Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Noclegi - Dubaj
#1 PostWysłany: 22 Cze 2011 14:57 

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 149
Witam, polecicie coś taniego i sprawdzonego w Dubaju? najlepiej z bezpłatnym Wi-Fi ;)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez szymonpoznan1, 07 Lut 2015 02:12, edytowano w sumie 1 raz
Zmiana tytułu z 'Dubaj' na 'Noclegi - Dubaj'
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Dubaj
#2 PostWysłany: 10 Maj 2012 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Pobudzę jeszcze raz temat, czy ktoś może polecić w miarę niedrogi hotel w Dubaju.

Pozdrawiam

Jarek
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#3 PostWysłany: 16 Gru 2012 20:20 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 1
(k- port inn Dubaj) bylam tam 3 lata temu wiec nie wiem jak jest teraz ale bylo calkie tanio
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#4 PostWysłany: 04 Lut 2013 02:12 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 1
Będę w Dubaju końcem lutego i też proszę o pomoc w tym temacie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#5 PostWysłany: 04 Lut 2013 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Jeśli nie pomoże nikt kto był to rozejrzyjcie się tutaj: http://www.hotelscombined.pl/ Gdzieś wyczytałem (nie mogę znaleźć), że w niektórych od par gdzieniegdzie żądają aktu małżeństwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#6 PostWysłany: 04 Lut 2013 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Ja zarezerwowałem na majówkę hotel Eureka z booking.com i wyszło ok 1000 zł za 2 osoby ze śniadaniami więc uważam ze ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#7 PostWysłany: 04 Lut 2013 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Świetnie! Ale fajnie byłoby jakbyś powiedział za ile nocy tyle zapłaciłeś :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#8 PostWysłany: 04 Lut 2013 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
sorki :P
za 6 nocy zapłaciłem , tutaj link do hotelu http://www.booking.com/hotel/ae/eureka. ... 295;dcid=1
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#9 PostWysłany: 05 Lut 2013 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
tutaj link do mapy metra i niektórych hoteli
http://www.idf.org/files/docs/Dubai-Hotels.pdf

cennik biletów metra w Dubaju
http://dubaimetro.eu/tickets-card

oraz fajna wizualizacja panoramy z burj khalify
http://dubaimap.hipa.ae/index.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#10 PostWysłany: 06 Lut 2013 03:29 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 7
jak ktoś chce wjechac na burj khalife to lepiej kupić buiety przez net, normalnie czas oczekiwania to okolo 4dni za 100 AED a wejscie bez czekania 400AEDów (ceny sprzed roku)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#11 PostWysłany: 06 Lut 2013 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Teraz wg strony jest 125 AED za rezerwacje przez internet a 400 bez czekania

http://www.burjkhalifa.ae/language/en-u ... ation.aspx
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#12 PostWysłany: 12 Lut 2013 17:18 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 5
Dostalam info od kolezanki, ze czasem jest pogoda taka, ze nic nie widac, bo chmury przeslaniaja szczyt budyku... Nie wiem teraz czy bookowac wjazd, bo skoro zabookuje i sie okaze, ze jest pochmurnie i nie ma sensu tam wjezdzac, to pieniadze przepadna, co nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#13 PostWysłany: 08 Maj 2013 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Właśnie wróciłem z Dubaju, więc podzielę się informacjami na temat hotelu Eureka, w który spałem.
Hotel znajduje się bardzo blisko stacji metra Al. Rigga ( 3 stacje od lotniska). Sam hotel jest 2 ** natomiast standard wg mnie jest na dobrym poziomie. Bardzo przytulny pokój, codziennie sprzątany. W pokoju oczywiście klimatyzacja, telewizor, duże łóżko, suszarka, lodówka, wanna z prysznicem. Na ostatnim piętrze hotelu znajduje się mały basen a na samym dole night club ;). Hotel również zapewnia bezpłatny transfer na plaże czy też do centrum handlowego. Zapłaciłem za 6 noclegów w pokoju dwu osobowym 1200 AED czyli około 1040 ze śniadaniami!. Śniadania dla mnie były ok, codziennie w formie bufetu. Do wyboru, mleko, kawa, herbata, sok, płatki, dżem, owoce, tosty, jajecznica, frytki, fasolka po bretońsku;) W okolicy jest prawie wszystko zaczynając od supermarketu, apteki, po restauracje, sieciówki, sklepy z pamiątkami, z elektroniką itp.
Szczerze polecam hotel biorąc pod uwagę lokalizację i cenę. Jedyny minus to brak bezpłatnego wi-fi.

Poniżej kilka zdjęć hotelu.

Załączniki:
1.JPG
1.JPG [ 106.15 KiB | Obejrzany 13219 razy ]
2.JPG
2.JPG [ 77.62 KiB | Obejrzany 13219 razy ]
3.JPG
3.JPG [ 63.59 KiB | Obejrzany 13219 razy ]
4.JPG
4.JPG [ 75.1 KiB | Obejrzany 13219 razy ]
5.JPG
5.JPG [ 65.63 KiB | Obejrzany 13219 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez jkyellow, 10 Maj 2013 15:20, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odp: Dubaj
#14 PostWysłany: 09 Maj 2013 21:25 

Rejestracja: 10 Sty 2013
Posty: 105
Loty: 70
Kilometry: 143 287
Bardzo dobra cena. My za pokój w Kings Park Hotel (4 noce) w marcu zapłaciliśmy ok 1350 PLN z ichnym podatkiem... śniadania wystarczające, choć nie tak "obfite" jak w tej Eurece...


Wysłane z mojego N70HD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#15 PostWysłany: 11 Maj 2013 10:55 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 3
hej... mam miedzyladowanie w Dubaju i na miejscu 18h, a dokladnie pare godzin za dnia (8h do 22.00), mam nadzieje, ze lot nie bedzie opozniony, a wyjscie z lotniska szybkie i gladkie, dodam, wize mamy.... pierwszy raz w Dubaju to bedzie i chce zobaczyc oczywiscie Burj Al Arab z plazy :) i Burj Kalifa, ale dalej nie mam pomyslu, bo nie wiem jak zarzadzic czasem, ktorego jest malo i nie wiem gdzie warto jechac, a co sobie darowac, ze wzgledu na mala ilosc czasu... prosze pomozcie :) Dzieki, Marta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odp: Dubaj
#16 PostWysłany: 11 Maj 2013 11:14 

Rejestracja: 10 Sty 2013
Posty: 105
Loty: 70
Kilometry: 143 287
No ja zamiast Araba z plaży, bo widać go dobrze z innych miejsc, proponuję Marinę, może przepłynięcie się busem wodnym (2 AED), a Khalifę rezerwujesz z domu - koszt 130 AED, wtedy idziesz tam na konkretną godzinę, 8 h to dużo czasu... pod Khalifą przy okazji jest rewelacyjna fontanna.

Na forum lotnictwo... napisałem relację z mojego krótkiego pobytu w Dubaju...

Wysłane z mojego N70HD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#17 PostWysłany: 11 Maj 2013 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Hej, na lotnisku od razu masz metro więc przez tyle czasu możecie podjechać metrem pod Burj Khalife i zobaczyc pokaz fontann ;), blisko stamtąd już jest na plaże przy burj al arab (polecam wziąźć taxi ok 20 zł będzie kosztować), Nawet na palmę możecie podjechać monorailem, koszt 25 diramów w obie strony/os :). Z palmy też jest blisko do Mariny, bardzo urocze miejsce z jachtami, restauracjami itp. W pobliżu jest "prince tower" czyli najwyższy budynek mieszkalny na świecie i widać całą palmę z góry :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#18 PostWysłany: 11 Maj 2013 16:44 

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 55
Zbanowany
Polecam 4 godzinną wycieczkę fakultatywną autokarem po Dubaju, zwiedzania wszystkich najciekawszych miejsc włącznie z plażą Jumeira i 7* hotelem, oraz pokazem fontann. Kosztuje 30 USD lub 25 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#19 PostWysłany: 12 Maj 2013 09:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Takie busy cały czas jeździły po Dubaju

http://www.bigbustours.com/eng/dubai/cu ... eeing_tour
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#20 PostWysłany: 15 Maj 2013 19:07 

Rejestracja: 22 Sty 2013
Posty: 13
Interesuje mnie jak kobiety chodza ubrane po Dubaju, wymieramy sie z zona w najblizszym tyg.

Czy kobiety - turystki chodza ubrane jak w Europie -np: koszulki na ramiaczkach, krotkie spodenki/spodniczki, czy pozakrywane?
pytam zeby pozniej nie patrzyli na nas jak na dziwakow...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group