Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 28 Cze 2011 19:24 

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 4
na trasie Warszawa- Wiedeń były dłuższe przystanki, w tym jeden w Bratysławie - godzinny. Jednak z tego co się orientuję, zależy to od tego czy bus nie ma opóźnień
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#82 PostWysłany: 28 Cze 2011 19:49 

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 4
Witam Chciałem się dowiedzieć czy ktoś wie w którym miejscu w Poznaniu staje Polski Bus i jaki jest dojazd z tego miejsca do dworca PKP Poznań Główny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 28 Cze 2011 20:38 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
petla tramwajowo-autobusowa górczyn. na dworzec glowny pkp jedzie bezposrednio tramwaj.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 28 Cze 2011 20:44 

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 4
gwzd napisał(a):
petla tramwajowo-autobusowa górczyn. na dworzec glowny pkp jedzie bezposrednio tramwaj.

Polski bus zatrzymuje się przy PKP Górczyn w tych okolicach ? Czy w Poznaniu jest jeszcze jakis przystanek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 28 Cze 2011 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
Na ich stronie jest napisane, że zatrzymują się na pętli tramwajowo-autobusowej, a dworzec PKP Górczyn jest niedaleko. O żadnym innym przystanku nie wspominają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 29 Cze 2011 11:13 

Rejestracja: 09 Cze 2011
Posty: 12
Hej, a powiecie mi moze gdzie polskubus zatrzymuje sie w Pradze i Wiedniu? Chodzi o to czy blisko starowki, miasta, zabytkow itp ;D
Pytam, bo wybieram sie w lipcu na wycieczki do tych miejsc tak "na kilka godzin" i nie wiem ile czasu zajmie mi dojazd do starowki i miejsc, na ktorych mi zalezy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 29 Cze 2011 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
Info z facebooka Polskiego Busa odnośnie odsprzedaży biletów:

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż od pewnego czasu na stronach internetowego serwisu aukcyjnego a także na stronach portalu Facebook odnotowaliśmy oferty sprzedaży biletów autokarowych firmy Souter Holdings Poland, w sposób naruszający regulamin przewozu osób i bagażu (http://www.polskibus.com/terms-and-conditions), a mianowicie art. 5.2 tego regulaminu: „Bilety są niezbywalne i nie mogą być odsprzedawane”.
Pragniemy zatem Państwa poinformować, że spółce Souter Holdings Poland Sp. z o.o. przysługuje wyłączne prawo do prowadzenia sprzedaży biletów autokarowych. Wszelkie osoby trzecie nie posiadają żadnej zgody odsprzedaży w obrocie handlowym biletów autokarowych Souter Holdings Poland Sp. z o.o. toteż ich działania użytkowników oraz podmiotów związanych ze sprzedażą biletów autokarowych Souter Holdings Poland Sp. z o.o. narażają naszą firmę na szkodę oraz stanowią czyn nieuczciwej konkurencji przez naruszenie art. 3 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.
Informujemy Państwa iż spółce Souter Holdings Poland Sp. z o.o. przysługują wobec użytkowników oraz wszelkich innych podmiotów oferujących bilety naszej spółki roszczenia przewidziane w kodeksie cywilnym, ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.
Numery rezerwacji nabyte przez Państwa drogą aukcji internetowych lub poprzez portale społecznościowe nie stanowią gwarancji do odbycia podróży na skutek np. dokonanej wcześniej zmiany rezerwacji, anulacji biletu, czy odrzuconego przelewu, itp.), zatem mogą w ogóle nie być umieszczone na liście rezerwacji, którą kierowca autokaru weryfikuje przed rozpoczęciem podróży. Dokonując osobiście zakupu biletu autokarowego poprzez naszą stronę http://www.polskibus.com, otrzymacie Państwo potwierdzenie numeru rezerwacji oraz e-bilet. Państwa dane teleadresowe zapisane zostaną w naszym systemie oraz w systemie płatności eCard. W przypadku sytuacji nadzwyczajnych wymagających naszego kontaktu z Państwem posługujemy się danymi teleadresowymi zamieszczonymi w naszych systemach. Osoby, których dane teleadresowe nie figurują w naszych systemach, nie będą mogły być poinformowane o zdarzeniach wpływających na przebieg podróży.
Zespół PolskiBus.com

http://www.facebook.com/PolskiBus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 29 Cze 2011 18:29 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
nic ciekawego, po prostu ostrzegaja, ze bilety kupione na necie moga byc niewazne/falszywe.

jesli faktycznie beda sobie chcieli poradzic z tym problemem, to wzorem linii lotniczych i innych przewoznikow autokarowych w europie wprowadza bilety imienne - bedzie po klopocie. teraz zapewne tego nie robia, poniewaz dopiero wystartowali, frekwencja w busach dosc niska i chca, aby dowiedzialo sie o nich jak najwiecej osob.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 30 Cze 2011 14:26 

Rejestracja: 23 Wrz 2010
Posty: 58
Witam
Oddam 4 bilety na jutro - wyjazd z wawy o 6.45, a w niedzielę wyjazd z bratysławy o 10.35. Oczywiście chcę oddać, nie sprzedać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 01 Lip 2011 18:59 

Rejestracja: 09 Cze 2011
Posty: 12
A ja wlasnie sprawdzilam na allegro i tam ludzie normalnie SPRZEDAJA swoje bilety. nikt nic sobie nie robi z tego zakazu ;P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 03 Lip 2011 13:48 

Rejestracja: 21 Cze 2011
Posty: 2
UWAGA!
ODDAM 2 bilety na przejazd z Gdańska do Ostródy, 5 lipca (wtorek) o 22.50
Ja wróciłam z Gdańska jednak wcześniej PKSem, a szkoda by było gdyby się zmarnowały.
Kontakt na maila: rynasz@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 04 Lip 2011 15:32 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 5
Przejechałem ostatnio z PolskimBusem ponad 1800 kilometrów i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Bardzo fajne warunki, internet działa tylko na terenie Polski ale podobno już nad tym pracują. Toaleta trochę mała ale da się przeżyć. Mimo wszystko polecam :)
_________________
http://b0br.blogspot.com/ - mój blog :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 04 Lip 2011 18:05 

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 4
b0br napisał(a):
Przejechałem ostatnio z PolskimBusem ponad 1800 kilometrów i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Bardzo fajne warunki, internet działa tylko na terenie Polski ale podobno już nad tym pracują. Toaleta trochę mała ale da się przeżyć. Mimo wszystko polecam :)





Z warszawy z pętli Metro Wilanowska odjeżdzają a z Białegostoku Dworzec PKS tak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 04 Lip 2011 18:24 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 5
Z Warszawy - tak, pętla przy metro Wilanowska. Z Białegostoku nie wiem, trzeba już sprawdzić na: http://www.polskibus.com/bus-stops
_________________
http://b0br.blogspot.com/ - mój blog :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 05 Lip 2011 10:33 

Rejestracja: 17 Kwi 2010
Posty: 63
Mam pytanie dla tych, którzy podróżowali PolskimBusem. Czy to prawda, że każe siedzenie wyposażone jest zasilanie??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 05 Lip 2011 10:52 

Rejestracja: 04 Lip 2010
Posty: 61
tak to prawda
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 05 Lip 2011 14:31 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
wyposazone sa, ale mi sie trafilo, ze pod moim siedzeniem w gniazdkach pradu nie bylo. przesiadlem sie rzad dalej i bylo ok, takze warto sprawdzic jesli ma sie ochote korzystac z tego udogodnienia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 05 Lip 2011 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 62
Czy za bobasa, wiek poniżej 2 lat, muszę kupić oddzielny bilet? Jak wygląda podróż z dzieckiem? Pozwalają trzymać dziecko na kolanach, w foteliku?

//
edit.
Już mam. Może komuś się przyda.





"3.2 Przewóz dzieci

3.2.1 O ile przepisy kraju docelowego i krajów tranzytowych podróży nie stanowią inaczej, wszystkie osoby niepełnoletnie do dnia ukończenia 16 roku życia muszą podróżować pod opieką osoby dorosłej.

3.2.2 Osoby w wieku lat 16 i 17 mogą podróżować samodzielnie, jeżeli legitymują się zgodą rodziców lub opiekuna prawnego na samodzielne odbycie podróży wyrażoną na piśmie z podpisem poświadczonym notarialnie lub zgodą na samodzielne odbycie podróży będzie sporządzona przez rodziców lub opiekuna prawnego w obecności załogi autokaru podczas odprawy związanej z przyjmowaniem Pasażera na pokład.

3.2.3 W przypadku, gdy autokar jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa dziecko do lat 12 nieprzekraczające 150 cm wzrostu, jest przewożone w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci, odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz warunkom technicznym. Rodzic lub opiekun podróżujący z dzieckiem zobowiązany jest do zapewnienia dziecku fotelika ochronnego. Dziecko powinno podczas całej podróży przebywać w zabezpieczonym foteliku ochronnym. Nie stosowanie się do tego wymogu może skutkować odmową przewozu lub odmową kontynuowania Podróży przez Pasażera."
_________________
"Ten kto walczy czasem przegrywa, ten kto nie walczy przegrywa zawsze"
Reinhard Hess

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 05 Lip 2011 15:50 

Rejestracja: 09 Cze 2011
Posty: 12
A jak sie spi w tych autokarach? Jest wygodnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 05 Lip 2011 17:39 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
wygodniej niż w pkp/low costach/busach innych firm - czyli całkiem wygodnie:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group