Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
"Płatności należy dokonać w ciągu 1 dnia roboczego po dokonaniu rezerwacji. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana. Jeśli w ciągu 5 dni od dokonania przelewu bankowego nie otrzymasz potwierdzenia rezerwacji, skontaktuj się z telecentrum Wizz Air by sprawdzić, czy otrzymaliśmy Twoją płatność."
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... ew-bankowy


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 511 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 11 Sie 2012 01:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
Nic nie rób, rezerwację będziesz mieć za kilka dni
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#82 PostWysłany: 13 Sie 2012 13:01 

Rejestracja: 13 Sie 2012
Posty: 1
Witam,
czy ktoś dokonywał płatności przelewem z konta w banku z innego kraju niż miał być lot? Cholerka, lece z Niemiec a zapłaciłam w złotówkach (kwota była przeliczona przez WizzAir).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 13 Sie 2012 13:34 

Rejestracja: 13 Sie 2012
Posty: 2
Mimimiu i co? Udało się? Bo mam identyczną sytuację i teraz siedzę i się martwię, czy jadę na te wakacje, czy niekoniecznie... :(

Konradzik, jesteś pewien, prawda? Bo chętnie bym się uspokoiła. Przelew poszedł o 2 h za późno w zeszły czwartek (2h po upływie 24 h), jeszcze nie ma potwierdzenia rezerwacji... Będzie ok?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 13 Sie 2012 13:56 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
@everlynka Powinno być ok, ale następnym razem spróbujcie poprosić któregoś z forumowiczów o pomoc przy płatności kartą citibank wizzair (link w stopce), będziecie mieli tańsze bilety i potwierdzenie od razu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 13 Sie 2012 14:05 

Rejestracja: 13 Sie 2012
Posty: 2
Mądra Polka po szkodzie, dopiero odkryłam to cenne forum wraz z taką opcją... Następnym razem na pewno tak zrobę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Wizzair - przelew
#86 PostWysłany: 06 Lis 2012 11:55 

Rejestracja: 06 Lis 2012
Posty: 2
Witam,
Kupiłam bilet w piątek i wtedy też wysłałam przelew, niestety miał być zaksięgowany dopiero w poniedziałek... Dziś jest wtorek, gdzieś wyczytałam, że Wizz czeka akurat 5 dni, a potem przepada? Mam się pożegnać z kasą za bilety, czy może jednak zaksięgują u siebie szóstego dnia...? Martwię się, bo akurat nie wyszło tanio, a i lot niedługo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizzair - przelew
#87 PostWysłany: 06 Lis 2012 13:04 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 117
Mi się zdarzało Wizzowi przelewać po tygodniu forsę i i tak nie było problemu (chociaż od 2 lat płacę w zasadzie wyłącznie kartą). Możesz zadzwonić na ich infolinię, a jak dobrze pogrzebiesz znajdziesz nawet bezpłatny numer (tj. rozlicany jak rozmowa międzynarodowa).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizzair - przelew
#88 PostWysłany: 06 Lis 2012 18:45 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
A to nie chodzi o 5 dni roboczych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizzair - przelew
#89 PostWysłany: 06 Lis 2012 19:01 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 83
Loty: 29
Kilometry: 57 200
ja nigdy nie miałam problemów z płaceniem przelewami u wizzaira, choć czasem czekało się dłużej na potwierdzenie otrzymania przelewu z ich strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizzair - przelew
#90 PostWysłany: 08 Lis 2012 04:19 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Kolega ostatnio rezerwował 31 października i potwierdzone było dopiero dzisiaj (7 listopad).

Swoją drogą ciekawe jak długo trzeba czekać żeby wizz anulował rezerwacje. Może to być (mniej lub bardziej etyczny) sposób na "przytrzymanie na chwilę" ceny wizz-a na te x dni, w nadziei że w tym czasie Ryan (lub jakiś inny konkurent) wyskoczy z (tańszą) ofertą, i w zależności od tego czy tak będzie czy nie albo zapłacić albo nie zapłacić za bilet wizz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizzair - przelew
#91 PostWysłany: 03 Sty 2013 21:59 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 2
Mi własnie mineło 5dni roboczych od zrobienia przelewu i nadal oczekuje na potwierdzenie płatności. Mam do nich zadzwonić na infolinie ? Szkoda troche mi kasy bo pewnie z 3-4minuty bede musiał rozmawiać a to z 20zł. Czy moge poczekać jeszcze ze dwa dni? Czy musze do nich zadzwonić po tych 5'ciu dniach? Wylot mam 18 stycznia.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizzair - przelew
#92 PostWysłany: 04 Sty 2013 10:43 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
Ja płaciłem w piątek, lot 21 stycznia i też się zastanawiam, czy nie zadzwonić, mimo że niby nie upłynęło te pięć dni roboczych. Obawiam się tylko, że ta rozmowa mnie wyniesie więcej, niż zapłaciłem za bilet :lol: (zachciało mi się płacić przelewem...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 04 Sty 2013 12:56 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
Wiem, wiem...Tyle tylko, że ren bilet kosztował mnie 20zł przy płatności przelewem (sam 4zł, a dla WDC 6zł z groszami - dziwna sprawa). Więc dla tych kilku zł nie chciałem nikomu tyłka zawracać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizzair - przelew
#94 PostWysłany: 04 Sty 2013 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
hank napisał(a):
Wiem, wiem...Tyle tylko, że ren bilet kosztował mnie 20zł przy płatności przelewem (sam 4zł, a dla WDC 6zł z groszami - dziwna sprawa). Więc dla tych kilku zł nie chciałem nikomu tyłka zawracać.


A jednak warto :), bo unikasz problemów :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizzair - przelew
#95 PostWysłany: 04 Sty 2013 14:06 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
Teraz mi to mówisz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizzair - przelew
#96 PostWysłany: 04 Sty 2013 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Poczekajcie jeszcze ze 2 dni robocze. Tam przeciez nie pracuja roboty, ktos musi ta kase fizycznie zaksiegowac, a ten tydz byl jakby nie patrzec i z dniem wolnym i z dniem sylwestrowym, wiec 2 bym odliczyla na poczet "swiat". Poza tym to zawsze u nich dlugo trwa, nie ma co panikowac.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizzair - przelew
#97 PostWysłany: 04 Sty 2013 20:10 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
Tak właśnie sobie to tłumaczę i (póki co) zachowuję spokój.


EDIT. HA! Właśnie dostałem potwierdzenie na maila :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 29 Sty 2013 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 9
Cześć,
starałem się znaleźć odpowiedź na moje pytanie na forum ale nie udało mi się więc zakładam temat.
Sprawa wygląda tak: wybieramy się większą grupką osób do Paryża i chciałbym spytać jak wygląda sytuacja z kupowaniem biletów przez przelew z mBanku. To znaczy z tego co się orientowałem to dostawałem tyle różnych informacji że nie bardzo ogarniam. Może mi ktoś powiedzieć jak to mniej więcej wygląda? Rozumiem że płacę 36 zł dodatkowo od osoby za loty w dwie strony, ale teraz czy wszystko w złotówkach i w jedym przelewie czy jak? Istnieje jakieś ryzyko że nie dojdzie im kasa na czas etc?

Jeśli temat już był to przepraszam :)
Pozdro!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 29 Sty 2013 22:13 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 85
a próbowałeś chociaż zarezerwować lot na stronie przewożnika? to byś wiedział ile trzeba zapłacić i w jakiej walucie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 29 Sty 2013 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
przy wiekszej ilosci osob sprawdz czy nie oplaca Ci sie wykupic dla siebie Wizzair Discount Club, jesli chodzi o kwote za przelew to jest tak jak podales 36 zl za osobe za dwie strony. Z mbankiem nie bedzie zadnych problemow jesli przelew zrobisz dzisiaj, to na bank dojedzie jutro. Mozesz tez wstrzymac sie do polnocy z rezerwacja bo od jutra jest promocja dla czlonkow WDC choc niestety w przypadku ostatniej promocji ceny zamiast spasc to wzrosly, choc wczesniej byly promocje gdy ceny rzeczywiscie spadaly o te 20 procent.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 511 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group