Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 03 Wrz 2015 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2011
Posty: 274
niebieski
Dokładnie tak samo jak Pakiet Travel World mbanku, ubezpieczenie można aktywować poprzez specjalne czynności: zakup biletu, hotelu, paliwa itp itd.

Przed godziną byłem zapytać w oddziale, czy zakup paliwa na dojazd do lotniska będzie się liczył. Pani oczywiście potwierdziła ale w tej sprawie kazała mi się jeszcze skontaktować z ubezpieczycielem. Dodatkowo dostałem 20 kartek regulaminów i OWU do własnej lektury :-) Więc... nikt nic nie wie....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 03 Wrz 2015 11:27 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Jak aktywować to wiem, bo zawsze aktywuję ale pytałem czy ktoś już miał coś nieszczęśliwego na wyjeździe i musiał skorzystać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 03 Wrz 2015 14:24 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 35
Loty: 85
Kilometry: 216 783
pasta napisał(a):
Jak aktywować to wiem, bo zawsze aktywuję ale pytałem czy ktoś już miał coś nieszczęśliwego na wyjeździe i musiał skorzystać

W tym roku mam dziwne szczęście i pomimo bardzo krótkich przesiadek bagaże docierają. W tamtym roku miałem złotą mastercard z bzwbk. Bagaże spóźniły się dwa dni a ja wydałem 1500 na ciuchy i kosmetyki. Było trochę zabawy bo musiałem najpierw przesłać zgłoszenie elektronicznie a potem papier ale oddali całość.
Podejrzewam, że przy platynowej jesteś mniej podejrzewany o wyłudzenia więc bez problemu oddadzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 07 Wrz 2015 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Spojrzałem na ostatni wyciąg Dinersa i widzę, że dopiero teraz (20.08) obciążyli za wizytkę 4.06 w saloniku w Bolonii, oczywiście od razu jest storno do zera (tak robi diners). Czyli obciążenie jest po ponad 2 m-cach od wizyty. Tak więc @tropikey musisz sprawdzać co jakiś czas :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 07 Wrz 2015 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Diners - bywa ze rozlicza wizyte w saloniku po 3-4 miesiacach

Załączniki:
diners.JPG
diners.JPG [ 15.85 KiB | Obejrzany 11490 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 10 Wrz 2015 23:55 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
tak czy tam jeszcze raz dokumenty i ...
"Ubezpieczony - osoba fizyczna będąca Posiadaczem lub Użytkownikiem Karty Platinum, która ukończyła osiemnasty rok życia oraz dodatkowo nie więcej niż dwie osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia towarzyszące jej w Podróży zagranicznej – objęte ubezpieczeniem, zgodnie z zasadami określonymi w poszczególnych Klauzulach załączonych do niniejszych Warunków ubezpieczenia;"

czy to oznacza, że jak lecę z Żoną i Córką, która ma <18 lat to córka nie jest ubezpieczona???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 11 Wrz 2015 00:04 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
czy to możliwe, że dokument owu ostatnio został zmieniony? Wydaje mi się, że wcześniej nie było ograniczenia wiekowego! ktoś ma może kopię sprzed kilku miesięcy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 11 Wrz 2015 09:20 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
przepraszam za zamieszanie - chyba wszystko jest dobrze. Po prostu bank podlinkował na swoją stronę, którą reklamują (!!!) stare OWU z 2013 r.
bzwbk.pl/platinum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 11 Wrz 2015 09:26 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
możesz podać linka do właściwego owu? Już sam zacząłem się dziwić i martwić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 11 Wrz 2015 09:31 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
http://www.bzwbkaviva.pl/ubezpieczenia/ ... e_platinum

ale.....
ono obowiązuje chyba tylko wtedy gdy masz kartę wydaną po 30.03.2015
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 24 Wrz 2015 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
nawiązując do wcześniejszej dyskusji o tym, jak należy liczyć ilość wejść i osób, chciałem się "pochwalić", że naliczyli mi kilka dni temu 325 zł opłaty. Niestety, w szczegółach opłaty nie ma informacji, z jakiej daty jest wejście podlegające tej opłacie, więc mogę tylko podejrzewać, że chodzi o wizytę 3 osób w saloniku w CGN, która była 4-tą w tym roku wizytą. Wysłałem już reklamację powołując się na otrzymane od nich w maju tego roku wyjaśnienia, w których potwierdzili moją interpretację (4 wejścia, 1 - 4 osób za każdym razem). Dam znać, gdy dostanę odpowiedź.

Na razie, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 06 Paź 2015 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Uaktualniam temat - dostałem odpowiedź w spr. mojej reklamacji. Jest odmowna, choć ani słowem nie zająknęli się w sprawie maila, którego otrzymałem z banku w sprawie sposobu liczenia bezpłatnych wejść (potwierdzającego, że mój tok myślenia jest prawidłowy), a którego treść zacytowałem w reklamacji. Zgodnie z sugestią na końcu pisma, złożyłem odwołanie do Dyrekcji. O dalszym toku sprawy powiadomię odrębnie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 06 Paź 2015 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Że naliczą opłatę było wiadomo od początku. Dziwne jednak postępowanie reklamacyjne. W mBanku dwa razy uzyskałem błędną informację od konsultanta na ich czacie, i obydwa razy zrobiłem tak jak mówił konsultant (choć wiedziałem, że regulamin mówi inaczej i ani ja ani konsultant nie miał racji), a po naliczeniu opłaty pisałem reklamację i zawsze była uznawana. Oczywiście z adnotacją, że nie mam racji, ale ze względu na niekompetencje ich pracownika oddają kasę. Jeśli w WBK nadal będą w to brnąć to trochę niefajnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 06 Paź 2015 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
hmm, czy było wiadomo od początku, to kwestia dyskusyjna, bo zapis w regulaminie był jednak - moim zdaniem - nieczytelny (swoją drogą, ciekawe czy nadal brzmi tak samo?) i nie było jednoznaczne, jaki był ich zamiar. Jednak teraz to sprawa drugoplanowa.
W pełni zgadzam się jednak, że ich odpowiedź na reklamację jest zaskakująca, bo przecież sami mi potwierdzili, że interpretuję regulamin prawidłowo. Cóż, poczekamy i zobaczymy. Może Dyrektor będzie miał więcej rozsądku...
Najlepsze jest to, że wbrew moim wcześniejszym podejrzeniom ta opłata nie jest wcale za ostatnie nasze wejście do saloniku na początku września (w drodze powrotnej z wakacji), tylko jeszcze z sierpnia (gdy lecieliśmy na wakacje), które było trzecim wejściem w roku kalendarzowym. To oznacza, że wkrótce mogę się spodziewać kolejnej opłaty w kwocie 325,00 zł. właśnie za to późniejsze wejście (to dopiero ono było czwartym w roku kalendarzowym). Napisałem o tym w odwołaniu, żeby dać znać, by anulowali jeśli faktycznie będą chcieli nałożyć tą opłatę.

Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 08 Paź 2015 19:45 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Regulamin dla tej karty brzmi nadal tak samo, nawet moja opiekunka ostatnio próbowała wcisnąć mi tą kartę, ale poprosiłem o interpretację tego zapisu o wejściach do saloników.
I niestety po jej konsultacji z centralą otrzymałem informację, że jest to 4 'osobowejść' w ciągu roku, a więc już jednym wejściem dla 4 osób lub dwoma dla 2 osób wyczerpuje się cały limit. To ja dziękuję, wolę już sobie kupić normalnego Priority Passa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 08 Paź 2015 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Wiadomo jak to jest z bankami zawsze interpretują na swoją korzyść - regulamin jest niejasny to fakt i jak w przypadku @tropikey wprowadzili w błąd mailowo to powinni wziąć na klatę . Mi przy wyrabianiu karty od razu przedstawili interpretację 4 osobo wejść więc tego się trzymałem - co do przydatności tej karty coś za coś dla mnie ok tak długo jak można będzie w prosty sposób ominąć opłatę za nią , gdy to zmienią od razu idzie do odstrzału i tyle . Moja po 5 pierwszych transakcjach leży w pudełku w którym przysłali. W następnym roku planuje ją odkurzać raz w miesiącu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 22 Paź 2015 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
drobna aktualizacja - odpowiedzi na moje odwołanie od negatywnego stanowiska w sprawie reklamacji na razie nie ma, ale za to (zgodnie z moimi obawami), naliczyli w międzyczasie drugą opłatę, za kolejne wejście do saloniku, które - wg moich obliczeń było czwartym, ostatnim wejściem bezpłatnym. Oczywiście, od razu puściłem reklamację i wskazałem, że sprawa jest identyczna z inną, która jest już rozpatrywana. Ciekawe, jak się to dalej potoczy. Jedno co ważne, to to, że więcej wejść już nie miałem, więc kolejnych opłat i reklamacji nie będzie ;-)
Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 11 Lis 2015 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Ponowna, chyba ostatnia już aktualizacja. Dostałem pisemną odpowiedź, w której zostałem poinformowany, że opłaty zostały naliczone zgodnie z regulaminem, ale w mojej jednostkowej sprawie postanowili je anulować, a także przeprosili za to, że otrzymałem bledną informację. Cóż, ja nadal uważam, że to moja interpretacja (i wyjaśnienie pracownika banku) była prawidłowa, ale nie chce mi się tego udowadniać i prowadzić dalszej dyskusji na ten temat. Tak, czy siak swój cel minimum osiągnąłem. Pozostaje zatem dostosować się do aktualnej interpretacji banku, albo zrezygnować z karty...

Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 29 Gru 2015 13:55 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Ponieważ jutro wyjeżdżam na narty postanowiłem sprawdzić czy coś się nie zmieniło w ubezpieczeniach. Cały czas coś zmieniają w warunkach (np. czy osoby < 18 lat są ubezpieczone czy nie).
Nie ma też definicji Narciarstwa Ekstremalnego. Jak złamię nogę metr poza trasą to co?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 22 Sty 2016 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Co do kazusu @tropikey ( w tym miejscu gratulacje za skuteczną reklamację ;) ) w nowych zmianach TOiP jest już uwzględniona ta zmiana jak to określili " doprecyzowaliśmy zapis"
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group