Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 01 Wrz 2013 16:52 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
W takim sensie jest, że BVB trzyma kibicowską sztamę z HSV,ale bez przesady z atrakcyjnością tego meczu.

Bilety są dorzucane do systemu co jakiś czas. Dzieje się tak przez zwroty itd. Pilnuj sprawy.

Pod stadionem wszystko zależy od Twoich zdolności negocjacyjnych. Mi nawet na mecz półfinałowy LM z Realem przyszło zapłacić niewiele więcej niż nominałka. Na Bundesligę poniżej nominalnej. Generalnie na najważniejsze mecze sezonu z Bayernem/Schalke itp. nie powinieneś zapłacić więcej niz 100E. Za resztę dużo, dużo mniej, pod warunkiem, że nie są to finały czegoś!

Powodzenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
#82 PostWysłany: 01 Wrz 2013 18:07 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
Dzięki stalk3r,

Byłem na meczu z Hannoverem, bilety na stronie po 30-50e a pod stadionem dwa za 50 ;-) czyli tak jak mowisz

Stronkę z biletami monitoruję cały czas ale na razie kiepsko. W dzień startu sprzedazy przeciązenie serwerów przez 2h a pozniej przez kolejne 2h pojedyncze bilety w kiepskich miejscach. Od tego czas do dziś nie zaobserwowałem ani sztuki. To mnie zmartwiło ;)

no nic, dzięki za info ! ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 01 Wrz 2013 18:13 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
marcino86 napisał(a):
Dzięki stalk3r,

Byłem na meczu z Hannoverem, bilety na stronie po 30-50e a pod stadionem dwa za 50 ;-) czyli tak jak mowisz

Stronkę z biletami monitoruję cały czas ale na razie kiepsko. W dzień startu sprzedazy przeciązenie serwerów przez 2h a pozniej przez kolejne 2h pojedyncze bilety w kiepskich miejscach. Od tego czas do dziś nie zaobserwowałem ani sztuki. To mnie zmartwiło ;)

no nic, dzięki za info ! ;)


Więcej osób czeka na bilety. Z Werderem w ostatnim tygodniu było dużo biletów, oby tu też tak było :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 04 Wrz 2013 20:36 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
marcino86 napisał(a):
Byłem na meczu z Hannoverem, bilety na stronie po 30-50e a pod stadionem dwa za 50 ;-) czyli tak jak mowisz

i na jaka trybune je dostales? pewnie nord albo narozniki na nord?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 06 Wrz 2013 15:29 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
Kupiłem na stronie eventime.de, na sektor 31 sektor, trubyna zachodnia, za 37 euro

https://www.eventimsports.de/ticket-pla ... 94070e.gif

Siedziałem a raczej stałem na południowym sektorze ("11"), jakoś udało się przemknąć między ochroniarzami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 07 Wrz 2013 12:38 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Dwa pytania od laika:

W jakiej orientacyjnie najniższej cenie można trafić bilety na jakiś mecz? I gdzie najlepiej usiąść? ;)

Może głupie pytanie, ale jak wygląda kwestia bezpieczeństwa na tego typu imprezach?

I jeszcze jedno na temat samego Dortmund: warto wybrać się tam na jarmark bożonarodzeniowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 07 Wrz 2013 15:43 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Odpowiadam:

W jakiej orientacyjnie najniższej cenie można trafić bilety na jakiś mecz? I gdzie najlepiej usiąść? ;)
-Najnizsza cena jaka mozesz trafic to 30 Euro. Sa bilety na trybune stojaca - poludniowa za 16 euro, ale nie masz szans ich dostac. W sumie powiem Ci, ze nie ma znacznie gdzie usiadziesz. Jesli idzie o widocznosc wszedzie jest bardzo fajny widok na boisko. Najgorzej pod tym wzgledem jest pod dachem w naroznikach :P Ale tez fajnie sie ogladalo. Jesli chcesz poczuc doping itp, to wiadomo narozniki trybuny poludniowej beda idealne. Bilet na te narozniki idzie w miare latwo dostac w dniu sprzedazy w sklepie online.

Może głupie pytanie, ale jak wygląda kwestia bezpieczeństwa na tego typu imprezach?
-Jest w 100% bezpiecznie. Czulem sie o wiele bezpieczniej niz w Polsce mimo ze na meczu ponad 80.000 osob.

I jeszcze jedno na temat samego Dortmund: warto wybrać się tam na jarmark bożonarodzeniowy?
-Nie wiem, jak polaczone z meczem to warto na pewno, bo w poblizu i tak jest wiele innych miast, w ktorych moze i bedzie lepiej jesli idzie od jarmark.


@marcino86 to miales fart :P Ja zawsze ide na druga polowe na trybune poludniowa, bo przed pierwsza sprawdzaja bilety przy wejsciu i z tego co widzialem ciezko byloby tam sie przemknac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 15 Wrz 2013 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
marcino86 napisał(a):
Cześć,

Czy mecz 14.09 Borussia Dortmund - Hamburger SV jest z jakiś względów meczem o podwyższonej atrakcyjności ? Nie udało mi się kupić biletów w przedsprzedaży, mam nadzieję że uda się kupić pod stadionem ;-)

niestety nie znam korelacji pomiedzy klubami w Bundeslidze, może ktoś pomoże, tak żebym wiedzial jak negocjować ceny u koników ;-)


marcino86 byłeś wczoraj na meczu z HSV , jak z biletami pod stadionem ?
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 15 Wrz 2013 17:35 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
Bandziorno napisał(a):
marcino86 napisał(a):
Cześć,

Czy mecz 14.09 Borussia Dortmund - Hamburger SV jest z jakiś względów meczem o podwyższonej atrakcyjności ? Nie udało mi się kupić biletów w przedsprzedaży, mam nadzieję że uda się kupić pod stadionem ;-)

niestety nie znam korelacji pomiedzy klubami w Bundeslidze, może ktoś pomoże, tak żebym wiedzial jak negocjować ceny u koników ;-)


marcino86 byłeś wczoraj na meczu z HSV , jak z biletami pod stadionem ?


Ello.
Mi udało się wczoraj z ekipą zobaczyć super mecz. Na około godzinę przed meczem były osoby ale co chciały kupić bilet. Podobno wcześniej najtańsze bilety jakie były sprzedawane to kosztowały po 100 euro. Zainteresowanie było ogromne. Dużo też było kibiców przyjezdnych!! Na ale 6:2 robi wrażenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 15 Wrz 2013 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
mirasm napisał(a):
Bandziorno napisał(a):
marcino86 napisał(a):
Cześć,

Czy mecz 14.09 Borussia Dortmund - Hamburger SV jest z jakiś względów meczem o podwyższonej atrakcyjności ? Nie udało mi się kupić biletów w przedsprzedaży, mam nadzieję że uda się kupić pod stadionem ;-)

niestety nie znam korelacji pomiedzy klubami w Bundeslidze, może ktoś pomoże, tak żebym wiedzial jak negocjować ceny u koników ;-)


marcino86 byłeś wczoraj na meczu z HSV , jak z biletami pod stadionem ?


Ello.
Mi udało się wczoraj z ekipą zobaczyć super mecz. Na około godzinę przed meczem były osoby ale co chciały kupić bilet. Podobno wcześniej najtańsze bilety jakie były sprzedawane to kosztowały po 100 euro. Zainteresowanie było ogromne. Dużo też było kibiców przyjezdnych!! Na ale 6:2 robi wrażenie


kupowałeś bilety za pośrednictwem eventim, jaki koszt ?

Planuję się wybrać na Leverkusen ale jak będą nadal tak grać to może być ciężko o bilet;/
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 16 Wrz 2013 19:11 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
Po tym co widziałem w sobotę to na pewno będzie ciężko. Biletów pod stadionem jak na lekarstwo, 1h-2h przed meczem ceny 55-75e za pojedyncze bilety a przy dwójkach/trójkach to i po 90. Pół godziny przed rozpoczęciem meczu miałem okazję kupić dwa za 110e lub jeden za 60e ale to nie na ten wyjazd, nie ten budżet ;-) Niestety niedługo później policja zgarnęła wszystkich Turasów i czarny rynek się skończył. Nie kupiłem biletów.

W akcie desperacji postanowiłem napisać kartkę "I need a ticket" i szukałem dalej - również bez efektu, słyszałem tylko "I need too"... ale zagadał do nas jeden z niemieckich kiboli, całkiem sympatyczny, pogadaliśmy chwilę, dowiedział się że przyjechaliśmy tylko na sam mecz i postanowił że pomoże nam kupić bilety. Ku jego zdziwieniu razem również nic nie znaleźliśmy, zapewniał nas że to pierwsza taka sytuacja z jaką się spotkał.

Jednak to nie koniec, nasz przyjaciel nie dał za wygraną i poszedł na stadion pożyczyć od kolegów karty kibica, wrócił z trzema kartami klubowymi i wszyscy weszliśmy na stadion. Na sam środek młyna. Zajebiste przeżycie i to na tak dobrym meczu ;-)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... dbc51.html

nieustanny doping wzmagający się w momentach straty piłki czy niecelnego strzału BVB (!!), bębny, flagi i przyjacielska atmosfera.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 16 Wrz 2013 21:37 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
do Bandziorno: Niestety na ten mecz na eventim nie udało się nic kupić. Na poprzedni tzn. z Werder szło kupić. Mi bilety załatwił kolega mieszkający w Niemczech, za co jestem mu bardzo wdzięczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 18 Wrz 2013 01:04 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
marcino86 napisał(a):
Jednak to nie koniec, nasz przyjaciel nie dał za wygraną i poszedł na stadion pożyczyć od kolegów karty kibica, wrócił z trzema kartami klubowymi i wszyscy weszliśmy na stadion. Na sam środek młyna. Zajebiste przeżycie i to na tak dobrym meczu ;-)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... dbc51.html

nieustanny doping wzmagający się w momentach straty piłki czy niecelnego strzału BVB (!!), bębny, flagi i przyjacielska atmosfera.

Nie no to Ci powiem, że zmiażdżyłeś :) Jako że jestem wielkim fanem BVB to muszę powiedzieć, że obejrzeć mecz (a właściwie to DOPINGOWAĆ BVB) z Blocku 13 i to od początku meczu to moje największe marzenie :D Dotychczas byłem w Blockach wyżej tj. 81 i 82. Dla mnie wyjazd ma sens tylko wtedy jak jestem na Sudtribune. Wtedy czujesz 100% satysfakcji z wyjazdu. Na pozostałych trybunach z dopingiem jest tak sobie, na Sudtribune masz świadomość, że dajesz z siebie 100% i drzesz się ile wlezie :) A po golu to się dzieje istne szaleństwo, jak ktoś ma zamiar wejść na tę trybunę, to polecam od razu mieć w zapasie zapas w postaci 2giej bluzy/podkoszulka, bo po bramkach nie ma gwarancji że nie zostaniemy oblani piwem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 22 Wrz 2013 11:31 

Rejestracja: 07 Wrz 2013
Posty: 12
Wiem ze do meczu zostały dwa miesiace ale czy ktos bedzie sie wybierał na mecz z Bayern-em. Jeśli tak jakie sa szanse na kupno biletu przed stadionem i jakiej kwoty mozna sie spodziewac??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 23 Wrz 2013 08:52 

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 156
Plan jest, ale co z tego wyjdzie czas pokaże. Pod stadionem pewnie będzie coś można wyłapać ale nie sądzę by na taki mecz było tanio. W oficjalnej sprzedaży są ograniczenia że jedna osoba może kupić bodaj tylko 2 bilety więc jak widac to mecz na który się dostać z biletem jest dość ciężko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 23 Wrz 2013 09:17 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
jesli będzie to mecz lidera z viceliderem to zapomnijcie o dobrych cenach. Stawiam na minimum 100-150e. Jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy to kupno członkostwa BVB i polowanie w przedsprzedaży internetowej. Jeśli chodzi o cenę karty klubowej to kojarzy mi się cena 65e ale trzeba to zweryfikować, dla klubowiczów sprzedaż internetowa rusza dzień lub dwa wcześniej niż dla pozostałych. Wystarczy jedna karta klubowa na kilka biletów (od 2 do 6, nie wiem dokładnie).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 23 Wrz 2013 16:24 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Karta klubowa kosztuje z tego co pamiętam 62 euro rocznie. Jedna karta klubowa wystarcza również tylko na 2 bilety. Chyba, ze na dane spotkanie można kupić 4. Także jak ktoś chce na Bayern to polecam tylko i wyłącznie kupno przez Internet w dniu sprzedaży klubowej - może być ciężko, ale jak się uda to będzie tanio, no chyba że komuś wszystko jedno to może i na ebayu za 100 ojro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 23 Wrz 2013 17:53 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
62e /2osoby to 31, plus cena biletu ok 40e daje nam 71e i bilet kupiony u pewnego dostawcy (nie jakiś ebay czy Turas pod stadionem)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 23 Wrz 2013 18:33 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Hehe, to jest dobra opcja jak się jeździ często na mecze. Na 1 raz to nie wiem czy warto. Zważywszy na to, że nie zawsze się udaje szybko dodzwonić - zwłaszcza gdy dochodzi do sprzedaży na Bayern czy Schalke. No i poza tym wszystko odbywa się po niemiecku - to jest drugi minus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 23 Wrz 2013 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Karta kibica nie daje żadnej gwarancji zakupienia biletu. W zeszłym sezonie raz próbowałem (znajomy miał członkowstwo, a ja lepszy niemiecki :)) na Schalke... bez szans się dodzwonić czy dointernetować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group