Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 505 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dubaj
#61 PostWysłany: 21 Paź 2014 11:48 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Dokładnie - nie ma problemów - ale naprawdę nie oszczędzaj 2 dolców i nie jedź do jakiegoś lokalnego arabskiego hotelu i na dodatek w Sharjah... ;-)
Międzynarodowe sieciówki nie robią ŻADNYCH problemów!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#62 PostWysłany: 03 Lis 2014 00:33 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Wybieram sie na wakacje w czerwcu, lece z Emirates i mamy 28h stopover w Dubaju. Ladujemy o 7 rano a wylot nast dnia o 11. Jaki hotel lub dzielnice na jedna noc? Przy lotnisku? czy moze zaryzykowac cos w miescie? Jak korki, zeby rano zdazyc na samolot? Nie zalezy mi na najtanszym hotelu, bardziej o najlepiej usytuowanym aby jak najwiecej zobaczyc. Bardzo dziekuje za odpowiedz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 03 Lis 2014 00:55 

Rejestracja: 18 Kwi 2014
Posty: 10
Raz miałem stopover w Dubaju i Emirates zagwarantowały mi hotel o nazwie Copthorne Hotel Dubai. Z tego co pamiętam, to znajdował się on bardzo blisko lotniska a lot miałem jakoś z rana(godzina 7 ale nie jestem pewny) i większych problemów z transportem na lotnisko nie było. Co do odległości od centrum, to jeżeli dobrze pamiętam, to było gdzieś 10-11km od wieży Burj Khalifa.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 20 Gru 2014 22:42 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 8
Witam,

Mamy z moją narzeczoną bilety do Dubaju 28.12-03.01, a do dziś wieczór mieliśmy również rezerwację kawalerki na Airbnb. Jednak nasz host napisał, że niespodziewanie musi wrócić do Dubaju i będzie potrzebował tej kawalerki toteż nasza rezerwacją jest już nieaktualna. Czy mógłby ktoś mi pomóc znaleźć jakieś sensowne lokum na ten okres? Może ktoś, gdzieś już był i może mi polecić jakiś dobry nocleg w przystępnej cenie. Czuję się trochę w d..ie bo praktycznie wszystko było gotowe, a tu taka wiadomość gdzie zostało parę dni - żyjemy tym wypadem od miesiąca, a teraz zupełnie nie wiemy co z tym wyjazdem będzie:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 21 Gru 2014 03:01 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Powinieneś napisać, co dla Ciebie znaczy "przystępna cena".

Aha, i koniecznie skontaktuj się z Airbnb. Oni chyba pomagają w takich sytuacjach. Napisz, jak bardzo jesteś spanikowany itd. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 21 Gru 2014 10:33 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 8
Przystępna cena to dla mnie około 2000 zł za cały pobyt czyli 6 nocy za dwie osoby. Oferte, która uciekła mi sprzed nosa miałem za 1800zl i przy podobnej kwocie muszę zostać, aby myśleć o tym wyjeździe. Hotel to na chwilę obecną wydatek około 3500 zł.
Pisałem już do Airbnb, ale narazie nie mam żadnego odzewu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 21 Gru 2014 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Napisz jeszcze raz, że jesteś coraz bardziej spanikowany... Im bardziej bardziej będziesz spanikowany tym większa szansa, że Ci pomogą/dostaniesz voucher na sporą kwotę;)
A w międzyczasie szukaj innych ofert na airbnb (wysyłaj zapytania o dostępność).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 21 Gru 2014 12:15 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
lucuszysko napisał(a):
Witam,

Mamy z moją narzeczoną bilety do Dubaju 28.12-03.01, a do dziś wieczór mieliśmy również rezerwację kawalerki na Airbnb. Jednak nasz host napisał, że niespodziewanie musi wrócić do Dubaju i będzie potrzebował tej kawalerki toteż nasza rezerwacją jest już nieaktualna. Czy mógłby ktoś mi pomóc znaleźć jakieś sensowne lokum na ten okres? Może ktoś, gdzieś już był i może mi polecić jakiś dobry nocleg w przystępnej cenie. Czuję się trochę w d..ie bo praktycznie wszystko było gotowe, a tu taka wiadomość gdzie zostało parę dni - żyjemy tym wypadem od miesiąca, a teraz zupełnie nie wiemy co z tym wyjazdem będzie:(


Miałem podobną sytuację. Host anulował mi nocleg na 4 dni przed wylotem. Napisz do AirBnB na @ i na FB. Ich konsultanci pomogą ci tak abyś był w 110% zadowolony.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 21 Gru 2014 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
przy takiej kasie masz 5* i starczy na samochód ;)
http://www.booking.com/hotel/ae/al-diar ... pdist=52.7
Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 53.66 KiB | Obejrzany 2247 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 21 Gru 2014 13:08 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 8
JIK napisał(a):
lucuszysko napisał(a):
Witam,

Mamy z moją narzeczoną bilety do Dubaju 28.12-03.01, a do dziś wieczór mieliśmy również rezerwację kawalerki na Airbnb. Jednak nasz host napisał, że niespodziewanie musi wrócić do Dubaju i będzie potrzebował tej kawalerki toteż nasza rezerwacją jest już nieaktualna. Czy mógłby ktoś mi pomóc znaleźć jakieś sensowne lokum na ten okres? Może ktoś, gdzieś już był i może mi polecić jakiś dobry nocleg w przystępnej cenie. Czuję się trochę w d..ie bo praktycznie wszystko było gotowe, a tu taka wiadomość gdzie zostało parę dni - żyjemy tym wypadem od miesiąca, a teraz zupełnie nie wiemy co z tym wyjazdem będzie:(


Miałem podobną sytuację. Host anulował mi nocleg na 4 dni przed wylotem. Napisz do AirBnB na @ i na FB. Ich konsultanci pomogą ci tak abyś był w 110% zadowolony.


Napisałem do nich na @ ale nie odezwali się od wczoraj. Zadzwoniłem do nich i już załatwiają sprawę, ale zobaczymy co z tego wyniknie. Jakieś oferty są jeszcze na Airbnb, ale o średnio 150zł droższe za noc co na cały pobyt daje 900zł - trochę dużo. W każdym razie czekam na rozwój sytuacji.

jas_wedrowniczek napisał(a):
przy takiej kasie masz 5* i starczy na samochód ;)
http://www.booking.com/hotel/ae/al-diar ... pdist=52.7
Załącznik:
1.jpg


No cena spoko tylko mi zależy na tym, aby to był Dubaj... rozumiesz wszystko pobookowane, cały trip ułożony ...


Ostatnio edytowany przez lucuszysko, 21 Gru 2014 13:15, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 21 Gru 2014 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
takie ceny w PL to tylko marzenie
http://pl.gas-globe.com/international.p ... heit=Liter
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 21 Gru 2014 13:17 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 8
sorki, ze się uniosłem o to paliwo... mam nadzieję że rozumiesz - trochę sfrustrowany jestem - cały rok czekam na tego tripa a tu takie kwiatki na tydzień przed :(


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 16 Paź 2016 22:27, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 21 Gru 2014 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Paliwo jest tanie w ZEA (ok. 1,2-1,5 zł/l), ale Fujairah to jednak kawałek od Dubaju...
Poza tym, do tych cen z bookingu należy doliczyć 20% (podatek + koszt obsługi).

lucuszysko, napisz do nich o tym jakie są teraz ceny na airbnb i że nadal jesteś bardzo spanikowany;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 21 Gru 2014 14:31 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 8
Ok, chyba coś się ruszyło. Airbnb widocznie skontaktował się z moim już byłym gospodarzem i anulował moją rezerwację. Oczywiście, otrzymałem pełen zwrot kosztów + dodatkowe 82€ na kolejną rezerwację. Akurat teraz na Airbnb pojawiła się podobna oferta w tej samej części miasta w praktycznie tej samej kwocie - wysłałem już zapytanie do gospodarz z prośbą rezerwacji. Co więcej, ciągle jestem w kontakcie z Panią Michelle z Airbnb, która zabiega o to, aby proces kolejnej rezerwacji przebiegł pomyślnie - fajne podejście do klienta. Może nie będzie tak źle.

Poza tym, znalazłem pojedyncze pokoje w hotelach w Szardży. Co prawda nie chciałbym tam wylądować z racji tego, że wszystko ustawiałem pod Dubaj, ale jest to zawsze jakaś alternatywa. W każdym razie pojawiło się jakieś światełko :) Dzięki wszystkim za pomoc i dobre rady. Jakby jednak ktoś miał jeszcze jakieś pomysły / oferty to z chęcią wysłucham.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 21 Gru 2014 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
ja jestem w podobnym terminie 29.12-2.01
wstępny plan : https://goo.gl/maps/EXSLz
jaki masz plan ?

tu jeszcze jest fajna cena ;)
Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 19.22 KiB | Obejrzany 2010 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 21 Gru 2014 17:06 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 8
Wow, niezły trip ;)

Ja to typowy świeżak, który okazyjnie nabył bilety. Wylatujemy 27.12 z Warszawy w Belgradzie mamy przesiadkę do Abu Dhabi i stamtąd do Dubaju, a 03.01 powrót taką samą trasą. Jeśli chodzi o plan to skupiamy się tylko na Dubaju: na pewno Burj Khalifa, Wild Wadi, jakieś Safari, jakieś parki rozrywki, trochę plażowania. Resztę czasu jakoś się zagospodaruje, a może nawet gdzieś się spotkamy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 21 Gru 2014 17:13 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 128
Ja tez jestem w podobnym terminie Wylot z Pragi po Sylwestrze i powrot do Pragi 6 stycznia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 21 Gru 2014 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Od siebie tylko dodam, że jeśli nie planujecie wynajmu auta, to codzienne dojazdy do hotelu w Sharjah na zwiedzanie Dubaju mogą trochę kosztować (z tego co pamiętam jakieś 15zł/os w jedną strone) i trwać (korki przeokropne w godzinach szczytu), więc jeśli masz możliwość noclegu w samym Dubaju, to lepiej tam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 22 Gru 2014 00:45 

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 111
Na pewno moge sprzedac nocleg z 3-4 stycznia dla 3 osob za 250 zl/za pokoj.
Auris Hotel Apartment Deira na miejscu platne tylko podatki (jakieś smieszne kwoty). Hotel juz oplacony z gory.

Mam tam łącznie 3 doby od 1 do 4tego stycznia ale jeszcze dzisiaj nie moge potwierdzic mozliwosci odsprzedania takze dwoch pierwszych noclegów bo ekipa mi sie nie moze zdecydowac co robic w Dubaju.
Cena bardzo dobra obecnie nocleg tam posztuje ponad 1 tys za dobe. Hotel bardzo blisko lotniska.

Jak jestes jeszcze zainteresowany to zapraszam na priv. Za 3 noclegi zaplacisz 750 zl co jest wg mnie dobra cena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 24 Gru 2014 13:33 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 8
lucuszysko napisał(a):
Witam,

Mamy z moją narzeczoną bilety do Dubaju 28.12-03.01, a do dziś wieczór mieliśmy również rezerwację kawalerki na Airbnb. Jednak nasz host napisał, że niespodziewanie musi wrócić do Dubaju i będzie potrzebował tej kawalerki toteż nasza rezerwacją jest już nieaktualna. Czy mógłby ktoś mi pomóc znaleźć jakieś sensowne lokum na ten okres? Może ktoś, gdzieś już był i może mi polecić jakiś dobry nocleg w przystępnej cenie. Czuję się trochę w d..ie bo praktycznie wszystko było gotowe, a tu taka wiadomość gdzie zostało parę dni - żyjemy tym wypadem od miesiąca, a teraz zupełnie nie wiemy co z tym wyjazdem będzie:(


Hej, wygląda na to że wszystko dobrze się skończyło. A plany zawsze można zmienić;) My też musimy zmienić plan wycieczki bo zamiast w Bur Dubaj wylądowaliśmy w Media City :)

Powód ? Jedziemy do Dubaju w terminie 27.12-06-01. Jeszcze w październiku zarezerwowaliśmy hotel (3-gwiazdkowa sieciówka) przez Booking za 3500 zł co w okresie świąteczno- -noworocznym uważałam za okazję. Wszytko zaplanowane , bilety zakupione, atrakcje zarezerwowane. mapy,plan wycieczki .... Aż tu cztery dni temu : Zonk ! Patrzę na swoje konto Booking a tam info że rezerwacja została anulowana. Panika i szok! Dzwonię na Booking i dostaję informację, ze hotel anulował moją transakcję z powodu "nieudzielenia autoryzacji do mojej karty kredytowej przez bank", Dzwonię do banku, okazuje się ze hotel o taka autoryzacje w ogóle nie prosił! Więc dzwonie do hotelu, a Pani odpowiada mi że nie udzieli mi informacji na ten temat mojej rezerwacji , ale nie mają już wolnych miejsc w tym terminie.

W Booking powiedzieli tyko że hotel poprosił o anulację rezerwacji z powodu " brak odpowiedzi na kontakt mailowy, brak autoryzacji karty", sęk w tym, że nigdy nie dostałam żadnego maila z hotelu ! Info o anulowaniu rezerwacji dostałam o 00:30.

Koniec końców, musiałam zarezerwować inny hotel, lepszy co prawda (bo z aneksem kuchennym) i w lepszej lokalizacji, ale cena już oczywiście zupełne inna:) Ale została alternatywa spania w pakistańskim hotelu w Deirze lub wypasiony hotel i kredyt na 20 lat:)

Opisuję to wszystko ku przestrodze, aby uważać na praktyki hoteli oraz Booking com. i sprawdzać wszystko do końca. Rezerwując drugi hotel poprosiłam o mailowe powierdzenie od hotelu , oraz przez Booking, że płatność dotarła i że przyjęli rezerwację.

Dużo podróżuję i rezerwuję hotele przez portale, ale taka sytuacja spotkała mnie po raz pierwszy. Być może wystąpię do Booking com z reklamacją. W każdym razie hotelu Citymax Bur Dubai nie polecam:(

Było minęło, teraz już ma być tylko pozytywnie. :)))

Aha, napisałeś że podróżujesz z narzeczoną, jeśli planujesz pobyt w Sharjah, upewnij się ze zameldują was w jednym pokoju bez problemu. Słyszałam ze to konserwatywny emirat

-- 24 Gru 2014 13:38 --

Aha, widzę ze wielu z Was wybiera się na Sylwestra do Dubaju ? Macie jakieś plany sylwestrowe ?
Gdzie można się wybrać oprócz hotelowych imprez ? Jeśli macie ochotę się spotkać na miejscu , lub jakiś wypad w większej grupie napiszcie na priv lub mail: ronich@wp.pl ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 505 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group