Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#601 PostWysłany: 03 Maj 2017 10:49 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 14
Czy ktoś mógłby napisać co to jest ta Włoska "SUPPORTER CARD"?
Czy tę kartę może wyrobić obcokrajowiec mieszkający w Polsce?
Czy ta karta jest na jeden sezon czy dłużej?
Czy płaci się coś za nią miesięcznie?

Jeżeli dobrze rozumiem to bez niej nie kupię biletu na Como przez internet :(
http://www.vivaticket.it/eng/event/lega ... bese/96967

Mam komunikat:
NOTES: THE SUPPORTER CARD IS COMPULSORY FOR PEOPLE OVER 14 YEARS OF AGE AND RESIDENTS OF THE FOLLOWING PROVINCES:
FROSINONE, LATINA, RIETI, ROMA, VITERBO

Nie pamiętam czy ten komunikat był jak patrzyłem poprzedni mecz Como :(

Pozostaje mi próbował kupić na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#602 PostWysłany: 03 Maj 2017 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 63
Odnosnie drugiej czesci Twojego posta, to kupisz spokojnie bilet na Como bez karty kibica. Musisz zaznaczyc, ze jestes z zagranicy i ze nie chcesz korzystac z karty - przetestowalem to teraz i bez problemu kupisz. Najlepiej kup na wloskiej wersji jezykowej, w angielskiej jest jakis blad w skrypcie i musisz zaznaczyc, ze jestes under 14. Karte kibica Como musialbys posiadac, jesli chcialbys kupic bilet na mecz za posrednictwem Internetu, a mieszkalbys we wspomnianych prowincjach.

Co do karty kibica - nazywanej popularnie Tessera albo Fidelity Card, to jest to element kontroli nad kibicami we Wloszech, o dosc ciekawej historii, itd. (mozesz znalezc sporo informacji na ten temat w necie). Generalnie miala ona sluzyc wiekszej kontroli sprzedazy biletow na mecze wyjazdowe.

Karty wiekszosci klubow mozna kupic na ich stronach internetowych lub za posrednictwem portali sprzedajacych bilety. W wiekszosci wypadkow nie ma problemow z ich zakupem przez obcokrajowca (co jeszcze kilka lat temu bylo niemozlwe ze wzgledu na wymog posiadania tzw. Codice Fiscale). Koszt to ok. 20 e. Placisz tylko raz przy jej wyrabianiu oraz koszty wysylki (w zaleznosci od klubu). Waznosc kart jest zroznicowana, ale o ile sie orientuje to najczesciej jest to ok. 4 lat (np. w przypadku AC Milan).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
liver87 lubi ten post.
liver87 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#603 PostWysłany: 04 Maj 2017 12:08 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 14
@‌majlech‌ dzięki za szczegółowe wyjaśnienie. Początkowo tak robiłem ale ta informacja mnie trochę zmyliła/odstraszyła :(
Ten błąd ze skryptem na angielskiej wersji da się obejść. Wystarczy w polu "Would you like to use the supporter card?" zaznaczyć Yes i znowu No, wtedy pojawią się te pola na imię nazwisko itp.
Jakby ktoś był zainteresowany to w angielskiej wersji (nie wiem jak jest we Włoskiej bo nie sprawdzałem) trzeba wybrać
w opcji Province of residence: Foreign Countries a w opcji Birth Country: Repubblica di Polonia :)

Jeżeli chodzi o historię tych kart to strzelam, że to przez ich "nienaganne" zachowanie na stadionach i poza nimi dawno temu...

Miałeś może już taką kartę? Jakie ona daje korzyści?

@‌Robaku‌
Czy kartę J1897 może kupić każdy czy trzeba mieć jakiś staż?
Pisałeś też coś o Premium Member, to też jakaś karta Juventusu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#604 PostWysłany: 04 Maj 2017 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
nie musisz miec zadnego stażu, Jest to karta Suportera Juve.
Wazna jest przez rok,
J1897 to jest taka karta pro - bodajze za 130 euro rocznie
Premium jest kartą też suportera, kosztuje chyba okolo 50 jurków i tez wazna rok...
zresztą co ja będę tłumaczył jak tutaj wszystko łatwo i przejrzyscie:
http://www.juventus.com/it/memberships/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
liver87 lubi ten post.
liver87 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#605 PostWysłany: 04 Maj 2017 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 63
Kibicuję Milanowi, więc mam Cuore Rossonero. Koszt to 15 e, karta jest ważna 4 lata od zakupu.
Z mojej perspektywy najważniejsze plusy to:
- możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży przez Internet na najważniejsze domowe mecze Milanu, co biorąc pod uwagę pojemność stadionu w praktyce jak się nie zagapisz gwarantuje Ci obejrzenie najciekawszych meczów;
- możliwość zakupu w przedsprzedaży biletów dla znajomych, którzy nie posiadają CR
- możliwość zakupu przez Internet biletów na mecze wyjazdowe (na sektory gości) na coraz większą ilość stadionów we Włoszech, co otwiera możliwość oglądania Milanu także poza Mediolanem (w tym sezonie to był dla mnie najważniejszy atut)
- zniżki w sklepach Milanu, w Muzeum, itd.

Btw: Od dziś wolna sprzedaż biletów na derby Turynu - dostępne są prawie wszystkie sektory. Od jutra sprzedaż otwarta na finał Pucharu Włoch.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#606 PostWysłany: 19 Maj 2017 16:30 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 14
Dziękuję wszystkim za pomoc :)
Udało się bez problemu obejrzeć dwa mecze, niestety ten w Como był bardzo deszczowy ale i tak było fajnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#607 PostWysłany: 19 Maj 2017 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
plan na jutro:
Napoli - Fiorentina:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#608 PostWysłany: 23 Maj 2017 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Bilety na mecz Napoli - Fiorentina kupione w punkcie bukmacherskim Better, Via Giacomo Leopardi 124.
https://goo.gl/maps/F5sHxdLDmmp - najbliższa stacja: Fuorigrotta (kolejka podmiejska Cumana) lub Piazza Leopardi (metro 2 / Trenitalia).
Dzień przed meczem zostały tylko bilety w 1 kategorii (Tribuna Posillipo) za 45€ i 4 kategorii (Curva B Inferiore) za 14€. Niby ta druga to mieli być ultrasi a byli ultra-pikniki.
Przy zakupie trzeba przedstawić dowód osobisty (paszport), jak kupujemy dla kogoś skan/ksero dowodu (paszportu) tej osoby, z widoczną datą urodzenia.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Kasim uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#609 PostWysłany: 25 Maj 2017 14:05 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
liver87 napisał(a):
Dziękuję wszystkim za pomoc :)
Udało się bez problemu obejrzeć dwa mecze, niestety ten w Como był bardzo deszczowy ale i tak było fajnie.

Fajnie jakbys napisal pare slow wiecej jak mecz, atmosfera, sposob nabycia biletu itp. W sierpniu bede wypoczywal w poblizu, wiec kazde info moze sie przydac :)

PS. Sugestia dla modow - moze by tak dopisac w tytule tego watku "+ nizsze ligi wloskie"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#610 PostWysłany: 31 Maj 2017 16:42 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 53
Z tego co rozumiem wszystkie bilety na mecze Serie A są wystawione na konkretne nazwisko. Przejrzałem temat i było parę wątków odnośnie tej kwestii, ale nic doprecyzowanego, więc dopytam: czy jeżeli kupuje bilet na Viagogo lub u konia przed stadionem(w obu przypadkach oczywiście na inne nazwisko), to mogę mieć problem z wejściem? Tzn. wiem, iż czysto teoretycznie mogę mieć, ale jak to wygląda w praktyce? Sprawdzają dokumenty rzetelnie i bez taryfy ulgowej na teksty typu "Kolega się pochorował i nie mógł dojechać" czy raczej w 99,9 % przypadków da się prześlizgnąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#611 PostWysłany: 31 Maj 2017 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
@‌wiciu‌ odpowiem Ci z własnego doświadczenia. Raz się uda, raz się nie uda. :) Czasem sprawdzali, czasem nie. :) Może inni mają inne doświadczenia?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#612 PostWysłany: 01 Cze 2017 02:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Napoli - Fiorentina,
kolega kupił pod stadionem wraz z jakaś karteczką na której był scan zdjęcie jakiegoś Włocha,
prawidłowego właściciela biletu, wszedł bez problemu,
wszystkie bilety pod stadionem sprzedawane były z tą karteczką
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#613 PostWysłany: 01 Cze 2017 07:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
a propos @‌lahcimmm2‌: to było ksero paszportu jakiegoś Włocha, w dodatku pewnie ze 2 razy starszego niż kolega i zupełnie do niego niepodobnego.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#614 PostWysłany: 01 Cze 2017 09:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Dla tych co może nie widzieli. Pożegnanie Francesco Tottiego ;)

_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#615 PostWysłany: 01 Cze 2017 10:05 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 79
Legion1 napisał(a):
Dla tych co może nie widzieli. Pożegnanie Francesco Tottiego ;)


Dzięki za wrzute. Na początku miałem ciarki, potem nawet się nawet łezka pokazała, ba nawet antyperspirant mi nie pomógł :D Niesamowite, tyle lat. Jestem 12 lat młodszy od niego, ale pamięteam jeszcze Rome w lidze mistrzów jak w latach 90 na dwójce pokazywali. Wtedy się całą tabele ligi prawie na pamięć znało.
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#616 PostWysłany: 01 Cze 2017 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@‌seppuku‌ masz rację obrazki bardzo wzruszające... warto też posłuchać mowy pożegnalnej(ang napisy):



Mimo, że nigdy nie byłem kibicem Romy ogromny szacunek dla Tottiego za przywiązanie do barw. Cieszę się, że udało mi się widzieć go w meczu na żywo (Roma-Juve 2 lata temu)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#617 PostWysłany: 08 Cze 2017 21:45 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 14
R_W napisał(a):
liver87 napisał(a):
Dziękuję wszystkim za pomoc :)
Udało się bez problemu obejrzeć dwa mecze, niestety ten w Como był bardzo deszczowy ale i tak było fajnie.

Fajnie jakbys napisal pare slow wiecej jak mecz, atmosfera, sposob nabycia biletu itp. W sierpniu bede wypoczywal w poblizu, wiec kazde info moze sie przydac :)

PS. Sugestia dla modow - moze by tak dopisac w tytule tego watku "+ nizsze ligi wloskie"?


@‌R_W‌ cofnij się do 30 strony, tam znajdziesz wszystkie moje wpisy. Myślę, że znajdziesz tam pomocne informacje :)
Sam mecz był średni a na dodatek padało cały czas :( Atmosfera mnie zaskoczyła na plus. Z początku myślałem, że ustawiła się grupa ludzi żeby sobie pośpiewać od czasu do czasu ale okazało się że mimo dużego deszczu śpiewali cały czas.
Bilet kupiłem tutaj http://www.vivaticket.it/eng/opr/vivaticket (w pasek wyszukiwania wpisałem po prostu "como")
Trybuna na środku jest kryta. Ja byłem za bramką na Curva Como INTERO SETT. PI1, po lewej stronie miałem jezioro.
Zapłaciłem 13.50 euro za jeden bilet.
Aha i ja nie "siedziałem" (było mokro więc nikt nie siadał) na swoim miejscu. Stałem tam gdzie mi najbardziej pasowało.
P.S. Warto mieć coś miękkiego, żeby na tym usiąść.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Juve
#618 PostWysłany: 16 Lip 2017 10:29 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 11
Możecie coś powiedzieć o zakupie biletów na Juventus? Czy przed meczem, zakładając ze nie wybiorę topowego, dostane bilety w kasach? I czy będzie mi potrzebna karta (tessera) bo z tego co zrozumiałem to dotyczy ona tylko meczy wyjazdowych tak?. Ewentualnie czy mogę normalnie zakupić bilet przez oficjalna stronę. Jak obecnie z ich dostępnością bo widzę że frekwencje mają często zbliżona do maksymalnej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#619 PostWysłany: 16 Lip 2017 21:19 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Bilety na Juventus kupisz na stronie listicket. Nie potrzebujesz karty, zeby kupic bilet na mecz(Chyba ze Mecz z rywalem z gornej polki). Musisz sledzic daty wprowadzenia biletow do otwartej sprzedazy. W dniu meczu bardzo ciezko jest kupic jakakolwiek wejsciwke, wiec lepiej zrobic to z wyprzedeniem przez neta I wydrukowac bilet samemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#620 PostWysłany: 16 Lip 2017 22:11 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 11
A czy kupując bilet na wymienionej przez Ciebie stronie, jest opcja odebrania go w kasie tak żebym miał na pamiątkę oryginalny bilet a nie kawałek makulatury zwany e-biletem ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group