Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Cze 2011 10:13 

Rejestracja: 17 Mar 2011
Posty: 73
W poniedziałek startuje PolskiBus firma oferująca ekspresowe połączenia między największymi polskimi i czterema zagranicznymi miastami. Ceny biletów zaczynają się od... 1 zł - pisze "Dziennik Gazeta Prawna" .
Właścicielem spółki PolskiBus jest szkocki milioner Brian Souter, właściciel Stagecoach Group, jednej największych firm transportowych Wielkiej Brytanii.

Stworzona w Polsce firma ma połączyć największe polskie miasta (Białystok, Gdańsk, Kraków, Szczecin, Lublin, Poznań, Toruń, Łódź, Wrocław) i zapewnić połączenia z czterema europejskimi stolicami: Pragą, Bratysławą, Wiedniem i Berlinem. W tym celu wykorzystana zostanie flota 70 nowoczesnych autobusów Van Hool.

Bilety na przejazdy będą rezerwowane tak samo, jak ma to miejsce w tanich liniach lotniczych. Im wcześniej zdecydujemy się na zakup, tym mniej zapłacimy. Rezerwacje będą odbywać się głównie telefonicznie i przez internet.

http://www.polskibus.com/

za wp.pl


Ostatnio edytowany przez michzak 11 Wrz 2020 08:27, edytowano w sumie 2 razy
Zmiana tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 06 Cze 2011 10:20 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
DZieki
Cytuj:
http://www.polskibus.com/
strona www ma być uruchomiona dziś od 13:30 ,
1 zł + opłata za rezerwację 1 zł
(sounds familiar :D )
Dopis
bobek132 gdzie indziej napisał(a):
Zobaczyłem w Warszawie na billboardach ofertę PolskiegoBusa, który dzisiaj od 13.30 ma zacząć swoją ekspansję w Polsce co z tego wyniknie nie wiem, ale może warto zwrócić na to uwagę.

"W poniedziałek na polskim rynku oficjalnie pojawi się firma PolskiBus, za którą stoi szkocki milioner Brian Souter, właściciel firmy Stagecoach. Nowy przewoźnik będzie kursował między 16 największymi polskimi miastami oraz czterema europejskimi stolicami. Promocyjne ceny mają zaczynać się od złotówki.
Ma być szybko, tanio, komfortowo. Zarówno w podróży, jak i przy kupowaniu biletu. Tak przynajmniej wynika z krótkiej informacji na stronie internetowej firmy, której pełna wersja ma ruszyć o godz. 13:30 w poniedziałek. Mniej więcej wtedy mamy poznać szczegółowe plany biznesowe PolskiegoBusa.
– System rezerwacji będzie taki jak w tanich liniach lotniczych. Ceny będą zaczynały się od 1 zł – zdradza "DGP" anonimowo osoba związana ze spółką. Nowy rozkład na kolei. Pojedziemy wolniej
Kolej znów zmienia rozkład jazdy - już po raz drugi w tym roku. Od dziś... czytaj więcej »
Pełna lista kierunków, którą można odczytać na szybie autobusu reklamującego stronę to: Berlin, Białystok, Bratysława, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Ostróda, Piła, Poznań, Praga, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wiedeń, Wrocław. Do przewozów firma ma wykorzystać aż 70 nowoczesnych autobusów holenderskiej marki Van Hool."
źródło: http://www.tvn24.pl/-1,1705741,0,1,po
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 06 Cze 2011 12:20, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Cze 2011 10:44 

Rejestracja: 17 Mar 2011
Posty: 73
dokładnie start 13.30, pewnie szybko zainteresowani zablokują im stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Cze 2011 18:03 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
Komuś się udało zarezerwować bilet?? Mnie się udało zarezerwować bilet Wrocław-Praga-Wrocław za 21zł ale nie wiem jak za to teraz zapłacić. :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Cze 2011 18:09 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 303
niebieski
Ja mam Szczecin-Toruń-Szczecin i Szczecin-Warszawa-Szczecin, nic nie musisz płacić, bo w ramach promocji bilety są całkowicie za darmo !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Cze 2011 18:11 

Rejestracja: 17 Mar 2011
Posty: 73
ja mam krk-waw dla 3 osób a 11zł , ale nie zdążyłem złapać powrotnego
niestety pazerność ludzi jak zwykle blokuje większość tego typu wydarzeń
ludziska biorą na wszystko co się tylko da, a potem i tak tego nie wykorzystują
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Cze 2011 18:12 

Rejestracja: 17 Mar 2011
Posty: 73
dzidzi napisał(a):
Ja mam Szczecin-Toruń-Szczecin i Szczecin-Warszawa-Szczecin, nic nie musisz płacić, bo w ramach promocji bilety są całkowicie za darmo !

niekoniecznie, ci co rezerwowali na początku na zwykłych zasadach chyba muszą zapłacić te parę złociszy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Cze 2011 18:16 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 303
niebieski
bon napisał(a):
dzidzi napisał(a):
Ja mam Szczecin-Toruń-Szczecin i Szczecin-Warszawa-Szczecin, nic nie musisz płacić, bo w ramach promocji bilety są całkowicie za darmo !

niekoniecznie, ci co rezerwowali na początku na zwykłych zasadach chyba muszą zapłacić te parę złociszy


A to jest ktoś kto rezerwował później ? :)

Przez godzinę wisiałem na stronie, udało mi się kupić i pisało, że nie muszę płacić, chyba 9 miejsc na każdy kurs. A później już strona nie działa i nadal nie działa. Gdyby trzeba było płacić to by się chyba pojawiła opcja zapłaty kartą, bo na dole były loga Visy i Mastercarda. Co to dla nich te paręset biletów za free i tak teraz część dokupi powroty, bo nie każdemu się udało kupić RT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Cze 2011 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
ja mam darmowy berlin, gdańsk i poznań
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Cze 2011 01:09 

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 186
Ja natomiast zgarnąłem z Wawy dojazd do Pragi i powrót z Wiednia (trasę Praga- Wiedeń zrobię sobie stopem) i wyjazd RT Do Berlina - wszystko za free. Jak ktoś wyżej wspomniał, szkoda, że ludzie rzucają się i biorą aby więcej, chociaż i tak nie użyją... Próbujcie jutro po 13, jak znowu odpalą stronę - myślę, że coś będzie. Ja już się "nachapałem", czas na resztę :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Cze 2011 15:19 

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 3
Z tego co widze na fb strona http://tania-podroz.pl chce wspierać połączenia z wykorzystaniem - polskiego busa.

Link to fb tutaj:

https://www.facebook.com/pages/tania-podrozpl-wyszukiwarka-tanich-lot%C3%B3w/185658128126741?ref=ts

Pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Cze 2011 21:32 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 1
Niefortunnie zarezerwowałem 2 miejsca do Pragi z Warszawy, oraz powrót w terminie, w którym nie mogę pojechać. Chętnie zamienię się na bilety w innym terminie ( każdy, byle nie 23-30 lipca)

Wyjazd:
Warszawa – 24 lipiec 2011 07:45
Praga – 24 lipiec 2011 20:05

Powrót:
Praga – 27 lipiec 2011 08:40
Warszawa – 27 lipiec 2011 21:00

kontakt: rafaelszef@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 09 Cze 2011 12:30 

Rejestracja: 19 Lut 2011
Posty: 18
Witam mam takie pytanie. Kupilem bilety do Wiednia. 60 zl (2 osoby). I wlasnie niepokoi mnie ze wszyscy placa np 21, 41 zl itp. A u mnie z konta zeszlo normalnie 60 zl. Wiec oplata za rezerwacje nie zostala pobrana?? Dostalem na maila potwierdzenie rezerwacji ale niepewnosc jakas jest. Wiec jeśli ktos jest w stanie mi wytlumaczyc czemu tak jest i rozwiac moja niepewnosc bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 09 Cze 2011 12:47 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Oddam w dobre ręce (za darmo) dla dwóch osób.

Mon Jul 18, 2011
Odjazd Warszawa, Warszawa w 18 lipiec 2011 07:30
Arrive Gdańsk, Gdańsk Oliwa w 18 lipiec 2011 13:40

Thu Jul 21, 2011
Odjazd Gdańsk, Gdańsk Oliwa w 21 lipiec 2011 06:50
Arrive Warszawa, Warszawa w 21 lipiec 2011 13:15

Przekażę pierwszej osobie, która wyrazi zainteresowanie pod tym wpisem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 09 Cze 2011 13:24 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Moi drodzy, w związku z zapisem w regulaminie Polskibus.com

5.2 Bilety są niezbywalne i nie mogą być odsprzedawane.

Wszystkie posty zamieszczone od tej pory w sprawie handlu biletami będziemy kasować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 09 Cze 2011 13:41 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 303
niebieski
Ja jestem ciekaw czy ktokolwiek będzie sprawdzał czy jedziesz na swoim bilecie. Nieraz jechałem Orbisem, czy Eurolines i mimo, że miałem bilet zniżkowy kupiony na Euro26 to nikt nigdy nie chciał ode mnie legitymacji i podejrzewam, że tu będzie podobnie nawet jeśli kierowcy będą mieli nazwiska to nie będą sprawdzać dowodów, no chyba, że 2 osoby się zgłoszą na 1 siedzenie :) Regulamin dla bezpieczeństwa ma taki zapis, poza tym na moim eBilecie jest tylko Bilet Nr. i nie ma żadnego nazwiska, a bilet jest na 2 osoby w 2 strony.
Dlatego byłbym za tym, żeby Admin nie kasował wpisów o wymianie biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Cze 2011 13:46 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 37
poza tym bilety nie są imienne, bo jedna osoba może zarezerwować ich kilka, a przecież oczywiste jest, że nie po to aby siedzieć na kilku siedzeniach jednocześnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 09 Cze 2011 13:48 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Jest też inna pobudka. Nie chce, by nasze forum przyczyniało się do rozprzestrzeniania cwaniactwa, czyli kupowania biletów w liczbie 50 sztuk na przykład po złotówce i odsprzedawania za dychę. Dlatego jak wyżej - posty dotyczące handlu tymi biletami nie mają miejsca na tym forum.

Nie widzę jednak przeszkód by zbędne bilety oddawać, lub się nimi wymieniać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Marios lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 09 Cze 2011 14:20 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Kamilu, jeśli tak bardzo chcesz przestrzegać regulaminu polskiego busa to usuń też swoje ogłoszenie? W końcu jeśli bilety są niezbywalne, a Ty je chcesz zbyć to jest to sprzeczne z regulaminem :) Poza tym jeśli Twoje ogłoszenie będzie widoczne, znajdą się naśladowcy, przez co będziesz miał więcej pracy na kasowanie postów :)

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 09 Cze 2011 14:24 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Osiek, naprawdę nie rozumiesz intencji? Zaskakujesz mnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group