Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
link do formularza wizowego https://dichvucong.bocongan.gov.vn/boco ... matt=26277


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#301 PostWysłany: 25 Mar 2018 16:40 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Sayuri moja karta Bzwbk również, nie realizuje płatności, teraz na Flixbusie. Widać problemy w banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#302 PostWysłany: 25 Mar 2018 19:34 

Rejestracja: 25 Mar 2018
Posty: 7
Faktycznie był to błąd w WBK, już wszystko śmiga - zapłacone :)
Dzięki za odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#303 PostWysłany: 03 Kwi 2018 12:18 

Rejestracja: 03 Kwi 2018
Posty: 1
Cześć,
Lecę do Wietnamu, a potem z Da Nang lecę do Kambodży, tylko że z przesiadką w Ho Chi Minh, powrotny lot prawdopodobnie także przez Ho Chi Minh. Czy mogę mieć e-visę i wypadku przesiadki pozostać na lotnisku bez wizy? Czy muszę ubiegać się o promesę i wizę na lotnisku? Może ktoś ma doświadczenie jak to może tam działać :) Linie Vietnam Airlines bez zmiany przewoźnika i tylko z bagażem podręcznym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#304 PostWysłany: 30 Kwi 2018 16:37 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Lecę Air China z przesiadką w Pekinie.
Jak rozumiem promesa wizowa wystarczy żeby wejść na pokład w Warszawie, a potem w Pekinie?
Nic się nie zmieniło po wprowadzeniu E-Visa? VOA nadal jest honorowane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#305 PostWysłany: 30 Kwi 2018 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Manuel spoko, nic sie nie zmienilo. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Manuel lubi ten post.
Manuel uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#306 PostWysłany: 30 Kwi 2018 17:58 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
No to lecimy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#307 PostWysłany: 30 Kwi 2018 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Yep i zycze udanego pobytu. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#308 PostWysłany: 01 Maj 2018 13:42 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 1
Cześć i czołem :) głupie pytanie, ale wczoraj kupiłam bilety do Wietnamu. Ląduję w Ho Chi Minh, stamtąd chcę lecieć na Phu Quoc tego samego dnia, tu pytanie o wizę. Rozumiem, że wystarczy jednorazowa e-wiza turystyczna na kilka dni i mogę sobie przez ten czas latać nieograniczoną liczbę razy po kraju bez względu na porty lotnicze, bo liczy się ostateczny port przylotu i wylotu z Wietnamu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#309 PostWysłany: 01 Maj 2018 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@amelieemeliee, dokladnie i udanego pobytu.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#310 PostWysłany: 05 Maj 2018 13:03 

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 9
W rubryce First Name, second name, last name wpisałem Dawid Andrzej Nowak, ale pod spodem pisało że ma być wypisane tak jak na ICAO, tzn Nowak Dawid Andrzej, czy to problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#311 PostWysłany: 05 Maj 2018 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@dst bedzie dobrze i sie nie przejmuj, pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#312 PostWysłany: 22 Maj 2018 20:42 

Rejestracja: 22 Maj 2018
Posty: 4
Witam, może się orientuje ile kosztuje wiza w ambasadzie wielokrotnego wjazdu? Lecimy do Hanoi i chcemy motorkami dojechać do Sajgonu a po drodze zahaczyć Laos i Kambodżę więc wolałbym w żadne e wizy się nie pierniczyć tylko mieć w paszporcie taką którą wszyscy zaakceptują ?

Z góry dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#313 PostWysłany: 22 Maj 2018 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Molekpl napisał(a):
ile kosztuje wiza w ambasadzie wielokrotnego wjazdu?

Wiza multiple kosztowala w ambasadzie 80 USD, ale zapytaj dla pewnosci, gdyz oplaty mogly ulec zmianie.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#314 PostWysłany: 24 Maj 2018 19:34 

Rejestracja: 24 Maj 2018
Posty: 1
Witam!
Na sierpień mam wykupiony bilet do Hanoi przez Moskwę Aeroflotem. (ktoś korzystał? jak wrażenia?)

Moim głównym pytaniem i problem jest w zasadzie wiza. Prawdopodobnie zostanę w Wietnamie trochę dłużej niż przewiduje to moja wiza turystyczna. Czy będąc już w Hanoi jest możliwość jej przedłużenia? Urzędnicy nie robią problemów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#315 PostWysłany: 09 Sie 2018 15:49 

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 7
Witam,
próbowałam się doczytać ale jakoś dalej nie mam pewności. Potrzebuję wizy wielokrotnego wjazdu do Wietnamu. Jaki jest koszt wyrobienia wizy na miejscu w ambasadzie? Niestety strona ambasady w Warszawie nie działa i nie mam jak sprawdzić a na różnych stronach znajduję informację od 50$ do 66$.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#316 PostWysłany: 09 Sie 2018 16:07 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Różnica 16$(60plz) jest dla Ciebie aż tak znacząca i to spowoduje problemy natury finansowej? :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#317 PostWysłany: 09 Sie 2018 16:16 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
+48 22 651 60 98
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#318 PostWysłany: 09 Sie 2018 16:28 

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 7
HandSome napisał(a):
Różnica 16$(60plz) jest dla Ciebie aż tak znacząca i to spowoduje problemy natury finansowej? :oops:


Przy 9 osobach jest to już pewna różnica :) poza tym nie mogę znaleźć jasnej informacji ile kosztuje wiza wielokrotna 30 dniowa, niezależnie wyrobię ją a ambasadzie czy będę miała promesę. I tak, jeśli lubi się mieć skalkulowane koszty obowiązkowe, jest to dla mnie różnica.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#319 PostWysłany: 09 Sie 2018 16:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Kupujesz promesę z stąd -> http://www.vietnamvisapro.com/

Potem na granicy za 50 USD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#320 PostWysłany: 09 Sie 2018 16:50 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
pinki1985...należę także do osób kalkujących jak Ty ale zawsze koszty obowiązkowe powiększam o przynajmniej 30% tak żeby uniknąć niespodzianek i dlatego byłem zdziwiony , że 60plz może mieć spory wpływ na Twoje plany nawet X 4 ale rozdziela się to na 4 osoby :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group