Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Paź 2017 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2016
Posty: 252
Czy ktoś miał okazję skorzystać z takiej atrakcji? Zastanawiam się która firma jest lepsza i czy fakt, że ważę 105 kg ma tu duże znaczenie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 06 Paź 2017 16:36 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
zaplacisz po prost wiecej. spoko.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino86 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Paź 2017 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2016
Posty: 252
Jest taka fajna oferta: start i lądowanie na palmie. Do tego odbierają i porzucają spod/do hotelu.

https://www.getyourguide.pl/dubaj-l173/ ... em-t31156/

Jak sądzie, warto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Paź 2017 23:53 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1375
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Kilka razy korzystałem z oblotówki helikopterem w różnych miejscach (np. Hawaje, NYC) i zawsze byłem zadowolony. Więc polecam! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Paź 2017 06:27 

Rejestracja: 10 Maj 2011
Posty: 137
Latałem w kilku miejscach i górna granica wagi dla jednego miejsca to zazwyczaj bywało ok. 130-135 kg, więc nie ma co się martwić, ale zawsze warto się skontaktować z konkretną firmą, bo to zmienny parametr. Zazwyczaj granica jest podana też w faq czy warunkach wykonywania usługi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Paź 2017 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2016
Posty: 252
Czyli od czasu do czasu można sobie pozwolić na lekką burżuazję 8-) :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Paź 2017 01:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
-- 15 Paź 2017 01:32 --

klonowiec napisał(a):
Jest taka fajna oferta: start i lądowanie na palmie. Do tego odbierają i porzucają spod/do hotelu.

https://www.getyourguide.pl/dubaj-l173/ ... em-t31156/

Jak sądzie, warto?


dla mnie widok na palmę z samego monoraila to #2 jeśli nie #1 w Dubaju [nie wiem, wjazd na Burj Khalifa jest efektowny, i to spore przeżycie, ale to po prostu kolejny widok z bardzo wysoka]. Palma wg mnie jest równie jeśli nie bardziej imponująca, i myślę że super byłoby zobaczyć ją z jeszcze wyższej perspektywy.

Pytanie ile to kosztuje, na ile sobie cenisz tę sumę pieniędzy etc, ale to oczywistości : )

-- 15 Paź 2017 01:34 --

sprawdziłem, 200$. Tanio nie jest, niebotycznie też nie. Nie wiem, ja większość diet służbowych w Emiratach przewaliłem na mandatach za prędkość :mrgreen: ale, zwłaszcza jeśli w programie jest przelot nie tylko nad Palmą, która jest super, ale również nad theWorld, który jest totalnym fiaskiem i wyspy toną a w mediach w UAE się o nim milczy, to chyba warto : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Lis 2018 04:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
klonowiec napisał(a):
Czy ktoś miał okazję skorzystać z takiej atrakcji? Zastanawiam się która firma jest lepsza i czy fakt, że ważę 105 kg ma tu duże znaczenie :D

Yep, korzystalem z biura w Atlantis:

https://www.atlantisthepalm.com/de/thin ... pter-tours

Gdzies slyszalem, ze jesli ponad 100kg to trzeba wykupic 2 bilety, chociaz na 5kg moga przymknac oko, jesli waga innych wspolpasazerow bedzie w miare OK. :D

Anyway, lecialem 15 min, ale nie bylo to az takie spektakularne jak np. w NY, HK czy Cape Town.
Wydaje mi sie, ze jak lecialem Emirates z Dubaju do Addis to byly lepsze widoki. :D

Załącznik:
Dubai Palm helicopter.JPG
Dubai Palm helicopter.JPG [ 60.97 KiB | Obejrzany 1957 razy ]

Dubai World to potezne rozczarowanie, nie wiem czy cos bardziej bezsensownego mozna wymyslec, nie wspominajac o katastrofie ekologicznej. 8-)
Nawet nie jest podobne do mapy Swiata, tylko przypomina samoistnie wertujace odlamki gor lodowych gdzies na Antarktydzie.
Utrzymanie tego beznadziejnego i nieudanego projektu musialo miedzy innymi pociagnac wprowadzenie podatkow w 2018 i w przyszlym roku maja zostac podwojone. ;)
Sami Emiratyjczycy niechetnie spozywaja ryby z wlasnych akwenow, tylko coraz czesciej pytaja o ryby made in (from) Oman.

Załącznik:
Dubai World helicopter.JPG
Dubai World helicopter.JPG [ 51.17 KiB | Obejrzany 1957 razy ]

Niby skromna wizytowka Dubaju, z czasow przed BK. ;)

Załącznik:
Dubai Burj al Arab helicopter.JPG
Dubai Burj al Arab helicopter.JPG [ 49.42 KiB | Obejrzany 1957 razy ]
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group