy nie wynajmowałem samochodu. Odbiór na lotnisku, a zwrot w Las Palmas (tylko taka opcja wchodzi w grę). Przeczytalem kilka stron wątku i wiem, że polecacie PlusCar i Autoraisen ale jesli dobrze sprawdzilem to nie mają one opcji zwrotu w Las Palmas.
Przeszukałem stronę ryanaira albo rentalcars i jedyna dobra opcją wydaje mi się Hertz Renault Clio + ubezpieczenie premium. 4 dni - 402zł.
Na stronie CiCar znalazłem tez Corsę za 90 euro na 4 dni z ubezpieczeniem Full Comprehensive insurance.
Przede wszystkim czy czekają mnie jeszcze jakieś dodatkowe opłaty?
Te firmy powinny byc bezproblemowe? Przeczytalem wiele opini np. o GoldCar i byla masa ukrytych opłat i ogólne naciąganie.
Pytanie mam jeszcze o prom na Teneryfę. Bez problemu mogę płynąć z autem z wypozyczalni na inną wyspę? Nie ma problemu z ewetualnym ubezpieczeniem?

Wszelkie rady są na wagę złota :)
Pozdrawiam
 Relacje PM off  

#309 PostWysłany: 15 Sie 2018 16:33 

srebrny
Bierz w Cicarze, zero problemów i ukrytych opłat.

Piszesz, że będziesz oddawał auto w Las Palmas, a zaraz potem, że chcesz zabrać auto na prom. To jak to w końcu jest?
 Relacje PM off  

#310 PostWysłany: 15 Sie 2018 18:43 

Biorę z lotniska na Gran Canarii w sobotę. Niedziela, poniedziałek zwieedzam Gran Canarie, na wtorek płynę na Teneryfę i wieczorem wracam. W środę jeszcze po Gran Canarii coś i wieczorem oddaje w Las Palmas.
 Relacje PM off  

#311 PostWysłany: 15 Sie 2018 19:17 

srebrny
Najlepiej do nich napisać. Teoretycznie nie jest to możliwe, w praktyce może być różnie.
 Relacje PM off  

#312 PostWysłany: 15 Sie 2018 23:05 

Ubezpiczenie "Full Comprehensive insurance" w CiCar obejmuje kompletnie wszystko? Nie mam tam jakis glupich odstepstw?
W Hertz zate 33zł/dzien bylo napisane ze wszystko lacznie z lusterkami, oponami itp.
 Relacje PM off  

#313 PostWysłany: 21 Sie 2018 08:56 

we wrześniu lecę na Gran Canarie i zarezerwowałem już auto w AutoReisen na 7 dni za 62E z dodatkowym ubezpieczeniem, mam pytanko czy "Super Insurance Comfort Plus" jest wystarczające? czy dokupować cos jeszcze? dzięki za odpowiedz
 Relacje PM off  

#314 PostWysłany: 25 Wrz 2018 17:51 
Awatar użytkownika

Będzie ktoś wypożyczał samochód w okresie 2-9 października na Gran Canari?

#315 PostWysłany: 09 Paź 2018 15:05 
Awatar użytkownika

srebrny
Ktoś na pewno będzie :P
2 ludzi lubi ten post.

#316 PostWysłany: 09 Sty 2019 20:20 
Awatar użytkownika

Analizuję właśnie warunki ubezpieczeń w poszczególnych firmach. W Autoreisen ubezpieczenie nie obejmuje wypadków związanych z "reckless driving". Jak powoduje się wypadek to na ogół nie zachowało się ostrożności. Czy to byłoby wyłączone z ubezpieczenia?
 Relacje PM off  

#317 PostWysłany: 09 Sty 2019 21:15 
Awatar użytkownika

Loty: 44
Kilometry: 115 262
Nie analizuj tyle tylko rezerwuj, nie znajdziesz lepszej wypożyczalni na Kanarach, żeby nie powiedzieć na świecie. A tak na poważnie to chodzi o "lekkomyślną jazdę" to nie to samo co nieostrożna.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
aga85 uważa post za pomocny.

#318 PostWysłany: 20 Sty 2019 19:51 

Lecę na GC na tzw. "vanlife", więc potrzebuję samochód z płaską podłogą z tyłu (będę tam spał). Wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie Opel Combo z Cicar (154 euro za 7 dni). Nie do końca jednak wiem na ile dni będę potrzebował samochód, tzn. na pewno na 7, ale być może vanlife na tej wyspie przedłuży się do 10 dni. Jak najlepiej to rozegrać? Czy ktoś przerabiał w praktyce przedłużenie wynajmu samochodu z tej (albo innej) wypożyczalni? Za samochód płacę gotówką w biurze.
 Relacje PM off  

#319 PostWysłany: 04 Lut 2019 10:55 

niebieski
Ktoś pamięta gdzie oddaje się kluczyki (Autoreisen) na poziomie parkingu gdzie stało auto czy w biurze obsługi na lotnisku. Samochód odbierałem późno i nie zapytałem. Na teneryfie zdawało się na parkingu a jak jest na Gran Canaria?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#320 PostWysłany: 04 Lut 2019 11:11 
Awatar użytkownika

złoty
I tu i tu, w zależności od godziny, ale skrzynki są także na parkingu wolopoziomowym koło szafy z fotelikami
santech lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.

[ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości