Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 11 Mar 2016 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
Z czystym sumieniem mogę polecić YUGO bar: https://www.facebook.com/yugo.warszawa/
Z racji lokalizacji odwiedzam ten na Alejach Jerozolimskich. Bywa tłoczno, ale mięsko bardzo przyjemne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#242 PostWysłany: 11 Mar 2016 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
@Japonka76 znajoma kupowała kilka razy i jedliśmy łososia i tuńczyka w sushi - także miejsce sprawdzone, a ryby świeże :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#243 PostWysłany: 14 Mar 2016 00:53 

Rejestracja: 18 Kwi 2012
Posty: 45
@Japonka76 - mnóstwo świeżutkich ryb i owoców morza, pasty, pasztety i inne cuda na kiju, niektóre rzeczy można jeść na miejscu. Ceny wyższe niż w supermarkecie, wiadomo, ale jakość moim zdaniem nieporównywalna. Idź koniecznie i znajdź pana z krewetkami brazylijskimi! ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#244 PostWysłany: 14 Mar 2016 00:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
@niekasia a o której byłas?
bo ja słyszałem, ze ok . 14.-15 kończą się swieze ryby, a poluję na żabnicę, ew. szukam łupacza i cięzko znależć te ryby w Waw? Czy to jest podobny targ jak np. w Belgii gdzie obok ryb świezych uswiadczysz też inne potrawy, ale i np. słodycze, alkohol - coś ala targ sniadaniowy z szerszą rybną ofertą, czy jednak stricte targ rybny
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: dla wegetarian i wegan
#245 PostWysłany: 14 Mar 2016 11:34 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
http://wege-warszawa.pl

Wg "naTemat" najlepsze to:
Osma Kolonia, Slowackiego 15/19
Ambasada, Foksal 1
Veg Deli, Radna 14
Youmiko Vegan Sushi, Hoża 62
Lokal Vegan Bistro, Krucza 23/31
http://natemat.pl/174129,tutaj-jada-gor ... i-miesozer
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 17 Mar 2016 14:17 

Robaku napisał(a):
jeśli chodzi o sieciówke Mleczarnia, to podobno najgorszy bar mleczny w Wawa, nie wiem nie mam porównania, aczkolwiek jadłem i tak i w Prasowym to lepiej i taniej w prasowym a najlepszy podobno Bambino

W Mleczarni pierogi ruskie 7 szt. za 6,20 złotych. Popularne danie jarskie za 7,50. Przy takich cenach nie ma co narzekać. Blisko stacji metra Politechnika. Chyba nie jest tak źle z tym barem, bo klientów dużo, a obsługa faktycznie niegrzeczna ale szmatą po głowie nie dostałem.
Góra
 PM off  
      
#247 PostWysłany: 17 Mar 2016 14:37 

Przetestowałem bufet WOK na Centralnym. Niestety, szału nie ma. Ceny są rożne, zaczynają się od 24 złotych za bufet i 14 za danie dnia z napojem. Do bufetu napoje dodatkowo płatne w cenie około 5 złotych za 0.2 litra Coli. Do wyboru tylko dania azjatyckie. W porównaniu z WOOK w Marriott, wybór marny. Za to w WOOK jest taniej (od 19.99 złotego, napoje gratis) i są różne kuchnie do wyboru. Jakość potraw taka sama, czyli średnia.
Powracając do klimatów rybnych, odwiedziłem "Ę Rybę" na al. JPII. Jest to lokal pozujący na brytyjski 'fish&chips', więc nie oczekujmy jakiś rewelacyjnych potraw, chociaż da się zjeść. Za to ceny są dosyć niskie. Porcja Maxi, która jest naprawdę duża, to koszt między 23 a 29 złotego. Przyjmują OpenCard i dają 30% zniżki.
Góra
 PM off  
      
#248 PostWysłany: 17 Mar 2016 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
01ERES napisał(a):
Osma Kolonia, Slowackiego 15/19

Tego bym nie polecał - ostatnio mocno się tam obniżył poziom i teraz bardziej bazują na wyglądzie i udziwnieniu potraw a nie na ich smaku.

01ERES napisał(a):
Lokal Vegan Bistro, Krucza 23/31

Tutaj jadłem kilka razy i nawet dość smacznie to wspominam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 17 Mar 2016 17:43 

tom971 napisał(a):
ADEN KEBAB rog JPII i Chmielnej

Jeść nie jadłem, ale za każdym razem jak przechodzę tamtędy to mam mieszane uczucia. Niby ludzie są, ale zazwyczaj są to pijani studenci albo lokalne damy i 'dżentelmeny' wątpliwej proweniencji. Podziwiałem też kiedyś pracownika tego lokalu, a raczej jego zdolności 'zachowania standardów higieny'. Najpierw radośnie mopował podłogę, a potem tą samą ścierą na kiju czyścił okucia drzwi i okien, krzesła (!!!) oraz przysufitowe listwy i kąty. Stoły litościwie odpuścił.
Trochę dalej jest kilka innych knajp (za rogiem):
1) Wspomniany już Parnik: Tanio, ale szału ni ma. Jakieś takie bez polotu, chociaż na kuchni sama Azja,
2) Wietnamczyk Vinam: Tanio i smacznie, ale knajpa wiecznie pusta. Albo nastawili się na dostawę, albo na pranie pieniędzy :D ,
3) Hindus Rasoi: Bardzo dobre jedzenie serwowane przez właścicieli z Subkontynentu, cenowo znośnie i przyjmują OpenCard. Ogólnie polecam, właściciel bardzo dba o biznes/ klientów,
4) Pub Frodo: Bardzo fajne miejsce. Taki typowy 'brytyjski' pub z dobrym piwem z kija (krafty, guinnessik, trochę zachodnich koncerniaków). Miły klimat,
Idziemy trochę dalej i na Złotej mamy:
5) Restauracja U Sióstr: Tak bardzo Ukraina! Tak bardzo! Wliczając w to wszędobylskie lapsusy językowe (nawet na stronie internetowej!). Mnóstwo bogatych Ukraińców w weekendy, bo i ceny wysokie (gołąbki 21 złotych). Dla spragnionych tych klimatów będzie okej,
6) Pizzeria Złota: Typowy średniak. Średnie ceny i średnie jedzenie.
7) Trochę dalej, za Markpolem a przed ruderą szkoły jest Bar Sajgon: Ceny bardzo niskie, a lokal wygląda...jak w HCMC :D Za to jedzenie jest bardzo dobre. Bałem się tego lokalu, a okazał się naprawdę dobry. Dla tych co się jednak boją zatrucia, z tyłu jest 24/7 monopolak, gdzie można kupić coś do odkażenia :twisted:
Góra
 PM off  
      
#250 PostWysłany: 30 Mar 2016 17:38 

Warszawskie bary mleczne: http://www.logo24.pl/Logo24/56,151525,1 ... usisz.html
Szkoda, że tak niewiele ich zostało.
Góra
 PM off  
      
#251 PostWysłany: 30 Mar 2016 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
Prasowy jako ze u mnie pod domem się znajduje często odwiedzam
naleśniki świetne, wątróbka ostatnio była słaba
no i dobry kompot maja, oranżady nie polecam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 19 Kwi 2016 18:38 

Rejestracja: 31 Mar 2016
Posty: 8
z knajp wege w Warszawie polecam Krowarzywa, niedaleko Politechniki. na początek minusy - mało miejsca i dużo ludzi o której godzinie by się nie przyszło, w końcu same studenciaki przylatują. ale burger z tofu u nich jest mega! :))) i co tydzień mają różne inne smaki, ogólnie o ile jestem fanką mięsa to do nich lubię czasem wpaść :)))
Góra
 Profil Relacje PM off
alboinie lubi ten post.
 
      
#253 PostWysłany: 19 Kwi 2016 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Jako fanka prawdziwego włoskiego jedzenia i sprawdzająca po kolei włoskie knajpy w stolicy póki co polecam: :D
1. Non Solo - ul. Grójecka (tego samego właściciela jest też A Modo Mio, tez na Grójeckiej)
2. Trattoria Rucola - póki co najlepsza na Miodowej (z Kruczej kiedyś zamówiliśmy z dostawą i było trochę gorzej)
3. Włoska Robota - na Górce Szczęśliwickiej
4. Superiore - ul. Piękna (zaraz przy pl. Konstytucji)


Poza tym polecam też Kraken Rum Bar na Poznańskiej (dobre krewety) i znajdujący się obok Beirut Hummus Bar (omnomnomnom :D )

A propos sushi.. rok temu w maju była mega fajna inicjatywa w Cudzie nad Wisłą - Sushi Warsaw Contest, zebrały się różne susharnie, można było jeść różne wymyślne sushi w dobrych cenach a potem głosować które było najlepsze :) Mam nadzieję, że w tym rok też będzie, bo nigdzie się tak nie objadłam sushi :D
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 07 Cze 2016 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
Naprzeciwko Hali Mirowskiej jest świetna knajpa uzbecka, którą prowadzą prawdziwi przybysze z Uzbekistanu i serwują swoją kuchnię bez udziwnień.
Za rekomendację niech służy fakt, że przesiadują w lokalu ichni krajanie. :-)

A przy okazji - jedzenie R E W E L A C J A :-)

"Manty - pierogi na parze"
Elektoralna 24

https://www.facebook.com/manty.pierogi.na.parze/

Aktualnie można się u nich posilić z Grouponem za 19,99 zł./2 os.
https://www.groupon.pl/deals/neelam-spo ... zialnoscia

Polecam. Bardzo :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#255 PostWysłany: 27 Cze 2016 15:36 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Czy Wook w budynku hotelu Marriott jeszcze istnieje? Bo jest na google maps, ale nie ma na ich stronie internetowej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 27 Cze 2016 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
olajaw napisał(a):
Jako fanka prawdziwego włoskiego jedzenia i sprawdzająca po kolei włoskie knajpy w stolicy póki co polecam: :D
1. Non Solo - ul. Grójecka (tego samego właściciela jest też A Modo Mio, tez na Grójeckiej)
2. Trattoria Rucola - póki co najlepsza na Miodowej (z Kruczej kiedyś zamówiliśmy z dostawą i było trochę gorzej)
3. Włoska Robota - na Górce Szczęśliwickiej
4. Superiore - ul. Piękna (zaraz przy pl. Konstytucji)

Nie jestem wielkim fanem włoskiego jedzenia, zwłaszcza w polskim wydaniu, ale dodałbym tutaj jedno miejsce, gdzie gotuje/piecze rodowity Włoch: OSP Saska Kępa na Walecznych. Świetna pizza a tiramisu omiotłem tylko wzrokiem- apetyczne.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#257 PostWysłany: 27 Cze 2016 19:08 

Manty- ciekawy wystrój, fajnie podane (fantastyczny pokrowiec na imbryk), tanio (~40 złotych za posiłek dla dwóch osób z napojami). Jedzenie niezłe, chociaż chlebek uzbecki nie powala, a zupa z wołowiną to zwykły rosół z dodatkiem wołowiny. Manty niezłe, chyba jedne z lepszych pierożków jakie jadłem. Ogólnie polecam.

Warsaw Tortilla Factory- burgery niezłe (19 złotych za samą bułę), bardzo dobre quesadillas. Można napić się nalewanego Guinnessa (21 złotych). Knajpa 'z jajem' - śmieszne banery i plakaty na ścianach. Wydaje się dobra do posiadówy meczowej z kumplami. Miła, choć trochę powolna obsługa.

Bałkański Ekspres na Centralnym (mogłem przeinaczyć trochę nazwę :D )- knajpka w podziemiach wyremontowanej części dworca (pod Al. Jana Pawła II). Trochę mam problem z oceną tego miejsca.
Na plus: ceny są jak w każdym fast-foodzie (<20 złotych za posiłek, 10 złotych za śniadanie), jest czysto, obsługa miła i jedzenie robione jest na bieżąco. Z drugiej strony: zamówiłem sałatkę szopską i niestety, ani ser ani warzywa nie były świeże. Do tego nikt prawie tam nie przychodzi. Co jest dziwne, zważając na to w jak ruchliwym miejscu jest ten lokal. Miejsce nie ma określonych godzin otwarcia (!), bo jak wyjaśnił szef, na razie 'testują ruch'.
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#258 PostWysłany: 26 Lip 2016 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
ciamek napisał(a):
Naprzeciwko Hali Mirowskiej jest świetna knajpa uzbecka, którą prowadzą prawdziwi przybysze z Uzbekistanu i serwują swoją kuchnię bez udziwnień.
Za rekomendację niech służy fakt, że przesiadują w lokalu ichni krajanie. :-)

A przy okazji - jedzenie R E W E L A C J A :-)

"Manty - pierogi na parze"
Elektoralna 24

https://www.facebook.com/manty.pierogi.na.parze/

Aktualnie można się u nich posilić z Grouponem za 19,99 zł./2 os.
https://www.groupon.pl/deals/neelam-spo ... zialnoscia

Polecam. Bardzo :-)

Byłem dzisiaj w tej rewelacji.
Zamówiłem zestaw, manty z wołowiną, zupa warzywna i sałata, cokolwiek to znaczy.
W lokalu sporo ludzi, wolne dwa stoliki. Większość kolorowi, znaczy dobre znaki. Wjeżdża zupa. Da się zjeść, ale kompletnie brak przypraw, jałowa. Po chwili pojawiają się manty. Są ładne, misternie ulepione, ciasto cieniutkie i sprężyste, nadzienie dobre, generalnie dobre, ale kubków smakowych nie urywają. Za to moje serce zdobyła sałatka z marchewki.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mawas uważa post za pomocny.
 
      
#259 PostWysłany: 26 Lip 2016 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
@cypel No proszę, świat jest mały - też tam dzisiaj byłam :)
Zupa mastava (z wołowiną i ryżem) rewelacyjna, bardzo aromatyczna. Pozostałe dwie zupy, które próbowałam - shorpa i lagman przeciętne, rzeczywiście słabo doprawione. Manty bardzo dobre, zarówno z mięsem jak i ze szpinakiem. Pielmieni niezłe ale gorsze niż manty. Fajny humus warzywny na przystawkę. No i rzeczywiście super pokrowiec na czajniczek z herbatą.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 27 Lip 2016 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
Byłem w Mantach w sobotę.
Niestety mocno się rozczarowałem. Autentycznie nie znaczy smacznie!

Zamówiłem 5 pierogów (różnych), surówkę z marchewki i uzbecki hummus oraz kompot za 5 PLN.
Pierogi z wołowiną z kępkami zmielonej wołowiny - mało smaczne
z warzywami ujdą, ze szpinakiem bez szału. Ten cały uzbecki hummus okazał się zwykłymi zmielonymi pomidorami bez smaku, surówka z marchewki to drobno starta marchewka też niedoprawiona.

Kompot ze świeżych owoców mocno przesłodzony.

Podsumowując, wydałem 28,90 PLN i były to bardzo słabo wydane pieniądze.
Wyszedłem ani nie najedzony ani nie zadowolony, niestety NIE POLECAM :(
Za tę kwotę można zjeść dużo lepiej choćby w Manekinie.
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group