Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 18 Kwi 2014 13:04 

Oni ogólnie są bardzo w porządku jeśli chodzi różną pomoc dla cudzoziemców.
Ja jadę też autokarem tylko że już w poniedziałek, z Budapesztu najtaniej masz pociągiem.
Co do biletu na jug to powiem ci tak, jeśli nie znasz piosenek Partizana i nie będziesz śpiewał to raczej
nie ma sensu. Po pierwsze tak jak mówisz wyczują, a po drugie po co stać na tym sektorze z rękami w kieszeni za przeproszeniem jak pizda? :-) Jeśli koniecznie chcesz tam iść to naucz się chociaż "Da Volim Crno Bele.." na wejście piłkarzy ;-)
pozdro
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 22 Kwi 2014 20:07 

hanysek1964 napisał(a):
Oni ogólnie są bardzo w porządku jeśli chodzi różną pomoc dla cudzoziemców.
Ja jadę też autokarem tylko że już w poniedziałek, z Budapesztu najtaniej masz pociągiem.
Co do biletu na jug to powiem ci tak, jeśli nie znasz piosenek Partizana i nie będziesz śpiewał to raczej
nie ma sensu. Po pierwsze tak jak mówisz wyczują, a po drugie po co stać na tym sektorze z rękami w kieszeni za przeproszeniem jak pizda? :-) Jeśli koniecznie chcesz tam iść to naucz się chociaż "Da Volim Crno Bele.." na wejście piłkarzy ;-)
pozdro

Czyli rozumiem, że już jesteś w Belgradzie. Mam pytanie, mógłbyś mi kupić bilet? Ja będę dopiero w czwartek i głupio byłoby przegapić taką szansę...
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 24 Kwi 2014 13:32 

Ja będę w Belgradzie późnym wieczorem w piątek. Jakby ktoś chciał sie stuknąć piwkiem w centrum to do jutra do 12.00 będę miał dostęp do neta, więc priv jak coś;)
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 03 Wrz 2014 19:53 

Witam, wybieram się do Belgradu, tak się złożyło, że podczas mojego pobytu odbędzie się mecz Partizan-Tottenham.

Z pewnością jest tu ktoś kto wie, jak zazwyczaj wygląda sprzedaż biletów na Partizana? Jest jakaś sprzedaż online czy tylko na miejscu w kasach? Na ile dni przed meczem rusza sprzedaż. Przeciwnik dość renomowany, więc boje się, że bilety mogą szybko zostać wykupione. A może lepiej się nie przejmować i przed meczem kupować pod stadionem od koników?

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

#65 PostWysłany: 03 Wrz 2014 21:44 

Jedynym renomowanym przeciwnikiem na Partizanie jest Crvena zvezda (no i ewentualnie Olympiakos) :wink: Nie ma żadnych problemów z dostaniem, również w kasach, biletów nawet na Wieczne Derby, więc z takim meczem na 99% też będzie luz. Ale gdybyś jednak chciał to wcześniej załatwić, to chyba tu: http://www.ticketline.rs/ O wiele gorzej wygląda sprzedaż na kosza, w tamtym roku na mecze Euroligi potrafiły rozejść się w kilkanaście minut. :mrgreen:
 Relacje PM off  

Temat postu: Liga macedońska
#66 PostWysłany: 08 Wrz 2014 13:10 

niebieski
Witam
Pod koniec września wybieram się do Skopje. 28.9.2014 gra Vardar Skopje i mam ochote zobaczyć tą egzotyczną ligę! Patrzyłem na stadion jest fajny, więc może być ciekawie.
Czy macie jakieś doświadczenia z meczów Vardaru, czy jest bezpiecznie? jak sprawa z biletami jakie ceny, czy trzeba mieć jakąś karte kibica itp.
Będę wdzięczny za info.
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Liga macedońska
#67 PostWysłany: 08 Wrz 2014 13:15 
Awatar użytkownika

Loty: 140
Kilometry: 159 280
niebieski
Byłem na Vardarze. 200 kibiców na nowym stadionie na 36 tys. osób.
Kart kibica nie ma, bilet kupujesz w takiej małej budce przed stadionem, potrzebny był dowód osobisty.
Byłem na kilku meczach w Macedonii. Informacje znajdziesz tutaj: http://jaskot.blox.pl/2014/04/Meczing-w ... a-0-5.html

#68 PostWysłany: 08 Wrz 2014 13:17 

Szczerze mówiąc, to nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby na jakimkolwiek meczu w jakimkolwiek kraju było niebezpiecznie dla potencjalnego turysty. :mrgreen: Jeżeli trzymasz się z dala od młyna i sektora gości, to nic Ci się nie stanie. A im więcej wrażeń dookoła, tym lepiej. 8-)
 Relacje PM off  

#69 PostWysłany: 08 Wrz 2014 13:33 

niebieski
Donovaninho napisał(a):
Kart kibica nie ma, bilet kupujesz w takiej małej budce przed stadionem, potrzebny był dowód osobisty.
Byłem na kilku meczach w Macedonii. Informacje znajdziesz tutaj: http://jaskot.blox.pl/2014/04/Meczing-w ... a-0-5.html

A pamiętasz może ceny biletów?

-- 08 Wrz 2014 13:44 --

Donovaninho napisał(a):

Przeczytałem twojego bloga i mam jeszcze parę pytań:
-na jakiej stronce znalazłeś godziny meczów bo tak jak piszesz stronki klubów nie działają?
-z tego co widzę to stadion Vardaru jest niedaleko centrum? da radę dojść do niego pieszo?
 Relacje PM off  

#70 PostWysłany: 08 Wrz 2014 20:01 
Awatar użytkownika

Loty: 140
Kilometry: 159 280
niebieski
Cena biletu chyba 10-20 zł. Na pieszo można, z głównego placu cały czas prosto. Znajdziesz.
Godziny to było kombinowanie z macedonianfootball.com, soccerway i oficjalnej strony związku (pisanej cyrylicą), gdzie tuż przed kolejką wrzucono pełną rozpiskę. Ale jak interesuje cię tylko Vardar, a nie mniejsze kluby, to na pewno łatwo znajdziesz.

#71 PostWysłany: 13 Wrz 2014 13:06 

Wybieram się z kumplami na derby Belgradu 18 października, mecz odbywa się na stadionie Partizana. Czy ktoś z Was był na wcześniej na tym meczu? I może poradzić jak wcześniej zdobyć bilety na ten mecz?
 Relacje PM off  

#72 PostWysłany: 16 Wrz 2014 11:12 

chopin01 napisał(a):
Wybieram się z kumplami na derby Belgradu 18 października, mecz odbywa się na stadionie Partizana. Czy ktoś z Was był na wcześniej na tym meczu? I może poradzić jak wcześniej zdobyć bilety na ten mecz?

Ilu Was jedzie i skąd ?
 Relacje PM off  

#73 PostWysłany: 16 Wrz 2014 20:21 

@Krzyś
Jedziemy w 4 autem z Wielkopolski, a możesz coś doradzić w kwestii biletów?
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Sofia - Vrazhdebna
#74 PostWysłany: 24 Paź 2014 11:25 
Awatar użytkownika

Loty: 175
Kilometry: 291 479
niebieski
Zatrzymuje się w Best Western Hotel na Hristo Botev Blvd.
Własnie nie wiem czy ruszę poza Sofię przez te trzy dni.
A czy jest jakiś szlak na Witosze? Bo nie widzi mi się wjeżdzanie tam, rozumiem, że Witosza przypomina raczej Karkonosze niż Tatry?
A ew. mecz Slavia Sofia - Lokomotiv - da radę kupić bilet w dzień meczu, jak z bezpieczeństwem na stadionach?

Widziałem, że 100krotka wskazała staragany jedzeniowe. Czy często można to spotkac na ulicach Sofii? CHodzi o spróbowanie banicy, kebaczy, kiufty? Podobno swietne są frytki z serem sirene? - to akurat polecenie z pobytu w bułgarskich restauracjach w Warszawie. DOpiero zauwazyłem twego bloga o Bułgarii, na pewno szczegółowo go przejrzę.

MOD: Ten temat dotyczy dojazdu z/do lotniska i proszę się tego trzymać. Od innych spraw mamy inne tematy

W takim wypadku proszę o przeniesienie ostatnich postów do tematu: Sofia i okolice.

Ostatnio edytowany przez Roku, 24 Paź 2014 12:05, edytowano w sumie 1 raz
„Off topic” odbieganie w wypowiedzi od istoty sprawy w danym temacie.
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Sofia i okolice
#75 PostWysłany: 24 Paź 2014 21:55 

Ale zniechęcacie ludzi, którzy to później przeczytają. Każde miasto ma swój klimat i każdy z osobna powinien ocenić czy jest ciekawe czy nie. Mi się Sofia podobała, mimo że nie jest super mega atrakcyjna, jednakże lądując w SOF, widok Witoszy pokrytej śniegiem + temperatura na dworze +20 = bezcenny :)

@robaku -> byłem na paru meczach w BG nigdy nie miałem problemu z biletami. w najgorszym wypadku wyrób kartę kibica i kup bilet przez neta.

frytki z sirene... hmmm może nie mój gust, za to szopska i duża zagorka :)
 Relacje PM off  

#76 PostWysłany: 24 Paź 2014 22:50 
Awatar użytkownika

niebieski
Ja byłem w Sofii na jednym meczu, Bulgaria - Dania (2012). Byliśmy grupą kilkunastu osób, w tym kilku Szwedów (widać było Skandynawa z twarzy).
Bilety dostaliśmy bez problemu, tyle że... w srodku bułgarskich sektorów. Najpierw przy bramce pytali się nas czy na pewno chcemy wejść na te miejsca które mamy, a potem już w srodku, podeszło kilku bolków wyraźnie zaczepnie, skąd jesteśmy i co robimy w ich sektorze. Ale udało się ich przekonać ze blondasy to amerykanie i że my za Bulgaria oczywiscie i nikt się już potem nie czepiał, ot tyle ze byliśmy otoczeni szalikowcami. Nie mniej koledzy mieli pełne gacie i na przerwie ewakuowaliśmy się. Generalnie trochę przygoda, chociaż nie miałem wrazenia ze miało się dziac cos niebezpiecznego, chyba wlasnie prędzej bałbym się być w małym, mocno ogrodzony sektorze dunskim, w którego strone wyraźnie machali nie tylko szalikami :)
Generalnie nic gorzej niż na naszych ligowych meczach.

#77 PostWysłany: 26 Paź 2014 16:28 
Awatar użytkownika

niebieski
Mysle ze warto poczytać sobie aktualna relacje z derby Sofii ...
PS. Śnieg?!

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

#78 PostWysłany: 27 Paź 2014 08:17 

A co się na tych derbach wydarzyło? Bo żadnych informacji o ewentualnym mordobiciu nie było.
 PM off  

#79 PostWysłany: 27 Paź 2014 08:22 

Trener gości dostał śnieżką i zaczął udawać utratę przytomności, parodia.
 Relacje PM off  

#80 PostWysłany: 28 Paź 2014 15:12 
Awatar użytkownika

niebieski
Pewnie były zawodnik wiec symulka wytrenowana. Chyba ze Śnieżka z wkładka.

Sąd: czym baco uderzyliscie poszkodowanego
Baca: gazetą zwiniętą w rulon
Sąd: a co było w tej zwinietej gazecie
Baca: nie wiem, nie czytałem

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

[ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości