Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 903 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Kwi 2015 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
A propos rozpatrywania reklamacji, muszę pochwalić BZWBK. Przez własne gapiostwo nie zdążyłem wykonać w wymaganym czasie wystarczającej ilości operacji kartą, pozwalającej na zwolnienie z opłaty za pierwszy rok. Odkryłem to, gdy po wejściu na swoje konto odkryłem pozycję 500 zł. z tytułu w/w opłaty. Poleciałem do placówki, spisaliśmy notatkę i o dziwo, po kilku dniach opłata została anulowana, a przecież wcale nie musieli tak zrobić. Tak więc, duży plus dla banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#42 PostWysłany: 15 Kwi 2015 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Dzisiaj byłem w Oddziale w Krakowie i Pani mi powiedziała, że jeżeli chodzi o saloniki to bezpłatne są 4 wejścia dla maksymalnie 2 osób (?).
Ponadto powiedziała, że nie da się obejść zarobków 10000zł miesiąc z umowy o pracę, mimo że prowadzę działalność!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 15 Kwi 2015 19:38 

a próbowałeś zadzwonić na 1 9999 i w dzień roboczy spróbować sprawdzić swoją zdolność do wydania w/w karty kredytowej? (ja zadzwoniłem ostatnio w sobotę, ale w sprawie w/w karty można dzwonić tylko w dzień roboczy, mi na teraz na razie przeszło)
Góra
 PM off  
      
#44 PostWysłany: 15 Kwi 2015 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Anonymous napisał(a):
a próbowałeś zadzwonić na 1 9999 i w dzień roboczy spróbować sprawdzić swoją zdolność do wydania w/w karty kredytowej? (ja zadzwoniłem ostatnio w sobotę, ale w sprawie w/w karty można dzwonić tylko w dzień roboczy, mi na teraz na razie przeszło)


Na razie nie. Poszedłem tylko do Oddziału na karmelickiej w Krakowie i konsultantki stwierdziły, że nigdy nie zakładały karty platinium. Podzwoniły, popytały i się okazało, że warunki są dość restrykcyjne...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 15 Kwi 2015 20:32 

Anonymous napisał(a):
wypełniłem przed chwilą na stronie BZ WBK formularz prośby o kontakt, nie do końca dotyczy się on kart platynowych ale a nuż zadzwonią


- no i oddzwoniła zaraz po 08:00 miła Pani: warunek dochodu co najmniej 10000 zł netto miesięcznie to warunek konieczny, jedyna szansa na jego ominięcie to udanie się do oddziału i na podstawie naszego wniosku i zaświadczenia o dochodach dyrektor danego oddziału zgodzi się na jej przyznanie bez spełnienie w/w warunku
- wejścia do saloników maksymalnie 4 w ciągu roku kalendarzowego, każdorazowo 1-max 4 osoby
- zakończyła pytaniem, czy tylko ta karta w chodzi w rachubę, po potwierdzeniu zakończyliśmy rozmowę (być może tak jak ktoś tu zasugerował można wystąpić o ich złotą kartę kredytową, trochę ją intensywnie poużywam i wystąpię o jej zamknięcie, może zgodzą się wtedy na zamianę na w/w lub w wolnej chwili przejdę się do oddziałów w swoim mieście może siedzi tam jakiś fan fly4free... )
Góra
 PM off  
      
#46 PostWysłany: 23 Kwi 2015 13:48 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Byłem dzisiaj w 2 oddziałach BZWBK. W obus Panie sprawdzały w ich lokalnym intranecie i w obu mówiono, że to są 4 wejścia dla pojedynczej osoby. Jeżeli wejdą 4 osoby to cała pula zostanie wykorzystana.

W obu oddziałach czytana mi przykład z ich wewnętrznego systemu, że jak wchodzi właściciel karty z jedna dodatkową osobą to są wykorzystane 2 z 4 wejść...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 23 Kwi 2015 13:53 

pasta napisał(a):
Panie sprawdzały w ich lokalnym intranecie i w obu mówiono, że to są 4 wejścia dla pojedynczej osoby. Jeżeli wejdą 4 osoby to cała pula zostanie wykorzystana.


To tylko świadczy o kompetencji tych pań jeśli chodzi akurat o ten dość rzadki produkt bankowy jakim jest w/w karta kredytowa..
Chcesz wiążącej informacji pisz do BZ WBK zapytanie, masz przynajmniej pewność że zapytanie rozpatrzy kompetentny pracownik (rozumiem, że kwestia dochodu netto miesięcznie nie stanowi problemu, jedyna kwestia za kartą to w/w problem)
Góra
 PM off  
      
#48 PostWysłany: 23 Kwi 2015 20:27 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Odpowiedź z banku - chyba jednoznacznie rozwiewa nasze wątpliwości. Niestety nie tak jakbyśmy chcieli:

Szanowny Panie,

dziękuję za przesłaną wiadomość.

W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie dotyczące Priority Pass uprzejmie informuje , że klientowi przysługują 4 bezpłatne wejścia do saloników na lotniskach w ciągu roku kalendarzowego (każde kolejne wejście związane będzie z opłatą zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji).
Oznacza to, ze jeśli Posiadacz karty Priority Pass korzysta z saloniku po raz pierwszy w roku z jedną osobą towarzyszącą (wchodzą 2 osoby) to wykorzystuje 2 z 4 bezpłatnych wejść przysługujących w roku kalendarzowym.

Mam nadzieję, że powyższe informacje okażą się pomocne. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.




Z poważaniem

xxxxxx

Bank Zachodni WBK

ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław
telefon 1 9999 (+48 61 81 1 9999)

Warte poznania:
www.bzwbk.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 23 Kwi 2015 20:36 

i zapis w regulaminie w/w karty/kart (coś mało konkretna mimo wszystko ta odpowiedź, np. zero odniesienia się do np. regulaminu tej karty)
http://static3.bzwbk.pl/asset/R/D/L/RDL ... _52763.PDF

Załączniki:
Visa platinum.PNG
Visa platinum.PNG [ 14.34 KiB | Obejrzany 9674 razy ]
Góra
 PM off  
      
#50 PostWysłany: 23 Kwi 2015 20:42 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Czy ktoś ma tą kartę i może się wypowiedzieć jak to jest w praktyce? Bo regulamin - regulaminem, mail od konsultanta - mailem, a życie....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 23 Kwi 2015 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Potwierdzam dziś w oddziale w rozmowie z kierownikiem otrzymałem podobną informację jako przykład była podana jeszcze sytuacja gdy wchodzi się raz w 5 osób tj. posiadacz i 4 gości wynikało z tego, że jednym wejściem wykorzystuje roczny limit i musi dopłacić za jedną osobę. Na plus zaliczę fakt, że otrzymałem kartę ( przy 4 podejściu ale zawsze) pomimo istotnych rozbieżności pomiędzy osiąganymi dochodami a tymi oczekiwanymi, zapisanymi w karcie produktu. Jeśli kogoś to interesuje szczegóły mogę podać na PW z wiadomych względów.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 23 Kwi 2015 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
pasta napisał(a):
Odpowiedź z banku - chyba jednoznacznie rozwiewa nasze wątpliwości. Niestety nie tak jakbyśmy chcieli:

Szanowny Panie,

dziękuję za przesłaną wiadomość.

W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie dotyczące Priority Pass uprzejmie informuje , że klientowi przysługują 4 bezpłatne wejścia do saloników na lotniskach w ciągu roku kalendarzowego (każde kolejne wejście związane będzie z opłatą zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji).
Oznacza to, ze jeśli Posiadacz karty Priority Pass korzysta z saloniku po raz pierwszy w roku z jedną osobą towarzyszącą (wchodzą 2 osoby) to wykorzystuje 2 z 4 bezpłatnych wejść przysługujących w roku kalendarzowym.


Jak dla mnie, to jakaś kpina. Na początku tej dyskusji cytowałem wiadomość, którą dostałem od BZWBK, gdy zapytałem o wstępy do saloników, a była ona całkowicie inna (korzystna). Nie będę do nich pisał ponownie, bo podkładkę mam i zobaczę, co się stanie, gdy już osiągnę pkt krytyczny (chyba dopiero w sierpniu). Jeśli naliczą opłatę, złożę reklamację, powołując się na otrzymaną od nich "wykładnię".
Pozdrawiam, Bartek

Dziś skojarzyłem, że chyba jednak mam już przekroczony limit - jeśli liczyć go tą niekorzystną metodą (4 wejścia 1 osoby, 2 wejścia 2 osób, 1 wejście 4 osób, itp. kombinacje). Raz byłem w saloniku sam i dwa razy z osobą towarzyszącą, więc z tej niekorzystnej interpretacji - o ile dobrze ją rozumiem - wynikałoby, że mam już nabitych w sumie 5 "osobowejść". Sprawdziłem na koncie, że żadnej opłaty za wejście do saloniku naliczonej nie ma, więc wygląda na to, że jednak liczą to tą metodą, o której wspominałem wcześniej, cytując wiadomość z banku (4 wejścia, 1 - 4 osób na każde wejście).

Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 24 Kwi 2015 11:07 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
tropikey napisał(a):
pasta napisał(a):
Odpowiedź z banku - chyba jednoznacznie rozwiewa nasze wątpliwości. Niestety nie tak jakbyśmy chcieli:

Szanowny Panie,

dziękuję za przesłaną wiadomość.

W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie dotyczące Priority Pass uprzejmie informuje , że klientowi przysługują 4 bezpłatne wejścia do saloników na lotniskach w ciągu roku kalendarzowego (każde kolejne wejście związane będzie z opłatą zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji).
Oznacza to, ze jeśli Posiadacz karty Priority Pass korzysta z saloniku po raz pierwszy w roku z jedną osobą towarzyszącą (wchodzą 2 osoby) to wykorzystuje 2 z 4 bezpłatnych wejść przysługujących w roku kalendarzowym.


Jak dla mnie, to jakaś kpina. Na początku tej dyskusji cytowałem wiadomość, którą dostałem od BZWBK, gdy zapytałem o wstępy do saloników, a była ona całkowicie inna (korzystna). Nie będę do nich pisał ponownie, bo podkładkę mam i zobaczę, co się stanie, gdy już osiągnę pkt krytyczny (chyba dopiero w sierpniu). Jeśli naliczą opłatę, złożę reklamację, powołując się na otrzymaną od nich "wykładnię".
Pozdrawiam, Bartek

Dziś skojarzyłem, że chyba jednak mam już przekroczony limit - jeśli liczyć go tą niekorzystną metodą (4 wejścia 1 osoby, 2 wejścia 2 osób, 1 wejście 4 osób, itp. kombinacje). Raz byłem w saloniku sam i dwa razy z osobą towarzyszącą, więc z tej niekorzystnej interpretacji - o ile dobrze ją rozumiem - wynikałoby, że mam już nabitych w sumie 5 "osobowejść". Sprawdziłem na koncie, że żadnej opłaty za wejście do saloniku naliczonej nie ma, więc wygląda na to, że jednak liczą to tą metodą, o której wspominałem wcześniej, cytując wiadomość z banku (4 wejścia, 1 - 4 osób na każde wejście).

Pozdrawiam, Bartek


To bardzo cenna informacja. Dawaj znać jak będzie w przyszłości
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 24 Kwi 2015 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
I przyszła :D nie powiem zaskoczyli mnie in plus wczoraj podpisałem umowę dziś był kurier z DHL, gustowne czarne pudełko a tam kk i pp, a już się zastanawiałem czy dadzą radę przysłać do następnego czwartku a tak będzie okazja wypróbować salonik na majówkę :D Ważne info dla tych co się starają o tą kartę nie ma opcji dostać mniejszy limit niż 20 tys. . Warunek dochodowy do obejścia , limit bez szans na jakiś myk, trzeba mieć taką zdolność.
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa1 uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 27 Maj 2015 19:25 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Jakieś nowe doświadczenia dotyczące wejść do saloników? Ktoś przekroczył limit "osobowowejść"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 31 Maj 2015 07:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
Dowiadywałem w BZ WBK odnośnie szczegółów związanych ze wstępem do saloników i aktywacją ubezpieczenia podróżnego i odnośnie saloników dostałem odpowiedź taką jak większość: bezpłatne są cztery „osobowejścia” w roku, natomiast są znakomite warunki aktywacji ubezpieczenia podróżnego (KL + inne), bo wystarczy opłacić kartą raptem jeden nocleg. Szczegółowa odpowiedź:

Saloniki:
Klientowi przysługują 4 bezpłatne wejścia do saloników na lotniskach w ciągu roku kalendarzowego (każde kolejne wejście związane będzie z opłatą zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji). Oznacza to, ze jeśli Posiadacz karty Priority Pass korzysta z saloniku po raz pierwszy w roku z jedną osobą towarzyszącą (wchodzą 2 osoby) to wykorzystuje 2 z 4 bezpłatnych wejść przysługujących w roku kalendarzowym.

Aktywacja ubezpieczenia podróżnego:

Noclegi:

Pytanie: czy do aktywacji ubezpieczenia korzystając z warunku 2) niezbędne jest opłacenie wszystkich noclegów odbytych podczas podróży, czy wystarczy tylko część (co ma znaczenie, gdy niezbędne jest np. opłacenie części noclegów w gotówce, czy też podczas pobytu za granicą jakaś noc spędzona jest u znajomych czy też podróżując za granicą środkiem transportu nocą).

Odpowiadając na Pana pierwsze zapytanie informuję, że do aktywacji ubezpieczenia korzystając z warunku 2) wystarczy opłacenie tylko części noclegów. Należy jednak pamiętać, że ochrona działa po przekroczeniu granicy, jednak nie wcześniej niż po dokonaniu wymienionej transakcji.

Warunek 5) z regulaminu czyli zatankowanie samochodu

pytanie 2: czy do aktywacji ubezpieczenia korzystając z warunku 5) możliwe jest zatankowanie samochodu, którym:
a) dojeżdżam do lotniska krajowego, skąd udaję się w dalszą podróż zagraniczną
b) dojeżdżam do lotniska zagranicznego, skąd udaję się w dalszą podróż do jeszcze innego kraju (i w tym kraju również chciałbym być objęty ubezpieczeniem)?


Odnosząc się do drugiego zapytania informuję, że do aktywacji ubezpieczenia korzystając z warunku 5) nie jest możliwe zatankowanie samochodu, którym: dojeżdża Pan do lotniska krajowego, skąd udaje się Pan w dalszą podróż zagraniczną. Natomiast możliwe jest zatankowanie samochodu, którym dojeżdża Pan do lotniska zagranicznego, skąd udaje się Pan w dalszą podróż do jeszcze innego kraju.

Warunek związany z zakupem biletu na pociąg/autobus

pytanie 3: (to w zasadzie wariant pytania 2): czy bilet na autobus/pociąg międzynarodowy aktywuje ubezpieczenie całej podróży zagranicznej we wszystkich odwiedzonych krajach, jeśli dojeżdżam tym autobusem/pociągiem do lotniska zagranicznego, skąd udaję się w dalszą podróż do jeszcze innego kraju (i w tym kraju również chciałbym być objęty ubezpieczeniem)?

Ponadto odpowiadając na Pana trzecie zapytanie informuję, że bilet na autobus/pociąg międzynarodowy aktywuje ubezpieczenie całej podróży zagranicznej we wszystkich odwiedzonych krajach, jeśli dojeżdża Pan tym autobusem/pociągiem do lotniska zagranicznego, skąd udaje się Pan w dalszą podróż do jeszcze innego kraju (i w tym kraju również chciałby Pan być objęty ubezpieczeniem. Należy jednak pamiętać, że ochrona działa po przekroczeniu granicy, jednak nie wcześniej niż po dokonaniu wymienionej transakcji.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 31 Maj 2015 08:40 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Ale to ma byc podroz miedzynarodowa pociagiem czy zagraniczna?
Czy wystarczy bilet na pociag Ostrawa-Praga? Czy musi byc Katowice-Praga?
Albo bilet na jakakolwiek podroz kolejowa w jakims kraju...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 31 Maj 2015 09:29 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
...autobus/pociąg międzynarodowy...
Moje zrozumienie tematu to musisz kupić bilet międzynarodowy w dowolnym kraju. Chyba nie liczysz na to, że ubezpieczyciel będzie dochodził czy pociąg X jest takiej relacji skoro nie masz biletu międzynarodowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 02 Cze 2015 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1434
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Zastanawiam się czy jeśli ktoś jest pracownikiem jakiejś grupy preferowanej. np pracownik istytucji finansowych to czy któryś z tych warunków - minimum limitu dochod bądz limirt na karcie można obejść?
Ktoś jakieś doświadczenia , informacje ma w tym zakresie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 02 Cze 2015 13:32 

chester0 napisał(a):
Na plus zaliczę fakt, że otrzymałem kartę ( przy 4 podejściu ale zawsze) pomimo istotnych rozbieżności pomiędzy osiąganymi dochodami a tymi oczekiwanymi, zapisanymi w karcie produktu. Jeśli kogoś to interesuje szczegóły mogę podać na PW z wiadomych względów.


zapewne autor cytowanego postu pisał, że kryterium dochodu (10-15000 zł netto/miesięcznie) jest najważniejsze, ale dany dyrektor oddziału może podjąć decyzję o przyznaniu w/w karty kredytowej bez spełnienia w/w warunku
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 903 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group