Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Sty 2013 14:54 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Ja przede wszystkim kieruje sie ku poludniowej czesci Europy : Serbia , Wegry , Wlochy (podoba mi sie ten styl choc np wloski troche po wprowadzeniu tessery podupadl .
Bylem npna 4 derbach Belgradu , Hajduk Split - Dynamo Zagrzeb itp
Mam kontakty z kibicami druzyn z Chorwacji , Serbii , Wegier itd

Jesli ktos chce moge pomoc


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 13 Maj 2014 00:48, edytowano w sumie 1 raz
temat wydzielony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 12 Sty 2013 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Na Bałkanach jeszcze nie byłem. Kierunek bardzo ciekawy i nocleg nie powinien być drogi. Jakieś szczegóły jeśli chodzi o najlepszy wybór połączenia?
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Sty 2013 15:05 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Donovaninho samolot do Budapesztu Landrynka a potem o 21.45 z Budapest keleti pociag do Belgradu gdzie jestes ok.7 rano (bilet 26 euro w obydwie strony - i to wlasciwie najdrozsza czesc wycieczki) . Akurat ja z noclegami nie mam problemu bo pare razy goscilem u siebie chlopakow z Crveny Zvezdy (jestem na codzien kibicem Cracovii - wiecie te same barwy , tylko ta gwiazda :D) Noclegi mozna znalesc nawet za 3-4 euro akurat Belgrad nie jest jakis strasznie drogi . Bilet na mecz to koszt 2 euro - choc w dniu meczu ciezko kupic ... (ale od tego sa kontakty z ludzmi)

paisas : moze i masz racje ale jesli chodzi o styl kibicowania to wloski troche podupadl (to nie jest to co bylo 5-6 lat temu )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Sty 2013 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Maciek78 napisał(a):
To fajnie się składa, bo ja ostatnio tez zacząłem to uskuteczniac. Jeden, dwa dni, kilka meczy. Ale dla mnie celem nie jest najwyższa liga - ostatnio się zauroczylem stadionami w Anglii - im niżej tym lepiej. W podanym przez Ciebie linku było wspomniane o Lewes np.

Lewes to imponująca historia, ale nie poleciałbym tylko po to, żeby zobaczyć taki mecz. Jak już, to coś z PL i jako dodatki coś z niższych lig :) Najważniejsze jest dla mnie to co dzieje się na boisku.
Ogólnie Anglia jest fantastyczna, ale chciałbym spróbować czegoś nowego, na przykład na południu Europy.
KubaRzeszow napisał(a):
Donovaninho samolot do Budapesztu Landrynka a potem o 21.45 z Budapest keleti pociag do Belgradu gdzie jestes ok.7 rano (bilet 26 euro w obydwie strony - i to wlasciwie najdrozsza czesc wycieczki) .

Dzięki. Warte przemyślenia.
paisas napisał(a):
Ciekawym kierunkiem (i w miarę tanim) może być Mediolan. Przy znalezieniu odpowiednich terminów, można zaliczyć oprócz meczu Interu/Milanu również np. Atalanty Bergamo, bądź jechać do Turynu

Też myślałem o Bergamo ze względu na cenę lotu. Fajny byłby też Madryt, ale tutaj dużo trudniej o tanie połączenie.
Ostanio kupiłem bilet za 8 zł z Gdańska do Eindhoven, w Amsterdamie Ajax gra wtedy z ADO Den Haag. Jeszcze myślę, czy dam radę dopiąć budżet (noclegi, transport z Eindhoven, bilet na mecz).
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sty 2013 00:33 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Wybiera sie ktos 23-24 lutego na Hajduk Split V Dinamo Zagrzeb ?
Ja jade najpierw do Zagrzebia (pociag z Budapesztu w odydwie strony 32 euro) potem tez pociagiem do Splitu ... Bilety ogarnia mi typ z Hajduka (jak ktos chce moge zamowic u niego wiecej niz 3 bo na razie w tyle os jest wycieczka)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Sty 2013 16:36 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
prawie weekend, bo 9-11 marca (sobota-poniedziałek) za 70 zł RT są loty z Warszawy do Budapesztu,
w tym czasie odbędą się derby tego miasta między Ferencvarosem a Ujpestem.
Jakby ktoś się wybierał, niech napisze 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Sty 2013 17:50 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 49
Witam wszystkich! Do tej pory czytałem forum jako gość, lecz gdy zauważyłem, że powstał taki temat to postanowiłem się zarejestrować. Od dłuższego czasu jestem zajarany klimatami głownie Serbii, Chorwacji, Grecji czy Turcji.
Z dziewczyną mieliśmy w planach lecieć do Budapesztu, bilety na samolot można dostać za grosze, przy czym ja szukałem tylko daty kiedy są derby:) Wczoraj zabukowałem lot z Modlina za 70zl w dwie strony z datami 07.03 - 11.03.
Jak ktoś wybiera się na mecz to można spotkać się przed meczem na jakieś piwko i wspólnie na niego iść. Pozostaje kwestia ogarnięcia biletu, za wszelką pomoc będę ogromnie wdzięczny!:)
Jak ktoś wybiera się na jakiś ciekawy kibicowsko mecz i szuka kompana do podróży to jak będę miał możliwości to chętnie się wybiorę:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Sty 2013 18:28 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Bilety na derby Budapesztu ja jestem w stanie zalatwic ale dla kumatych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Sty 2013 18:48 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 49
KubaRzeszow napisał(a):
Bilety na derby Budapesztu ja jestem w stanie zalatwic ale dla kumatych

Chciałem napisać do Ciebie prywatną wiadomość, ale nie mam takiej możliwości, więc napisze tutaj:) Jako, że nie jest to forum kibicowskie to uznałem, że nie ma potrzeby robić z siebie kogoś przekumatego, może to był błąd. Po jednym poście nie wysuwaj takich wniosków. Jestem kibicem Lecha, trochę wyjazdów już mam. Pisałeś, że jesteś kibicem Cracovii, więc myślę że pewnie jakichś wspólnych znajomych mamy:) Gościliście mnie np przy okazji ostatnich derbów Krakowa, gdy Cracovia grała na Reymonta:) Jak nie wierzysz to mogę Ci to udowodnić. Jak wspomniałem nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości ale napisz proszę do mnie maila skryta14@gmail.com Pozdro!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Lut 2013 21:37 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Wyjazd na Hajduk v Dinamo Zagrzeb odwolany

Mialem wypadek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Lut 2013 21:53 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Wlasnie sie dowiedzialem od kumpla z Partizana Belgrad z ktorym jestem na skypowym nasluchu ze 18 maja graja derby z Crvena Zvezda ... Jakby ktos chcial to wiecie co robic ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Lut 2013 23:16 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
A jaki jest ogólny koszt wyjazdu na ten mecz i czy już znalazłeś jakieś tanie połączenie lotnicze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 17 Lut 2013 00:00 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Mysle o locie do Budapesztu i stamtad za 26 euro RT pociagiem nocnym do Belgradu ... Bilety na mecz gora 5 euro ale to zalatwiam z kumplami z Belgradu wiec wczesniej musze wiedziec ilu jest chetnych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 17 Lut 2013 20:19 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Do 15 kwietnia zbieram chetnych na wyjazd na Derby Belgradu Partizan v Crvena Zvezda ktore planowane sa na 18 maja .

Info , zapisy u mnie na priv lub

email :
kuba20031@gazeta.pl
gg : 10726976
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Lut 2013 20:57 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Wybiera sie ktos na Derby Budapesztu Ferencvaros v Ujpest ? Bodaj w drugi weekend marca
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 06 Mar 2013 10:15 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
dryjson napisał(a):
Ma ktos kontakt (mail , gg lub telefon) do KubyRzeszow ktory wybieral sie na Derby Budapesztu ? Chetnie bym sie podlaczyl ale zdaje sie ze zakonczyl kariere na tym forum a innego kontaktu z nim nie ma podanego .

Jestem kibicem krakowskiej Wisly .


To z Kubą nie jedz bo on chyba pasiak :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 17 Mar 2013 17:32 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
dryjson napisał(a):
Ma ktos kontakt (mail , gg lub telefon) do KubyRzeszow ktory wybieral sie na Derby Budapesztu ? Chetnie bym sie podlaczyl ale zdaje sie ze zakonczyl kariere na tym forum a innego kontaktu z nim nie ma podanego .

Jestem kibicem krakowskiej Wisly .



kuba podawal dokladne namiary kilka stron wczesniej, przejrzyj ten temat dokladnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 17 Mar 2013 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Witam.

Mam pytanie, bo na stronach oficjalnych tych klubów ciężko znaleźć.
Będę w listopadowy weekend w Stambułe i oczywiście będę chciał wybrać się na mecz.
Galatasaray/Fenerbahce/Besiktas obojętnie, który zespół.
Na stronach klubowych ciężko sprawdzić jakie są ceny biletów. Wiadomo, że jak będą w tym terminie derby to nie ma szans na kupno biletu, ale jak przyjedzie ktoś z dołu tabeli to na pewno coś powinno się trafić. Był ktoś? I może podać orientacyjną cenę biletu :)

Na początku kwietnia wybieram się do Monachium na mecz Bayern - Juve :) Będzie niesamowicie, pierwszy mój mecz Ligi Mistrzów na żywo :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 17 Mar 2013 23:30 

Rejestracja: 04 Mar 2013
Posty: 42
Liga turecka ? Pogratulować odwagi :) bo tureccy kibole to oszołomy jakich mało ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 17 Mar 2013 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
RaDiDaM napisał(a):
Witam.

Mam pytanie, bo na stronach oficjalnych tych klubów ciężko znaleźć.
Będę w listopadowy weekend w Stambułe i oczywiście będę chciał wybrać się na mecz.
Galatasaray/Fenerbahce/Besiktas obojętnie, który zespół.
Na stronach klubowych ciężko sprawdzić jakie są ceny biletów. Wiadomo, że jak będą w tym terminie derby to nie ma szans na kupno biletu, ale jak przyjedzie ktoś z dołu tabeli to na pewno coś powinno się trafić. Był ktoś? I może podać orientacyjną cenę biletu :)

Na początku kwietnia wybieram się do Monachium na mecz Bayern - Juve :) Będzie niesamowicie, pierwszy mój mecz Ligi Mistrzów na żywo :)



RaDiDaM ja w zeszłym roku interesowałem się tym tematem bo w sierpniu atakowałem autostopem Stambuł ;) niestety nie udało się, ale udało mi się zdobyć info odnośnie Fenerbahce (grali wtedy mecz w el.LM) cennik biletów można odnależć na stronie, wymieniałem maile z pracownikiem klubu bo próbowałem zrobić rezerwację mailową na bilet, ale niestety nie udało się, byłem notorycznie odsyłany do kas klubowych ewentualnie na stronę http://www.biletix.com/anasayfa/TURKIYE/tr . Z tych 3 klubów najdrozsze bilety ma Galata (z uwagi na nowy stadion).
Tu masz cennik na mecze Galaty : https://bilet.galatasaray.org/PagesPubl ... tHome.aspx :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group