Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 24 Gru 2014 15:16 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Czy nie nauczycie sie omijac ten portal booking.com z daleka ? Nie ma nic innego w necie tylko to dziadostwo ... wysylanie faksem danych kart do recepcji, odwolywanie rezerwacji, odwolywanie niskich cen malo tego aby poszukac sobie inny portal do rezerwacji noclegu. Dziwie sie ludziom ze slepi sa i nic innego nie widza poza booking.com.
A swoja droga 75EUR za nocke w Dubai to mozna spokojnie cos znalesc do spania nawet w okresie nowego roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#82 PostWysłany: 24 Gru 2014 16:03 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
w Abu Dhabi jest Hyatt Capital Gate za nieco ponad 100e ;) (początek stycznia - mój termin)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#83 PostWysłany: 06 Lut 2015 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 623
Loty: 212
Kilometry: 353 574
niebieski
Z pokojami dwuosobowymi nie ma problemu, ale jeśli ktoś szukałby czegoś dla jednej osoby to natrafiłem dzisiaj na Easy Flat Hostel (nocka za 23 Euro)
Cena znaleziona na agoda.com

Zaznaczony na niebiesko

Załączniki:
Dubai.JPG
Dubai.JPG [ 47.7 KiB | Obejrzany 2153 razy ]
_________________
Rowerem do Aten
Kazbek - 5033 m n.p.m.
Liczba odwiedzonych krajów: 68
Góra
 Profil Relacje PM off
zielonyradek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Dubaj
#84 PostWysłany: 07 Lut 2015 01:32 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Strony zlokalizowane w EU maja obowiazek pokazywac calkowite koszty pobytu wiec z podatkami, po to bylo meczenie Ryanair i innych z hotelami jest podobnie.
Na wiekszosc przymykaja oko dopoki nie maja z wami problemu wtedy moga wyciagnac przepis z rekawa i go zastosowac, w Sharjah to ogolnie jest przerypane nawet Starwood bedzie mialo 'suche' hotele czyli bezalkoholowym, a juz Sheraton Deira to jeden wielki burdel na godziny jest i tam obsluga na panienki przymyka oko.

Oni wiedza ze kasa leje sie od turystow lepiej niz kiedys z ropy wiec do pewnego momentu przymykaja oczy ale to nie oznacza ze przepisy arabskie tam nie obowiazuja,
znany przypadek pracownicy LeMeridien ktora spita przez kolegow na terenie hotelu i zgwalcona skazana zostala miedzy innymi za picie alkoholu a dodatkowo za seks pozamalzenski. Jak beda chcieli to moga i tyle w tym temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#85 PostWysłany: 26 Lut 2015 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2015
Posty: 73
Loty: 70
Kilometry: 132 559
Hej
przylatujemy do DXB o 22:40 i wylatujemy następnego dnia o 15:30 do BKK.
Gdzie zarezerwować hotel? oraz co najlepiej zobaczyć w tak krótkim czasie?

Myśleliśmy o rezerwacji wyjazdu na Burj Khalife a poza tym nie mamy nic specyzowane co możecie doradzić? tak aby zdążyć zabrać jeszcze walizy z hotelu przed lotem do BKK?
oraz czy lepiej rzerwować hotel przy lotniku czy w centrum?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#86 PostWysłany: 02 Mar 2015 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Jeśli nie planujecie w dniu przylotu już nic zwiedzać to ja bym chyba wybrała hotel gdzieś niedaleko lotniska. Podejrzewam, że będzie tam taniej niż w centrum, a następnego dnia po zwiedzaniu łatwiej będzie z walizami się stamtąd zabrać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#87 PostWysłany: 06 Mar 2015 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Podczas dwukrotnej wizyty w Dubaju spaliśmy najpierw w:

1. Landmark Grand Hotel - cena pokoju dla 2 osób wynosiła 210 zł. W cenę wliczone oczywiście śniadanie. Hotel przyjemny, pokoje skromne, ale czyste. W pokoju znajduje się zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. Bardzo blisko do stacji metra Union. Wystarczyło przejść kładkę naziemną i było się już praktycznie pod hotelem.

2. Metropolitan Deira Hotel - podobnie jak wyżej. Płaciliśmy ponad 200 zł za noc. W cenę wliczone oczywiście śniadanie, które było naprawdę niezłe. Obsługa bardzo miła. Bardzo blisko lotniska. Za nocny kurs około 4 rano zapłaciliśmy 18 AED. Do najbliższej stacji metra z pięć minut drogi na piechotę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#88 PostWysłany: 08 Mar 2015 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2015
Posty: 73
Loty: 70
Kilometry: 132 559
Dzięki za propozycje. Mam jeszcze jedno pytanie czy do ceny na booking.com doliczają od razu czy na mijescu jeszcze
10% koszt obsługi, AED 15 podatek miejski za noc, 10% PODATEK. ?

Widzę że na booking.com przy każdej rezerwacji w Dubaju pisze że cena nie zawiera powyższych.
Będę wdzięczny za wyjaśnienie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#89 PostWysłany: 08 Mar 2015 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Tak, masz racje, niestety dubajskie ceny na booking nie zawierają tych wszystkich dodatków i taxy turystycznej. Do ceny dochodzi 10% podatku, 10% za obsługę + taxa turystyczna (jej cena jest zróżnicowana w zależności od ilości gwiazdek hotelu)
Przy rezerwacji na 700 zł na trzy noce na booking w hotelu 3* trzeba doliczyć 140 zł + 30 AED taxy turystycznej.
Razem do zapłaty ~870 zł
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#90 PostWysłany: 09 Mar 2015 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Potwierdzam słowa tomwie. :) oprócz ceny bookingowej dorzucają jeszcze inne podatki. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#91 PostWysłany: 15 Mar 2015 15:00 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Będzemy w Dubaju 4 dni. Później powrót do Abu Zabi. Chcielibyśmy zobaczyć najciekawsze miejsca. Jaką dzielnicę na nocleg polecacie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#92 PostWysłany: 15 Mar 2015 15:32 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Od najdroższej do najtańszej - Marina, Al Barsha i Bur Dubai.

Ewentualnie, Deira, choć ja jej nie lubię (bo jest blisko lotniska, daleko od atrakcji czy biur oraz "nie po 'tej' stronie rzeki" (czyt. zawsze trzeba czymś dojechać, spacer nie wystarczy), ale jest polecana ze względów raczej ekonomicznych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#93 PostWysłany: 15 Mar 2015 15:58 

Rejestracja: 23 Gru 2012
Posty: 299
Loty: 225
Kilometry: 284 723
niebieski
czy ktos byl w tym hotelu, z opisu wynika ze samo centrum Dubaju, zarazerwowalem poprzez booking.com za 130 euro 3 noce https://www.booking.com/hotel/ae/dubai- ... a4f;dcid=2
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#94 PostWysłany: 15 Mar 2015 16:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
To nie jest centrum Dubaju, tylko dzielnica Dieira. Ten hotel ma kiepskie opinie i wcale nie jest taki tani.
Ja wstępnie zarezezerwowałam inny Lavender, tańszy a ma lepsze opinie.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#95 PostWysłany: 15 Mar 2015 16:23 

Rejestracja: 23 Gru 2012
Posty: 299
Loty: 225
Kilometry: 284 723
niebieski
przez jaki serwis rezerwowalas
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 16 Paź 2016 22:28, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#96 PostWysłany: 15 Mar 2015 16:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Też przez booking
https://www.booking.com/hotel/ae/lords. ... ight_room=

Ja nie jestem zbyt wybredna, ale nigdy nie rezerwuję hoteli, które mają mniej niż 6,5 w rankingu. Optymalnie miejsca są powyżej 7.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#97 PostWysłany: 15 Mar 2015 16:41 

Rejestracja: 23 Gru 2012
Posty: 299
Loty: 225
Kilometry: 284 723
niebieski
Japonka76 napisał(a):
Też przez booking
https://www.booking.com/hotel/ae/lords. ... ight_room=

Ja nie jestem zbyt wybredna, ale nigdy nie rezerwuję hoteli, które mają mniej niż 6,5 w rankingu. Optymalnie miejsca są powyżej 7.


fakt hotel duzo lepszy ale i cena w dacie ktora mnie interesuje 2-5 kwiectnia dal 2 osob 194 euro plus lokalne podatki, narazie szukam innych ofert a noz sie cos pojawi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#98 PostWysłany: 15 Mar 2015 20:28 

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 232
niebieski
Proponuje w Dubaju poszukac przez inne serwisy. Ja znalazlem konkurencyjna oferte do bookingu na amoma.com i hotels.com - dodatkowo wszystkie podatki i oplaty za serwis/obsluge byly juz wliczone.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#99 PostWysłany: 17 Maj 2015 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2015
Posty: 73
Loty: 70
Kilometry: 132 559
Jeśli kogoś interesuje to aktualnie sieć hoteli Rotana ma promocje na noclegi pomiędzy 7 maja i 3 października.
Cena za nocleg 199AED (195PLN) w 4* hotelu. Ja zarezerwowałem przez Booking.com ale na bookingu juz ta cena nie jest dostepna. Widzę że można jeszcze na stronie hotelu za tyle rezerwować.

Rose Rayhaan by Rotana
http://www.booking.com/hotel/ae/rose-ro ... al;ucfs=1&
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#100 PostWysłany: 17 Maj 2015 12:17 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 69
Zbanowany
[quote="baggio777"]Jeśli kogoś interesuje to aktualnie sieć hoteli Rotana ma promocje na noclegi pomiędzy 7 maja i 3 października.
Cena za nocleg 199AED (195PLN) w 4* hotelu. Ja zarezerwowałem przez Booking.com ale na bookingu juz ta cena nie jest dostepna. W

Wydaje mi się ,że warto pisać o promo aktualnych a nie już byłych :?


Pytanie do osób będących w Dubaju.
Czy lepiej/ekonomiczniej rezerwować jednak hotele w Deirze ?
Czy zyskam na komunikacji i czsie przemieszczania się
szukając noclegów np w Bur?

Doradźcie proszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group