Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 903 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 22 Sty 2016 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Cóż, biorąc pod uwagę, że miałem ich mailowe potwierdzenie (jak teraz twierdzą, błędne) mojej interpretacji, skuteczność mojej reklamacji była do przewidzenia. Ciekaw jestem, jak by się potoczyła ta sprawa, gdybym owego potwierdzenia nie miał. Jestem pewien że walczyłbym, bo po lekturze regulaminu byłem święcie przekonany, że są 4 wejścia dla max. 4 osób za każdym razem, ale jak daleko bym zaszedł, tego nie wiadomo. W związku z tym, muszę podziękować wszystkim tym, którzy zamieścili tu informacje burzące moje przekonanie, bo wywołali u mnie potrzebę uzyskania potwierdzenia z banku, a to okazało się zbawienne :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kalispell lubi ten post.
 
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#102 PostWysłany: 30 Sty 2016 01:11 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Pytanie do wtajemniczonych ;) po jakim czasie od otwarcia konta pojawi się oferta kredytowa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 04 Mar 2016 19:11 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
Dubluję post z innego wątku o PP, ale być może ktoś nie śledzi obu wątków więc może się przydać.

Do końca marca BZ WBK wydaje kredytówki za darmo na zawsze (bez żadnych opłat nigdy). Tylko przy zamówieniu telefonicznym. Dla osób z działalnością gospodarczą przygotować mogą wstępny wniosek telefonicznie (co gwarantuje udział w promocji), który potem trzeba zweryfikować w oddziale banku. Myślę, że biorąc pod uwagę iż karta zawiera nie tylko niezłe (w mojej ocenie) ubezpieczenia oraz 4 darmowe (osobo)wejścia do saloników Priority Pass, warto się tym zainteresować. Koniec końców - jest ona za zupełną darmochę. Przeszedłem taką rozmowę dzisiaj - gdyby ktoś potrzebował więcej info, chętnie udzielę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kalispell lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 04 Mar 2016 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
czy dobrze rozumiem, że karta ma być darmowa bez konieczności dokonywania min. 5 transakcji miesięcznie, jak miało to miejsce do tej pory? Jeśli tak, to może skorzystam z tego. Niby zrobienie tych 5 transakcji to żaden problem, ale trzeba o tym pamiętać, bo jak nie to wisi topór z opłatą...
Pod jaki numer trzeba się zgłosić do BZWBK?

Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off
Kalispell lubi ten post.
 
      
#105 PostWysłany: 04 Mar 2016 19:29 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
to stała promocja przedłużana co 3 msc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 04 Mar 2016 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
spokoluzik napisał(a):
Do końca marca BZ WBK wydaje kredytówki za darmo na zawsze (bez żadnych opłat nigdy).


W tym miesiącu miałem składać wniosek o tą kartę. Jest gdzieś informacja o tej a'la promocji? Poza tym podłączam się do pytań @tropikey.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 04 Mar 2016 21:09 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
Na głównej stronie banku kliknij w karty, info jest na dole strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 04 Mar 2016 21:09 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
Tak, darmowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 04 Mar 2016 21:10 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
tropikey napisał(a):
czy dobrze rozumiem, że karta ma być darmowa bez konieczności dokonywania min. 5 transakcji miesięcznie, jak miało to miejsce do tej pory? Jeśli tak, to może skorzystam z tego. Niby zrobienie tych 5 transakcji to żaden problem, ale trzeba o tym pamiętać, bo jak nie to wisi topór z opłatą...
Pod jaki numer trzeba się zgłosić do BZWBK?

Pozdrawiam, Bartek



spokoluzik napisał(a):
Tak, darmowa, dzwonić na infolinię proszę:).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 04 Mar 2016 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Hmmm, zadzwoniłem na 19999 i powiedziano mi, że karta platynowa tą promocją objęta nie jest...
Co ciekawe, na dole strony dot. karty platynowej jest informacja o promocji, ale nie da się otworzyć linku z regulaminem, a na stronie dot. kart srebrnych możliwość taka jest. Pytanie zatem, czy aby na pewno osoby, które telefonicznie składały wniosek rozmawiały z obsługą o karcie platynowej?

EDIT: zadzwoniłem jeszcze raz i pani potwierdziła jednak, że kk platynowa też podlega. W poniedziałek mają zadzwonić :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 04 Mar 2016 22:43 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Tylko te 10 000 dochodów netto :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
Tate lubi ten post.
 
      
#112 PostWysłany: 04 Mar 2016 23:32 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
depo napisał(a):
Pytanie do wtajemniczonych ;) po jakim czasie od otwarcia konta pojawi się oferta kredytowa?



podbijam swoje pytanie :) ktoś mnie oświeci?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 05 Mar 2016 01:23 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
tropikey napisał(a):
EDIT: zadzwoniłem jeszcze raz i pani potwierdziła jednak, że kk platynowa też podlega. W poniedziałek mają zadzwonić :-)


Podlega na pewno - ja jeszcze dzisiaj, 15 minut po rozmowie z infolinią która zebrała wszystkie dane i przekazała je do wybranego przeze mnie oddziału banku, dostałem z banku telefon a potem maila z formularzami do wypełnienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 07 Mar 2016 22:11 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
fragment regulaminu: "3.2. Karta kredytowa- Karta kredytowa dostępna w ofercie BZWBK Internet, – główna płatnicza karta kredytowa Akcja Pajacyk, MasterCard Silver, MasterCard Gold, Visa Gold wydana przez Organizatora, zgodnie z Regulaminem wydawania i używania Kart kredytowych BZ WBK." nic o platynie nie piszą?? czy czas znowu do okulisty?? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 08 Mar 2016 02:51 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
@santech nie wiem jaki cytujesz regulamin, ale w tym który dotyczy tej promocji widnieje zapis:
3. Definicje:
a. Karta kredytowa – dowolna główna płatnicza karta kredytowa wydana przez Organizatora, zgodnie z
Regulaminem wydawania i używania Kart kredytowych BZ WBK (z wyłączeniem Karty kredytowej
1|2|3 i karty kredytowej MasterCard Silver wydanej w ramach promocji „Karta na start”);
Mogę wysłać regulamin, choć znaleźć go można w 5 sekund w google, wpisując nazwę promo "Karta kredytowa przez telefon - – opłaca się".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 08 Mar 2016 08:13 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
@spokoluzik ja podałem ten z głównej http://www.bzwbk.pl/bankowosc-elektroni ... l#promocje
a to jest twój http://static3.bzwbk.pl/asset/p/r/z/prz ... 1455136167 okulary następnym razem pożyczę od żony :D pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 08 Mar 2016 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Szkoda, okazało się, że aktualna promocja jest skierowana tylko do takich osób, które w przeciągu ostatnich trzech miesięcy nie miały w BZWBK karty kredytowej. Ja ta Visa Platinum mam, a myślałem, że da się ją zamienić na taką bez konieczności robienia 5 transakcji miesięcznie. Trudno... Będę musiał dalej kupować jakieś pojedyncze pierdółki ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 08 Mar 2016 11:52 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
Spoko. Najważniejsze, że mamy konkretną info, że platyna się kwalifikuje - nieważne od kogo ona pochodzi. Ja w tym tygodniu idę na weryfikację doksów, dam znać jak poszło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 30 Mar 2016 12:02 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Trzeba przyznać, że BZ WBK jest dość dobrze zorganizowane jeżeli chodzi o proces wydawania kart. Dali platynę, tylko dziwi konieczność posiadania pieczątki księgowej na wydruku z KPiR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 30 Mar 2016 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Ja wniosek złożyłem w ostatnią środę po południu, w piątek kurier przywiózł karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 903 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group