Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lis 2011 13:14 

Rejestracja: 09 Lis 2011
Posty: 2
Witam w sobote bede juz od 5 rano na lotnisku w Warszawie, do odlotu samolotu bede jeszcze mial dobre kilka godzin dlatego chcialbym pójsc zjesć jakieś sniadanie. Jestem zmuszony przepłacać na lotnisku czy gdzies blisko poza nim jest jakas restauracja czy bistro z dobrymi cenami i wczesnymi godzinami otwarcia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 09 Lis 2011 16:03 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Nie! :D

Wsiadasz w 175 (rozkład: http://ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=182&l=1&q=175 ) i wysiadasz na przystanku Centrum. Przechodzisz 600 metrów w ten sposób:
http://mapy.google.pl/maps?saddr=Warsza ... 6&t=m&z=16

i przed Twoimi oczami jest rajskie jedzenie:
http://pl-pl.facebook.com/DUZAMIHAPHO
Ceny od 11 zł, ale jedzenie - szczególnie w zimnych czasach - wyśmienite.

Jeżeli nie przypasuje to w podziemiach Centralnego coś na pewno znajdziesz.
Bilet kupisz w biletomacie na lotnisku (przy przystanku).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Lis 2011 00:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
jak chcesz tanio to polecam śniadanie w Subwayu. Połówka z omletem bekonem i warzywami do wyboru - 3,90zł. Na średni głód ok, na duży lepiej wziąć dwie ;) Chyba każdy Subway, do 11. Z lotniska najbliżej chyba pomiędzy pl. Zawiszy a pl. Starynkiewicza - też dojedziesz 175 (jakieś 15 minut). A 3 przystanki wcześniej (przyst. Banacha) jest Jeff's - sam nigdy nie byłem ale podobno śniadania są wyśmienite. Cennik: http://www.jeffs.pl/strona.php?podstr=a ... pl&idfk=29 (btw. myślałem że są droższe, za tyle to może kiedyś sam się skuszę ;p)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Lis 2012 01:19 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 701
Zbanowany
niebieski
Czy ktos moze mi polecic jakis lokal w najblizszym otoczeniu dworca autobusowego, w ktorym zapcham sie po szescio godzinnej podrozy? Kebaby, gyrosy, pity mile widziane, wazne zeby duzo i w przystepnej cenie dla studenta.


Ostatnio edytowany przez Komornik, 13 Lis 2012 01:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Lis 2012 01:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
Zachodnia?
Ktora godzina? ;D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Lis 2012 01:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Napisz, który dworzec autobusowy masz na myśli i godzinę kiedy będziesz?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Lis 2012 01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2012
Posty: 302
Jeśli chodzi o PolskiegoBusa - Wilanowską to polecam Aladina. Ale nie tych na przystanku (zauważyłem, że też pojawił się tam lokal o takiej samej nazwie), tylko trzeba przejść kawałek:
Image
Cytuj:
Chciałbym szczególnie polecić Kebab Aladin, zlokalizowany 2-3 minuty od przystanku Polskiego Busa. Idziemy w kierunku najbliższej stacji metra przez wszystkie stragany, budki itd., po czym wychodzimy na główną ulicę. Za kebaba nie zapłacimy dużo, a gwarantuje że się najemy. No i co najważniejsze jest bardzo smaczny. Polecam, jak ktoś ma krótką przesiadkę Polskim Busem, blisko i dużo smaczniej niż z budek wokół Zajezdni Wilanowskiej.

http://www.fly4free.pl/3252-km-po-polsc ... zytelnika/
_________________
Image Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Lis 2012 01:32 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 701
Zbanowany
niebieski
"Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska", "Metro Młociny", poniedziałek godz. 12, pozniej o 14 mam modlinbusa, dlatego zalezy mi na bliskiej okolicy :-)

@ miki3475
Dzieki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Lis 2012 20:19 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 115
Tam gdzie jest Polskibus nie ma zbyt wielu takich punktów a te które są nie wzbudzają zbytnino zaufania (przynajmniej mojego). Metro jest pod samym nosem więc warto wściąść i podjechać sobie do centrum w kilka minut i tam dobrze zjeść ;)

-edit-
O, choćby trzy przystanki metra dalej jest gospoda opisywana w tym poście viewtopic.php?p=175682#p175682 ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Gru 2012 00:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Dwa przystanki tramwajem w stronę Wyścigów od Metra Wilanowska masz McDonalds (Wałbrzyska x Puławska). To i będzie gdzie przy okazji facjatę i ręce umyć. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Warszawa , jedzenie
#11 PostWysłany: 14 Mar 2013 09:45 

Rejestracja: 03 Mar 2013
Posty: 91
Polecam bardzo fajne miejsce na warszawskiej starówce - Kompania Piwna http://podwale25.pl/

Smacznie ale i tłoczno,
dlatego warto zrobić wcześniej rezerwację :)
_________________
Moje podróże -> http://www.podrozniczo.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#12 PostWysłany: 24 Mar 2013 23:37 

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 4
Klimatycznie, ale dość drogo :) Mimo wszystko również polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#13 PostWysłany: 25 Mar 2013 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
Klimatycznie? Pseudo czeski styl, ale spróbuj się tam napić jakiegoś czeskiego piwa poza Pilsnerem, albo zjeść jakąś czeską potrawę. Ja odradzam, a nie polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#14 PostWysłany: 24 Kwi 2013 00:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Knajpa OK. Ten sam właściciel ma Bazyliszka, CK Oberżę, Jeff'sa, Szwejka (pl. Konstytucji) i pewnie coś jeszcze, co pominąłem. Dla mnie super - Pilsner to moje ulubione piwo a jedzenie jest tanie i smaczne. Smaczne, nie wykwintne, nie wyjątkowe ale dobrze, dużo i tanio. Minus, że tylko Visę akceptują (i chyba ostatnio Amexa), w weekendy mega tłoczno. Mój rekord - 17 minut czekania na piwo przy pl. Konstytucji (sobota wieczór po meczu Legii). Polecam carpaccio z łososia, łososia z grilla, tatara.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#15 PostWysłany: 05 Maj 2013 18:29 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 18
W Jeffsie zjadłem najgorszego hamburgera na świecie - musiałem poprosić żeby jednak upieczono z niego mięso ... za to w Wawie jest świetna knajpa wegańska w stylu azjatyckim - polecam - jest zaraz obok kina Femina
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#16 PostWysłany: 05 Maj 2013 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 105
Kompania Piwna jest koszmarnie droga. Jeśli ktoś jest w okolicach Barbakanu, to ja osobiście polecam Piwnicę u Pana Michała. O wiele lepszy klimacik i ceny z tego co pamięta przyjaźniejsze. Jest też grana muzyka na żywo w niektóre dni.
_________________
Podróżuję i fotografuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#17 PostWysłany: 06 Maj 2013 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
namtih napisał(a):
Kompania Piwna jest koszmarnie droga. Jeśli ktoś jest w okolicach Barbakanu, to ja osobiście polecam Piwnicę u Pana Michała. O wiele lepszy klimacik i ceny z tego co pamięta przyjaźniejsze. Jest też grana muzyka na żywo w niektóre dni.


http://www.podwale25.pl/index.php/menu

Jeśli to jest drogo, to współczuję... U Pana Michała to super miejsce, żeby się napić. Ich pierogi też mają swoich zagorzałych fanów ale gdy głównym celem jest jedzenie, to proponuję wybrać coś innego, choćby pobliski Zapiecek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#18 PostWysłany: 08 Maj 2013 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 105
BusinessClass napisał(a):
Jeśli to jest drogo, to współczuję...

OK, to inaczej: koszmarnie drogo może nie jest, ale można znaleźć tańsze i równie dobre jedzenie w okolicach Starówki...

To tak jak porównywać przeloty na trasie Wawa - Budapeszt samolotami LOTu i Ryanaira - można przelecieć tę trasę taniej i w tym samym czasie, a można drożej i z dodatkową lepszą otoczką. Jednak wielu podróżujących woli Ryana.
_________________
Podróżuję i fotografuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#19 PostWysłany: 08 Maj 2013 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
namtih napisał(a):
OK, to inaczej: koszmarnie drogo może nie jest, ale można znaleźć tańsze i równie dobre jedzenie w okolicach Starówki...

To tak jak porównywać przeloty na trasie Wawa - Budapeszt samolotami LOTu i Ryanaira - można przelecieć tę trasę taniej i w tym samym czasie, a można drożej i z dodatkową lepszą otoczką. Jednak wielu podróżujących woli Ryana.


Konkretnie - gdzie?

Jeśli LOT porównamy do tej knajpy to do Ryanair chyba tylko Mc Donald's można porównać :) Tania knajpa jest jak Congo Airways, nigdy nie wiesz, czym to się skończy...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 08 Maj 2013 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
http://www.gospodapodkogutem.com.pl/

Przy Racławickiej, obok SGGW, rzut beretem od kryminału i SGH.

Wódzia tak zmrożona, że 15 minut po nalaniu wciąż jest zimna, super staropolskie żarcie, śledzik i tatar jedne z lepszych w mieście. Charakterna obsługa i klimat sprzed wielu, wielu lat. Bardzo ciekawa klientela, np. profesorowie z wieloletnimi piciorysami. Przy tym pełna kultura. Ceny niskie.

Dla fanów domowego jedzenia, taniego piwa i Legii Warszawa polecam knajpę "Mistrz i Małgorzatka", ul. Czerniakowska 149, opinie tutaj:

http://www.gastronauci.pl/pl/3120-mistr ... a-warszawa
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group