Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sty 2013 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 201
Temat założony, gdyż praktycznie za każdym razem gdy ktoś wrzuca opcje jednodniówki (lub paru dni) do Dortmundu to pojawiają sie pod tematem sprawy związane z meczem, biletami, dojazdem na stadion itp. W samym wątku o Dortmundzie (dojazd z lotniska) też kilka razy poruszane są kwestie związane z Borussią.

Dlatego piszmy tutaj o wszystkim co wiąże się z wyjazdem na mecze, np. kupno biletu i pytania z tym związane. ;)
Do kwestii związanych z samym Dortmundem takich jak: dojazd z lotniska do centrum jest dział: http://www.fly4free.pl/forum/dortmund,44,693
Tutaj znajduję się artykuł, o takich jednodniówkach do Dortmundu: http://www.fly4free.pl/dortmund-na-mecz ... nodniowke/

I od razu mam pytanie czy jeśli kupie bilet na stronie https://www.eventimsports.de/shop/20/home i mam go odebrać przed meczem to czy mogę tak zamówiony bilet komuś sprzedać (w razie odwołanego lotu) czy taki bilet jest do odbioru na moje imię i nazwisko i nic nie da się zrobić? Najtańsze dostępne bilety są po 29€, także lipa żeby to przepadło w razie np. odwołanego lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 05 Sty 2013 00:17 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 982
niebieski
Ticket orders will be shipped only within Germany. Please note, that any ticket orders from outside Germany will not be sent. We will deposit those tickets on the matchday at the stadium. You will receive the tickets at counter north (Strobelallee) on presentation of the invoice number and your photo identification. For further information please contact our Onlineshop support by Email kundenservice-bvb@eventim.de or call 0049 1805 – 51 53 04 (0,14 €/min. incl. VAT, within German landline network, German mobile rates max. 0,42 €/min. incl. VAT).
----------------
Co znaczy według mnie, że należy przedstawić w kasie nr rachunku/karty + jakiś dokument ze zdjęciem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Sty 2013 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 201
chris0o napisał(a):
+ jakiś dokument ze zdjęciem.

Tylko teraz pytanie czy musi to być dokument tej osoby, która kupowała bilet przez stronę eventim? Może wystarczy, że jak ktoś odkupi bilet to pokaże numer kart czy tam jakieś potwierdzenie zakupu (wysłane mi na maila) i swój własny dowód.
Jak będę miał kupowac bilet to najwyżej puszcze do nich maila na kundenservice-bvb@eventim.de z takim zapytaniem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Sty 2013 12:25 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 135
Jak ja kupowałem w 2010 bilety to przy odbiorze pokazałem tylko wydrukowany rachunek nikt nie pytał czy ja to ja ani nie chciał dowodu. Może teraz się zmieniło. W 2011 kupowaliśmy bilety przed meczem pod stadionem przy metrze(pod samym stadionem nie sprzedaja podobno kamery....). Ceny nominalne lub taniej jak bilet pochodzi z jakiś zwrotów albo mecz już sie zaczyna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Sty 2013 13:25 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 4
interesuje się ktoś może meczem bvb-shahtar? obliczyłem łączny koszt na około 500-600pln z wylotem z gdańska w poniedziałek i powrotem w środę. pytanie jak będzie z dostępnością biletów? nie otrzymałem takiej odpowiedzi ani od fanclubu bvb w Polsce jak i również od oficjalnego serwisu klubu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Sty 2013 13:34 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
sarnad napisał(a):
interesuje się ktoś może meczem bvb-shahtar? obliczyłem łączny koszt na około 500-600pln z wylotem z gdańska w poniedziałek i powrotem w środę. pytanie jak będzie z dostępnością biletów? nie otrzymałem takiej odpowiedzi ani od fanclubu bvb w Polsce jak i również od oficjalnego serwisu klubu.


Wolalbym leciec na Real-Man Utd :)

Kupowalem bilety na Borussie na eventim, zamowilem przesylke do Polski - pierwsze slysze o jakims dokumencie ze zdjeciem.
O bilety na LM jest trudniej niz na Bundeslige bo pojemnosc stadionu jest mniejsza o prawie 20 tys. ze wzgledu na zakaz miejsc stojących na Sudtribune.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Sty 2013 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 201
dyneck napisał(a):
Kupowalem bilety na Borussie na eventim, zamowilem przesylke do Polski - pierwsze slysze o jakims dokumencie ze zdjeciem.

To możliwa jest wysyłka poza granice Niemiec? Bo z tego co się orientowałem to na stronie/regulaminie jest zapis, że bilety wysyłane są tylko na terenie Niemiec. Jeśli zamawia się z innego kraju to odbiór jest przed meczem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Sty 2013 14:39 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
tadziu04 napisał(a):
To możliwa jest wysyłka poza granice Niemiec? Bo z tego co się orientowałem to na stronie/regulaminie jest zapis, że bilety wysyłane są tylko na terenie Niemiec. Jeśli zamawia się z innego kraju to odbiór jest przed meczem.


Kupowalem na eventim.de.
Service & Versand World: 34,90 EUR
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: probny
#9 PostWysłany: 24 Sty 2013 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 88
Ciekawy wątek :)

Skorzystałem dziś z tanich lotów do Dortmundu z Katowic (24 zł tam, 44zł powrót) i lecę na weekend 30-31.III. Niestety, Borussia gra wtedy na wyjeździe, ale....33 km dalej (jadąc pociągiem ;) ) znajduje się Gelsenkirchen i właśnie na mecz z Hoffenheim'em (http://www.bundesliga.de/de/liga/matche ... php?tag=27) zamierzam się wybrać.

Jeśli komuś się podoba mój plan i zdecyduje się też na taki weekend, to dajcie znać. We dwójkę zawsze weselej :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Sty 2013 13:23 

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 9
Panowie jako już doświadczony w wojażach na mecze BVB polecam jechać pod stadion "w ciemno" i zakupić bilet na kilka min przed meczem (45min) za cene niższą jak na stronach internetowych itd. Bardzo wielu ludzi sprzedaje bilety w piątek tylko pod wejściem na SudTribune widziałem 11 osob z tego 4 mialo wiecej jak 2 bilety. Warto się potargować bo koleś zgarnął bilet nam mecz na WestTribune za 15 E co jest bardzo śmieszną cenę. Cena nominalna na bilecie 43,90E.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Lut 2013 20:13 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 1
Karoln napisał(a):
Panowie jako już doświadczony w wojażach na mecze BVB polecam jechać pod stadion "w ciemno" i zakupić bilet na kilka min przed meczem (45min) za cene niższą jak na stronach internetowych itd. Bardzo wielu ludzi sprzedaje bilety w piątek tylko pod wejściem na SudTribune widziałem 11 osob z tego 4 mialo wiecej jak 2 bilety. Warto się potargować bo koleś zgarnął bilet nam mecz na WestTribune za 15 E co jest bardzo śmieszną cenę. Cena nominalna na bilecie 43,90E.


Dzisiaj chciałem kupić na 02.03 BVB-Hannover 96 ale niestety misja zakonczona niepowodzeniem. Zależało mi na biletach dla 4 osób, rozumiem Karoln, że jeśli razem ze znajomymi 02.03 zakręcimy sie na 1,5 godzinki przed meczem w okolicach stadionu (pod stadionem, przy stacji U-bahna) to jest spora szansa trafić bilety i to nawet w nizszych cenach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Lut 2013 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
To ja mogę dodać ze swoich doświadczeń, że bilety przez internet można kupić do odbioru pod stadionem (najprostsza forma), można też wybrać opcję print@home. Teoretycznie niedostępna dla innych krajów w niektórym udaje się tak kupić. Podanie jakiegoś niemieckiego adresu znacznie zwiększa szansa, niemiecka karta kredytowa daje już 100% skuteczność. Wtedy bilet przychodzi na maila i drukujesz sobie go w domu.

Co do sprawdzania dowodu przy odbiorze biletów to na ostatnim meczu (z FCN) sprawdzali mi dowód czy zgadza się z fakturą (którą trzeba mieć wydrukowaną do obioru biletów). Jednak zdarzyło się mi już też, że nie sprawdzali, ale wtedy był dużo tłok do odbioru więc może dlatego.


Odnośnie kupowania pod stadionem to na najlepsze mecze ceny pod stadionem zaczynają się od 100Euro, ale zazwyczaj da się coś znaleźć pod stadionem. Na taki Hannover też powinno być, choć patrząc na ostatnie wyniki (i jeśli będzie niezła pogoda) to raczej poniżej ceny nominalnej małe szanse. Choć dziwne, że przez internet nie udało Ci się kupić, ja pomijając najważniejsze mecze nie miałem z tym dotychczas kłopotów. Data rozpoczęcia sprzedaży zawsze z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem pojawia się tutaj: http://www.bvb.de/?%86%98_%1B%E7%F4%9D , zaś sama sprzedaż zawsze rusza o 8:30 rano wyznaczonego dnia. Przez pierwsze 15 minut zazwyczaj można spokojnie kupić bilety(nie inaczej było i dziś). Dzisiaj wyjątkowo sprzedaż zaczęłą się z jakimś 10 minutowym opóźnieniem.


Ktoś pytało o bilety na BVB-Shahtar to z tego co wiem bilety do internetowej sprzedaży w ogóle nie trafiły, bo wszystko rozeszło się w sprzedaży zamkniętej. Także jak szukać biletu to pod stadionem, ale tam można się spodziewać nawet cen rzędu 100euro za bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Lut 2013 22:25 

Rejestracja: 24 Gru 2011
Posty: 54
Osobiście byłem na ostatnim meczu z Nyrembergą. Przybyłem z bratem pod stadion jakąs godzine przed meczem[w stanie wskazującym] i zaczelismy szukac. Znalezlismy goscia ktory poczatkowo chcial 40e za jeden bilet(pewnie zorietowal sie ze ma do czynienia z ludzmi po %),pozniej zeszedl do 20 i juz nie bylo jak z tego zejsc to zrezygnowalismy i stalismy obok niego. Jak bylo 20 min do meczu topodszedl i zszedl do 10 ale jak sie okazalo to byl pracownik stadionu ktory przepuscil nas wlasnie przez bramki bezpieczenstwa za 10e i jak sie juz zorientowalismy o co chodzi to powiedzielismy mu ze za takie cos mozemy dac max 10e. Szanowny Niemiec juz nic nie odpiowiedzial, machnal ręką i odszedł.

Ponadto nasz znajomy, ktorego przed meczem zgubilismy czekał pod stadionem i rowniez szukal biletow ale nie znalazl rozsadnej ceny, ale w przerwie meczu paru ludzi zaczelo wychodzic i podszedl do jednego goscia i zapytal czy mu nie da biletu.... a tu ku jego zaskoczeniu dał mu bilet, ktorego wartosc wynosila 43e. Wchodząc na stadion w 1 bramce powiedzieli mu ze na ten bilet juz nie moze wejsc, ale poszedl do 2 bramki i juz wszedl bez problemu

Podsumowując bilet można nabyc naprawde za bezcen, a nas "bilet" wyniósł 5e za głowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 09 Lut 2013 02:56 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 982
niebieski
Ludzie, to co opowiadacie tutaj z tymi biletami pod stadionem za bezcen to naprawdę fart (powiedzmy, że nie neguję prawdziwości tych historii).. Nie mówcie tylko tego tak jakby to było tak bardzo normalne. Ktoś jeszcze przez te Wasze opowiadania pojedzie bez biletu na jakiś Bayern czy Schalke i się mocno zdziwi, że najtańszy bilet dostanie z przebiciem 200%...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Lut 2013 17:25 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
dzisiaj pojawiło się ze 100 biletów na mecz z Hannoverem, kupiłem dwa po 34,50e na 31 sektor na zachodniej trybunie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Lut 2013 12:44 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Czy ktoś ma doświadczenia z powrotu do Polski po sobotnim meczu Borussi granym o 15.30 lotem Wizz do Poznania o 19.20? Czy czas pomiedzy końcem meczu a lotem jest wystarczający na dotarcie na lotnisko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 21 Lut 2013 02:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Wie ktoś co można zrobić z plecakiem rozmiarów Wizz'a pod stadionem? Są może jakieś skrytki? Mianowicie przylatuję w wieczór meczowy i nie wiem co mam z tym fantem zrobić...

Z góry dzięki za wszelkie rady ;)
pzdr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 21 Lut 2013 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Można wnieść na stadion.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 22 Lut 2013 03:40 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 27
Gdyby ktoś miał ochotę spotkać się na piwku w okolicach stadionu przed spotkaniem z Hannoverem to pisać. Jedziemy w czterech i jest to nasz pierwszy mecz Borussii :) Sektor 63.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 22 Lut 2013 03:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Zapytaj Lewego :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group