Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#581 PostWysłany: 24 Mar 2017 20:58 

Rejestracja: 13 Mar 2015
Posty: 39
Loty: 103
Kilometry: 193 386
Robaku napisał(a):
ufff szczesliwie jutro lece do Turynu, wiec kupi sie w punkcie w Mediolanie ;)
bilety zostały tylko na sektory za bramkami...


sprawdź priv proszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#582 PostWysłany: 30 Mar 2017 17:16 

Rejestracja: 02 Lut 2012
Posty: 4
Robaku napisał(a):
ufff szczesliwie jutro lece do Turynu, wiec kupi sie w punkcie w Mediolanie ;)
bilety zostały tylko na sektory za bramkami...


Udało się Tobie kupić? Mi przed chwilą w punkcie w Mediolanie powiedzieli, że dostali wytyczne że mogą sprzedawać tylko ludziom z Neapolu...


Ostatnio edytowany przez krasnal, 30 Mar 2017 20:01, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#583 PostWysłany: 01 Kwi 2017 16:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Kwi 2017
Posty: 7
jacus1000 napisał(a):
Witam,
Wybieram się ze znajomymi na mecz Napoli - Juve, 2.04. tylko mamy problem ze znalezieniem biletów. Są strony pośredników typu viagogo, ale czy nie da rady kupić biletów jakoś bezpośrednio? Ktoś miałby może jakieś informacje na ten temat?



jacus - 2 alternatywy (jeśli oczywiście nie chcesz przepłacać z viagogo):
- bilet możesz zakupić w kasie,
- ryzykowna opcja, ale zawsze... zakup u konika bezpośrednio przed meczem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#584 PostWysłany: 04 Kwi 2017 01:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
@‌gnr‌

udało choc z wieloma problemami, chcieli m.in. skany dokumentow wszystkich osob, ktorym kupowalem bilety tylko po to,zseby spisac ich dane takie jak imie i nazwisko, data urodzenia i kraj pochodzenia.
Kupowalem w punkcie kolo siedziby SKY, wiec mocno poza centurm.

Co do meczu to mozna bylo chyba kupic jeszcze w kasach i na pewno od konikow, oczywiscie podczas security sprawdzali moj bilet wraz z moim dokumentem, dostalem mnostwo propozycji od konikow, ale nie wchodzilem w dyskusje wiec nie znam cen.

Stadion jednak mocno niewygodny do oglądania spotkan.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#585 PostWysłany: 14 Kwi 2017 13:34 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 14
monroe napisał(a):
Panie i Panowie,

jako że w ogóle nie mam pojęcia o kupnie biletów na mecze we Włoszech, pytanie do znających temat: czy na mecz typu AC Milan - AS Roma (7 maja) mogę liczyć na kupno biletów z tańszej kategorii dla 3 osób (w sprzedaży otwartej)? Chciałbym pod ten mecz specjalnie kupić 3 bilety ale jeśli na 2 tyg. przed sprzedażą okaże się, że nie ma szans to tez wyjazd nie ma sensu. Wiem, że nikt nie jest wróżką ale to Wy jesteście zdecydowanie bardziej zorientowani :) (wydaje mi się, że AS Roma - AC Milan to będzie hitowy mecz a co za tym idzie z biletami będzie ciężko...)

Widzę, że w jakiejś masakrycznej cenie (230 zł / osoba) można kupić już teraz najtańsze bilety na viagogo. Oficjalna sprzedaż nie ruszyła. Będę wdzięczny za pomoc i sugestie.

Pozdrawiam.


Jakiś czas temu czytałem ten temat i pamiętałem, że ktoś chciał jechać na Milan vs Roma.
Informuję, że od około godziny bilety są w sprzedaży:) Bez problemu kupiłem 3 sztuki na sektor 163.

Mam jednak lekki dylemat...
@‌Robaku‌ pisał, że na takie mecze można nie doczekać sprzedaży otwartej. Tym bardziej, że walka o puchary ciągle trwa.
Czy mam się martwić, że tak łatwo udało mi się kupić bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
monroe uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#586 PostWysłany: 14 Kwi 2017 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1135
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Tutaj mozna sprawdzić, ile ludzi chodziło na konkretne mecze w ostatnich sezonach:

http://www.stadiapostcards.com/archivio.htm

2015/2016 Milan-Roma 41 tysięcy
2014/2015 Milan-Roma 35 tysięcy

Czy więc jest szansa, że tym razem na meczu Milan-Roma bedzie 80 tysięcy? Zawsze jest... :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#587 PostWysłany: 14 Kwi 2017 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
@‌liver87‌

pisałem głownie o spotkaniach na JS, gdzie stadion ma tylko 41 tys. i bardzo czesto jest wyprzedany. A w przypadku meczu vs Roma i Barca nie doszlo w ogole do otwartej sprzedazy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#588 PostWysłany: 14 Kwi 2017 18:47 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 14
Robaku napisał(a):
@‌liver87‌

pisałem głownie o spotkaniach na JS, gdzie stadion ma tylko 41 tys. i bardzo czesto jest wyprzedany. A w przypadku meczu vs Roma i Barca nie doszlo w ogole do otwartej sprzedazy.


Ciekawe, czy 06.05 z Torino będzie komplet. Zastanawiam się czy przy okazji bycia w Mediolanie nie zrobić wycieczki do Turynu.

Dostałem mailowe potwierdzenie w którym było napisane:
"If you chose to have your ticket delivered as print@home, and haven't printed it yet, you can do so by going here.
If you chose to have your ticket uploaded on your Cuore Rossonero card, remember to print the placeholder from here and bring it with you to the stadium, it has the reference of the Section, Row and Seat number you chose.

We remind you also that if you haven't yet received your Cuore Rossonero card, to enter the stadium you'll need to go to a ticket office identified with the sign 'RITIRO SDS' and ask for a replacement ticket.
The purchase receipt alone doesn't allow for entering the stadium."

Co to jest Cuore Rossonero card i czy muszę ją wyrabiać?
Czy muszę udać się przed meczem do biura biletowego z oznaczeniem 'RITIRO SDS' i gdzie go znajdę?
Czytałem cały wątek dawno temu i z tego co pamiętam to bilety zakupione z oficjalnej strony oraz z kasy pod stadionem są już spersonalizowane i chyba wystarczy wydrukowany bilet + dowód osobisty aby wejść na stadion, mam rację?
Sorry za te głupie pytania, które się tu już przewijały dużo razy ale przez te Włoskie "zabezpieczenia" chciałbym się upewnić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#589 PostWysłany: 14 Kwi 2017 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
derby to derby i komp,et pewnie bedzie. Ale jesli juz bedziesz w Mediolanie, to nic nie stoi na przeszkodzie pod koniec kwietnia sprobowac zapolowac na bilety na listicket.it
raczej powinny bilety dotrwac do otwartej sprzdazy, ale raczej nie ma szans na kupienie ich podczas dnia meczowego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#590 PostWysłany: 16 Kwi 2017 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
liver87 - chyba lubisz sobie utrudniać życie ;) Skoro kupiłeś bilety i dostałeś je na maila, to tylko je drukujesz i z dokumentem tożsamości meldujesz się pod stadionem i cieszysz się meczem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#591 PostWysłany: 18 Kwi 2017 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
Od 20.04. rusza przedsprzedaż biletów na derby Turynu: http://www.listicket.com/ticketing/acqu ... -2016-2017.

Jeśli gospodarze awansują do półfinału LM, którego pierwszy mecz zostanie rozegrany 2 maja br., to mecz derbowy odbędzie się już w piątek, 5 maja o 20:45, a nie jak obecnie jest zaplanowane - w sobotę, 6 maja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
liver87 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#592 PostWysłany: 19 Kwi 2017 13:22 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 14
@‌majlech‌ To wszystko przez to, że się naczytałem że kogoś tam nie wpuścili na stadion i się niepotrzebnie martwię :P

majlech napisał(a):
Od 20.04. rusza przedsprzedaż biletów na derby Turynu: http://www.listicket.com/ticketing/acqu ... -2016-2017.

Jeśli gospodarze awansują do półfinału LM, którego pierwszy mecz zostanie rozegrany 2 maja br., to mecz derbowy odbędzie się już w piątek, 5 maja o 20:45, a nie jak obecnie jest zaplanowane - w sobotę, 6 maja.


No to dziś się okaże, czy Juve awansuje.
Czy to w piątek czy w sobotę, mecz i tak odbędzie się o 20:45. Czy po meczu da się wrócić do Mediolanu komunikacją?
Widzę, że ostatni regionalny pociąg jest o 22:49 :(
Aha i patrząc z geograficznego punktu widzenia, najbliższą (ale czy najlepszą?) stacją będzie Torino Rebaudengo Fossata.
Czy ktoś może polecić jakieś połączenie Mediolan - Turyn i powrót Turyn - Mediolan około 23:00?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#593 PostWysłany: 19 Kwi 2017 14:26 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 739
niebieski
Trenitalia.com
Flixbus.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#594 PostWysłany: 19 Kwi 2017 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
trentitalia nie ogarniesz.
Ostatnie pociagi okolo 23.00-23.30
Byc moze jest szansa gdybys wyszedl przed koncem meczu. Ogarniecie busem/tramem do centrum to okolo 30 minut. wysiadasz przy Porta Susa, wiec ma 5 metrów na dworzec, ale musisz kupic bilet i znalezc peron. Ew. jezdzi bus spod Porta Susa do Malpensy chyba kosztuje 10-15 jurkow, a potem busem albo pociagem do centro, ale to pewnie okolo 2-3 bylbys przy Milano Centrale.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
liver87 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#595 PostWysłany: 20 Kwi 2017 22:07 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 14
@‌Robaku‌ dziękuję za pomocne informacje. Postanowiłem, że wykupie sobie nocleg w Turynie i wrócę następnego dnia.

Niestety mecz w Turynie nie wypali, ponieważ nie udało mi się kupić biletów. Właściwie to jeszcze mam okazję bo są w sprzedaży ale z tego co zrozumiałem muszę wybrać "JUVENTUS MEMBER ESTERO", więc najtańszy bilet byłby za 80e.
Jakby to był cel podróży to nawet bym się nie zastanawiał. Co ciekawe udało mi się dodać do "koszyka" bilety za 45e ale nie mogłem z nimi nic zrobić. Myślałem, że to wina przeglądarki, adblocka lub tego meczu. Okazało się, że wybrałem bilety z listy a nie z mapy (na mapie one są niedostępne) i dlatego nie mogłem ich kupić. Z listy wybrałem "TRIBUNA NORD 1^ ANELLO".
Po ich wybraniu wpisałem dane uczestników, dałem "confirm" i nic więcej nie mogłem zrobić. Jak dodałem inne to widzę, że pod napisem "Delivery" wyskakuje pole z napisem "HOME TICKETING 0.00 €". który trzeba zaznaczyć. Można wtedy kontynuować zakup. Niestety w przypadku wybrania "TRIBUNA NORD 1^ ANELLO" to mi nie wyskakiwało, więc odpuściłem sobie :( Może następnym razem się uda.

Znalazłem fajną alternatywę dla osób, które będą w Mediolanie. Oczywiście oprócz meczu Milan Roma 07.05 o 20:45 jest jeszcze mecz Como 06.05 o 16:30. Nie chce wprowadzać w błąd i sprawdzę to jeszcze ale drużyna Como gra chyba w 3 lidze i ma stadion tuż nad jeziorem Como, więc też może być fajnie :) Ktoś był na meczu Como?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#596 PostWysłany: 20 Kwi 2017 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Na meczu nie, na stadionie tak. Widoki piękne: http://numer14.pl/do-polski-prawie-najkrotsza-droga/

Załączniki:
DSC01239.jpg
DSC01239.jpg [ 96.16 KiB | Obejrzany 1099 razy ]
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#597 PostWysłany: 21 Kwi 2017 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
liver87 napisał(a):
@‌Robaku‌ dziękuję za pomocne informacje. Postanowiłem, że wykupie sobie nocleg w Turynie i wrócę następnego dnia.

Niestety mecz w Turynie nie wypali, ponieważ nie udało mi się kupić biletów. Właściwie to jeszcze mam okazję bo są w sprzedaży ale z tego co zrozumiałem muszę wybrać "JUVENTUS MEMBER ESTERO", więc najtańszy bilet byłby za 80e.
Jakby to był cel podróży to nawet bym się nie zastanawiał. Co ciekawe udało mi się dodać do "koszyka" bilety za 45e ale nie mogłem z nimi nic zrobić. Myślałem, że to wina przeglądarki, adblocka lub tego meczu. Okazało się, że wybrałem bilety z listy a nie z mapy (na mapie one są niedostępne) i dlatego nie mogłem ich kupić. Z listy wybrałem "TRIBUNA NORD 1^ ANELLO".
Po ich wybraniu wpisałem dane uczestników, dałem "confirm" i nic więcej nie mogłem zrobić. Jak dodałem inne to widzę, że pod napisem "Delivery" wyskakuje pole z napisem "HOME TICKETING 0.00 €". który trzeba zaznaczyć. Można wtedy kontynuować zakup. Niestety w przypadku wybrania "TRIBUNA NORD 1^ ANELLO" to mi nie wyskakiwało, więc odpuściłem sobie :( Może następnym razem się uda.



liver,
bo sprzedaz jest zamknieta dla "takich jak ty". Sorry za wyrazenie, ale mniemam, że nie masz ani karty J1897 (czyli takiej karty vip kibica) ani Premium Membera?
do 23. od dzisiaj od godziny 10.00 jest dostep tylko dla premium, dla J1897 bylo od 20 do 21 przedsprzedaż. ty mozesz zaczac kupowac bilety na Juve jako taki kibic normalny dopiero od 25 czy 26 kwietnia. Stad ta niemoc.
wiec nie wszystko stracon, z tym, ze biletow po 45 euro nie bedzie na pewno dla otwartej sprzedazy bo one rozchodzą sie blyskawicznie. nie wiem jaki jest nastepny pulap cenowy, bys musial sie zastanowic nad swoim budzetem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
liver87 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#598 PostWysłany: 21 Kwi 2017 12:51 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 14
Robaku napisał(a):
liver87 napisał(a):
@‌Robaku‌ dziękuję za pomocne informacje. Postanowiłem, że wykupie sobie nocleg w Turynie i wrócę następnego dnia.

Niestety mecz w Turynie nie wypali, ponieważ nie udało mi się kupić biletów. Właściwie to jeszcze mam okazję bo są w sprzedaży ale z tego co zrozumiałem muszę wybrać "JUVENTUS MEMBER ESTERO", więc najtańszy bilet byłby za 80e.
Jakby to był cel podróży to nawet bym się nie zastanawiał. Co ciekawe udało mi się dodać do "koszyka" bilety za 45e ale nie mogłem z nimi nic zrobić. Myślałem, że to wina przeglądarki, adblocka lub tego meczu. Okazało się, że wybrałem bilety z listy a nie z mapy (na mapie one są niedostępne) i dlatego nie mogłem ich kupić. Z listy wybrałem "TRIBUNA NORD 1^ ANELLO".
Po ich wybraniu wpisałem dane uczestników, dałem "confirm" i nic więcej nie mogłem zrobić. Jak dodałem inne to widzę, że pod napisem "Delivery" wyskakuje pole z napisem "HOME TICKETING 0.00 €". który trzeba zaznaczyć. Można wtedy kontynuować zakup. Niestety w przypadku wybrania "TRIBUNA NORD 1^ ANELLO" to mi nie wyskakiwało, więc odpuściłem sobie :( Może następnym razem się uda.



liver,
bo sprzedaz jest zamknieta dla "takich jak ty". Sorry za wyrazenie, ale mniemam, że nie masz ani karty J1897 (czyli takiej karty vip kibica) ani Premium Membera?
do 23. od dzisiaj od godziny 10.00 jest dostep tylko dla premium, dla J1897 bylo od 20 do 21 przedsprzedaż. ty mozesz zaczac kupowac bilety na Juve jako taki kibic normalny dopiero od 25 czy 26 kwietnia. Stad ta niemoc.
wiec nie wszystko stracon, z tym, ze biletow po 45 euro nie bedzie na pewno dla otwartej sprzedazy bo one rozchodzą sie blyskawicznie. nie wiem jaki jest nastepny pulap cenowy, bys musial sie zastanowic nad swoim budzetem :)


Z ciekawości aż sprawdziłem, czy wybierając te za 80euro (mając tę opcję przy "Delivery") uda mi się kupić i faktycznie nie mogę. Mam komunikat "Oops... there's an error 521 - NECESSARIO CODICE PROMOZIONALE"
Do tej pory nie miałem za dużo doświadczenia z włoską ligą ale podoba mi się to, że bilety można kupić w kasie przed meczem (chyba tylko na mecz Romy nie można?) Nie jestem zwolennikiem kart kibica, dlatego wybieram mecze mało atrakcyjne i kupuje w otwartej sprzedażny. We Włoszech jest fajnie bo można pójść bez większego problemu na dość atrakcyjny mecz. Mimo wszystko bałem się, że na Milan vs Roma nie uda mi się kupić biletu. Na szczęście się udało i w tym roku ograniczę się do Milan Roma i Como Viterbese. Wyczytałem, że kasy zamykają na pół godziny przed meczem.
http://www.calciocomo1907.it/biglietteria.php
a bilety można kupić na miejscu lub na vivaticket. Na razie jest dostępny tylko najbliższy mecz z Lupa Roma
http://www.vivaticket.it/eng/event/lega ... roma/96585

@‌Robaku‌ a skąd wiesz, że sprzedaż dla normalnych jest od 25.04 lub 26.04? Rozumiem, że to taki schemat, że najpierw J1897 potem premium i potem w końcu otwarta sprzedaż. Pytam tak na przyszłość, ponieważ mecz Juve to wręcz obowiązek! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#599 PostWysłany: 21 Kwi 2017 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
@‌liver87‌
tak, taki jest schemat, obecnie nie ma podanej daty dla otwartej sprzedazy.

Ja juz moge kupic na Toro, bo jestem w tej drugiej grupie.
I zazwyczaj kilka dni po otwarciu dla Juve Premium otwieraja otwarta sprzedaz.

We wloszech mozna kupic bilety na Juve w dzien meczowy, ale bardzo rzadko bo stadion sie wyprzedaje. Np. na mecz niedzielny z Genuą juz od dwoch dni nie ma wejsciowek, a to zaden hitowy mecz, w przeciwienswie np. do Derby Turynu. wiec jesli chcesz isc na pewno na Juve to porponuje Ci albo zespoly pokroju Chievo, Udine, Crotone, ale tylko jesli mecz jest w poczatkowej fazie sezonu, bo np. na Crotone w przedostatniej kolejce na pewno ne kupisz.

A druga opcja to poczatkowe fazy Pucharu Wloch, gdzie Juve gra zazwyczaj z zespolem z Serie B, albo z zespolem duzo slabszym i zazwyczaj klub robi promo w ten sposob, ze kazdy bilet na taki mecz kosztuje w granicach 10-20 euro, czyli mozna zobaczyc ciekawe spotkanie w super miejscu za male pieniadze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#600 PostWysłany: 29 Kwi 2017 10:14 

Rejestracja: 24 Kwi 2015
Posty: 55
Wiecie może czy jest możliwość obejrzeć trening/jakąś część treningu Napoli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group