Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sofia - Vrazhdebna
#81 PostWysłany: 29 Paź 2014 09:49 

Loty: 183
Kilometry: 372 827
niebieski
Robaku napisał(a):
Zatrzymuje się w Best Western Hotel na Hristo Botev Blvd.
Własnie nie wiem czy ruszę poza Sofię przez te trzy dni.
A czy jest jakiś szlak na Witosze? Bo nie widzi mi się wjeżdzanie tam, rozumiem, że Witosza przypomina raczej Karkonosze niż Tatry?
A ew. mecz Slavia Sofia - Lokomotiv - da radę kupić bilet w dzień meczu, jak z bezpieczeństwem na stadionach? (...)

Też zamierzam się wybrać na Slavia- Lokomotiv. :) Choć szału nie należy się spodziewać. Obie drużyny nie są zbyt popularne w Sofii.
Slavia ma najniższą frekwencję w bułgarskiej 1 lidze ze średnią 300 osób/mecz. Lokomotiv niewiele lepiej - 500 osób/mecz. Stadion Slavii ma pojemność 16.000 widzów. Tak więc tłumów nie należy się spodziewać jak również problemów z biletami... :lol:
Najciekawiej jest na meczach CSKA.

P.S. Na Witoszę są szlaki- też chciałem się wybrać. Ale spadło już tam trochę śniegu, więc prawdopodobnie sobie odpuszczę i pozostanie tylko gondola.

#82 PostWysłany: 24 Lut 2015 22:09 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Loty: 228
Kilometry: 534 135
Podobno bilety na ligę Turecką bilety można kupić na tej stronie

http://www.passolig.com.tr/biletimi-nasil-alirim

Info dostałem od hotelu z IST

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
 Relacje PM off
z0mb3k uważa post za pomocny.

#83 PostWysłany: 07 Maj 2015 20:29 

Loty: 183
Kilometry: 372 827
niebieski
Genialna atmosfera na ligowych derbach Bukaresztu Dinamo-Steaua 03.05.2015. Jeden z najlepszych meczów, na których byłem. Bilety za jedyne 10 lei w kotle Dinama na National Arena. :)
Mecz trwał jakieś 2,5 godziny! ;)

Image
Image
2 ludzi lubi ten post.

#84 PostWysłany: 13 Maj 2015 17:45 

Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
cavani napisał(a):
Genialna atmosfera na ligowych derbach Bukaresztu Dinamo-Steaua 03.05.2015. Jeden z najlepszych meczów, na których byłem. Bilety za jedyne 10 lei w kotle Dinama na National Arena. :)
Mecz trwał jakieś 2,5 godziny! ;)

Image
Image

Śmiem twierdzić że derby Bukaresztu , Sofii i Belgradu to absolutny TOP3 na których każdy szanujący się groundhopper powinien być .
 Relacje PM off  

#85 PostWysłany: 17 Maj 2015 09:28 

Krótkie podsumowanie meczów na Węgrzech:
Finał ligi węgierskiej w waterpolo, OSC - Szolnok: spore zaskoczenie, komplet widzów i bardzo fajna atmosfera, nie udało się kupić biletu, ale kierownik postanowił osoby bez niego wpuścić za szybę za jedną z bramek, jedyny minus, że trochę przytłumiało dźwięk;

Ujpest - MTK: derby Budapesztu, ale mało kogo interesujące, w "młynie" gospodarzy koło 200 osób prawie bez dopingu, goście w maks. pięćdziesięciu, po meczu wracają razem z Ujpestem jednym autobusem;

Honved - Videoton: stadion typu Odra Wodzisław z lat 90., typowy piknik z kilkoma zrywami po akcjach gospodarzy, goście w 150-200 osób, bez dopingu i chyba prowadzili jakiś protest.

Następnym razem liczę, że uda się wpaść na Ferencvaros, bo to chyba jedyna okazja w tym mieście na coś konkretniejszego. :wink:
 Relacje PM off  

#86 PostWysłany: 17 Maj 2015 16:21 

Zbanowany
H778 napisał(a):
Następnym razem liczę, że uda się wpaść na Ferencvaros, bo to chyba jedyna okazja w tym mieście na coś konkretniejszego. :wink:

Niestety ale kibice Ferencvarosu (ci prawdziwi z grupy Green Monsters i E.E.E) bojkotuja mecze na Grupana Arena i nie chodza.

W ktoryms z TMK plus byly opisane dokladnie na czym polegaja problemy kibicow Fradich ale tak czy siak tej atmosfery juz nie ma . Do tego musisz miec karte kibica ...
 Relacje PM off  

#87 PostWysłany: 17 Maj 2015 17:34 

Ujpest też protestuje, stąd niezbyt ciekawa atmosfera.
 Relacje PM off  

#88 PostWysłany: 18 Maj 2015 07:59 

Dzięki za informacje, poszukam sobie tego TMK jak wrócę :)
 Relacje PM off  

#89 PostWysłany: 18 Maj 2015 12:34 

Zbanowany
Ja już to pisałem H778 na PW ale myślę że innych też to zainteresuje :

Jeśli szukacie pewnych wrażeń ultrasowsko - chuligańskich to mogę Wam polecić z czystym sumieniem mecze ligi słowackiej a konkretnie zespołu DAC Dunajska Streda a właściwie DAC Dunaszerdahely . Jest to drużyna mniejszości węgierskiej zamieszkującej Słowację . Ci co trochę się interesują to zapewne wiedzą że Węgrzy strasznie nie lubią się z Rumunami i właśnie ze Słowakami . I na mecze DAC Dunaszerdahely zawsze jest "spęd" kibiców z całych Węgier (są to jedyne mecze oprócz meczów kadry gdzie obok siebie stoją kibice Ferencvarosu , Ujpestu , DVSC Debrecen czy Diosgyor Miskolc)
30 maja w ostatniej kolejce ligowej DAC Dunaszerdahely na swoim stadionie podejmować będzie hegemona na słowackiej scenie kibicowskiej Slovan Bratysława. Wiem że na ten mecz wybierają się kibice z całych Węgier i jak zawsze może być i raczej zapewne będzie baaaaardzo ciekawie :)

Ja się na ten mecz wybieram już poraz 7 z rzędu.Jak ktoś chce to mogę pomóc wkręcić się w grupę węgierską :)
 Relacje PM off  

#90 PostWysłany: 18 Maj 2015 22:48 

H778 napisał(a):
Dzięki za informacje, poszukam sobie tego TMK jak wrócę :)

Numer z września zeszłego roku.
 Relacje PM off  

#91 PostWysłany: 20 Maj 2015 22:19 

Kuba1976 napisał(a):
30 maja w ostatniej kolejce ligowej DAC Dunaszerdahely na swoim stadionie podejmować będzie hegemona na słowackiej scenie kibicowskiej Slovan Bratysława. Wiem że na ten mecz wybierają się kibice z całych Węgier i jak zawsze może być i raczej zapewne będzie baaaaardzo ciekawie :)

Ja się na ten mecz wybieram już poraz 7 z rzędu.Jak ktoś chce to mogę pomóc wkręcić się w grupę węgierską :)

W tym roku nie dam rady, bo już inne plany na ten termin, ale ciekawa opcja, a blisko mam to może jakimś innym razem. Tylko ja kurde lubię Słowaków to nie wiem czy tak z Węgrami się trzymać? ;)

#92 PostWysłany: 20 Maj 2015 22:39 

Zbanowany
kleyo napisał(a):

W tym roku nie dam rady, bo już inne plany na ten termin, ale ciekawa opcja, a blisko mam to może jakimś innym razem. Tylko ja kurde lubię Słowaków to nie wiem czy tak z Węgrami się trzymać? ;)

No lepiej sie do tego nie przyznawaj bo Wegrzy w stosunku do Slowakow Rumunow i Rosjan sa raczej wrogo nastawieni szczegolnie jesli tlem jest sport . Ja tam w kazdym razie jade obojetnie czy sam czy z kims jedyne co mnie moze powstrzymac to to co sie wydarzy w Warszawie ;)
 Relacje PM off  

#93 PostWysłany: 21 Lis 2015 21:11 

niebieski
Czy ktoś był kiedyś na derbach Bukaresztu? Domyślam się, że będzie gorąco. A czy w miarę bezpiecznie?

#94 PostWysłany: 21 Lis 2015 22:05 

Niestety nie będzie gorąco, bo Steaua bojkotuje mecze klubu Becaliego, a Rapid gra w II lidze, więc nawet nie ma z kim tych derbów zrobić. Oczywiście pewnie Dinamo się jakoś fajnie pokaże, o ile grają u siebie.
 Relacje PM off  

#95 PostWysłany: 05 Gru 2015 00:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 100
Kilometry: 107 755
Ok wróciłem z meczu Ferencváros – Videoton i trzeba przyznać że warto było jechać te 1000 km, aby zobaczyć to na własne oczy! Stadion Groupama Arena prezentuje się wyśmienicie. Kibicie obu drużyn nie zawiedli, doping był bardzo dobry. Jednak zaczynamy od początku. Do Budapesztu przebyłem o 11 autokarem Lux Express, jako że przystanek jest blisko od stadionu to od razu poszedłem kupić bilety. I tutaj pierwsza niespodzianka. Wyrobienie karty klubowej nie kosztuje 1000 forintów tylko 2000. No cóż nie po to jechałem taki kawał, aby teraz nie kupować. Kartę wyrobiłem bez problemu w ticket office, gdzie są formularze po angielsku, potem pokazałem dowód, fotka twarzy, skan dłoni i tyle. Dostajemy ładną kartę i idziemy do kasy kupić bilety. Ja kupiłem bilety na trybunę B2 czyli fanatyków gospodarzy. Do meczu zostało ponad 5 godzin więc krótka wycieczka nad Dunaj. Most Łańcuchowy, Zamek Królewski i te sprawy. Z racji że jeździmy metrem linią M3 dojazd mamy wyśmienity. Proponuje od razu kupić za 1650 forintów bilet 24h możemy jeździć wszystkim gdzie chcemy i ile chcemy. Na stadionie pojawiłem się godzinę przed meczem. Przez bramki bez problemu wszedłem z plecakiem oczywiście sprawdzili co tam mam, nie było nic ciekawego więc puścili. Pierwszy szok! Ani piłkarzy na murawie, a na trybunach może z 15 osób? Dopiero 30 minut przed meczem wyszli piłkarze na rozgrzewkę i zaczęli się gromadzić kibice. 10 minut przed meczem nad murawą przeleciał orzeł czyli symbol klubu. Można to zobaczyć tutaj na filmiku:

Mecz nie był nudny nie zawiódł, piłkarze naprawdę grali dobry futbol i nie odpuszczali o czym świadczy liczba kartek:

http://www.flashscore.pl/mecz/M7hUM787/#szczegoly-meczu

Z czystym sercem mogę polecieć każdemu wyjście na mecz jeżeli będzie w Budapeszcie i akurat Ferencváros będzie grał. Przelot Orła i śpiewanie hymnu z kibicami to niesamowite przeżycie.

Image

Image
 Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.

#96 PostWysłany: 07 Gru 2015 11:18 

niebieski
ktoś się orientuje, na ile przed meczem będzie znany dokładny termin derbów Belgradu ? Chodzi mi, czy będzie to sobota czy niedziela ?

#97 PostWysłany: 07 Gru 2015 14:54 

Na 99.9% sobota, nie pamiętam żeby kiedykolwiek w ostatnich latach było inaczej. ;) W tamtym roku dokładne terminarze były już na pewno miesiąc-półtora przed, bo akurat wtedy sprawdzałem.
 Relacje PM off  

#98 PostWysłany: 05 Wrz 2016 15:35 

Loty: 107
Kilometry: 135 181
W sobotę będę w Burgas i piłkarska opatrzność tak nade mną czuwa, że zesłała mi mecz miejscowych z Levskim Sofia czyli chyba najlepszym możliwym rywalem. Czy ktoś może był na meczu Neftochimika i może coś napisać o zasadach wejścia na stadion, cenach biletów itp? Mail klubowy milczy, ale tego się spodziewałem. Po powrocie opiszę wrażenia

#99 PostWysłany: 05 Paź 2016 23:03 
Awatar użytkownika

Loty: 175
Kilometry: 291 479
niebieski
Był ktoś na meczu w Albanii? A może był ktoś na reprze Albanii? bo ja tak sobie wlasnie myślę, zeby jakiś ogarnąć tam meczyk mają fajną grupę może z Włochami może z Hiszpanami.

#100 PostWysłany: 06 Paź 2016 22:14 

niebieski
Ja byłem na meczu w Albanii, ale to nie była reprezentacja, tylko Partizani Tirana, więc to inna historia. Ostatnio Albania grała u siebie z Macedonią i na kilkunastotysięcznym stadionie w Szkodrze było ok. półtora tysiąca wolnych miejsc. Jeśli chcesz jechać na mecz z Hiszpanią, to musisz się spieszyć, bo grają już w niedzielę ;) Na Macedonię sprzedawali bilety przez internet (od 1000 ALL czyli +/- 30 zł), ale na Hiszpanów nie można kupić tą drogą.
 Relacje PM off  

[ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości