Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Paź 2010 13:11 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Jak w temacie - ktoś coś poleca/odradza? easyCar, sixt, tani-wynajem.pl mają ceny około 25-30 euro/doba. Włoskie Maggiore ciut drożej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 02 Lis 2010 12:32 

Rejestracja: 24 Paź 2010
Posty: 9
Ja osobiście mogę polecić własnie włoski Maggiore...
Wszystko przebiegło szybko sprawnie i bez zbędnych problemow.
Dodatkowo napisałem do nich maila czy jest możliwość żeby auto było diesel i napisali ze nie ma problemu.. I po przylocie czekało na mnie Punto 1.3 diesel :) <== Strasznie mułowate, ale za to spalanie około 5,5 litra na 100 km przy dość mocnym wciskaniu gazu ... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Lis 2010 15:09 

Rejestracja: 09 Maj 2010
Posty: 3
Witam.
Ja korzystałem z usług AutoEurope IT (http://www.autoeurope.it/), z tego co znalazłem byli najtańsi, samochód Fiat Punto diesel, niestety ceny nie pamiętam.
Auto Europe to pośrednik i na miejscu okazało się, że za cene dużo niższą niż na oficjalnej stronie mieliśmy samochód z wypożyczalni Europcar.
UWAGA - co do strony autoeurope, ma ona wiele wersji językowych i co najdziwniejsze ceny, nie są takie same, okazało się, że wchodząc przez strone www.autoeurope.it, cena jest dużo niższa niż na www.autoeurope.pl.
Jedyny mankament to proces rezerwacji w j. włoskim. Ja w trakcie rejestracji, używając innej przeglądarki miałem otwartą polską strone, gdzie mogłem sobie sprawdzić jak czegoś nie mogłem zrozumieć.

Pozdrawiam, Bartek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Lis 2010 20:43 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Dzięki!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Mar 2011 18:18 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Kamil, z czego w końcu skorzystałeś. Jak na razie przeszukuję polecane wypożyczalnie i ceny trochę mnie przerażają. Zastanawiam się nad wypożyczeniem auta na dwa dni i ceny mnie szokują.. rzędu 90€ :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Mar 2011 18:06 

Rejestracja: 28 Kwi 2010
Posty: 120
Macie może jakies doświadczenie z wypożyczalnią Hertz? Opinie o niech są raczej niepochlebne, jednak kuszą ceną. Dla przykładu 4 dni we Włoszech to około 80e u nich i 120e w innej wypożyczalni, więc spora różnica.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 31 Mar 2011 14:09 

Rejestracja: 09 Maj 2010
Posty: 193
Mam pytanie, wiecie może jak nalicza się opłatę za młodego kierowcę? Tak się składa, że mam rocznikowi 25 lat, ale kalendarzowo jeszcze nie, więc nie wiem czy zostanie mi naliczona? Ktoś się orientuje która z wypożyczalni dostępnych na Sycylii pobiera opłatę za to, które nie, a także, w których wypożyczalniach możliwe jest opłacenie debetówką i jak wtedy wygląda kaucja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Mar 2011 20:33 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 70
Ja auta wypożyczam ze strony http://www.cardelmar.com/
z tego co pamietam zapłaciłem ok 200 zł za 3 dni + kaucja 250euro-niestety kredytowa, ale była możliwość pozostawienia kaucji w gotówce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Mar 2011 22:50 

Rejestracja: 07 Mar 2011
Posty: 13
Witam,
mam pytanie... czy orientuje się może ktoś czy w trapani na lotnisku można wynająć samochód nie mając karty kredytowej? Na zasadzie kaucji? Wybieram się 2 kwietnia i nie zdążę już jej wyrobić:/ Pomóżcie jeśli możecie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Kwi 2011 08:10 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 70
W Palermo jedyna wypożyczalnia przyjmująca gotówkę to Locautorent, więc jak będziesz w Trapani szukaj tej wypożyczalni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 25 Mar 2012 11:03 

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 1
KubaaJ napisał(a):
Mam pytanie, wiecie może jak nalicza się opłatę za młodego kierowcę? Tak się składa, że mam rocznikowi 25 lat, ale kalendarzowo jeszcze nie, więc nie wiem czy zostanie mi naliczona? Ktoś się orientuje która z wypożyczalni dostępnych na Sycylii pobiera opłatę za to, które nie, a także, w których wypożyczalniach możliwe jest opłacenie debetówką i jak wtedy wygląda kaucja?

KubaaJ, czy mógłbyś napisać jak ostatecznie skończyła się sprawa z samochodem, mimo nie ukończonych 25 lat? Jestem w podobnej sytuacji i zastanawia mnie czy mimo tego, ze do 25 brakuje 2 miesięcy pobiorą opłatę za młodego kierowce....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 07 Cze 2012 00:28 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 7
Nowy na forum.
Zastanawia mnie pytanie: czy da się (w sensie, czy jest to legalne, możliwe) spać w wynajętym aucie?
Wyruszam w sierpniu do Mediolanu, nigdy nie wynajmowałem auta, ale naszło mnie, że zamiast hotelu może samochód?
Macie jakieś doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 07 Cze 2012 11:06 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 303
niebieski
Żaden problem, trochę ciężko co prawda w pandzie, ale tez się da :) Ostatnio miałem C4 Picasso, więc można powiedzieć, że jak na łożu małżeńskim :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 07 Cze 2012 20:54 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 7
A jak z bezpieczeństwem i prawem? Gdzie wybierać "spanie"? Może jest gdzieś jakiś poradnik dla nocujących w aucie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 05 Wrz 2012 14:03 

Rejestracja: 20 Sie 2012
Posty: 6
Witam
Mam pytanie czy ktoś wynajmował auto bez uprzedniej rezerwacji? Czy jest jakas różnica cenowa jeśli chce sie wypożyczyc od ręki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 05 Wrz 2012 14:18 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Różnice są, mniej więcej podobnie jakbyś chciała kupić bilet lotniczy na lotnisku ;) W porównaniu do najniższych cen oferowanych przez pośredników możesz dopłacić nawet 50%.



.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 05 Wrz 2012 15:05 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 96
emilkaaa napisał(a):
Witam
Mam pytanie czy ktoś wynajmował auto bez uprzedniej rezerwacji? Czy jest jakas różnica cenowa jeśli chce sie wypożyczyc od ręki?

Odradzam wynajmowanie auta od reki. Ja w ubieglym roku rezerwowalam w Europkarze do odbioru w Marsylii, niestety nie mieli mojej rezerwacji i zamiast 130 euro przez internet proponowali mi to samo auto za okolo 400 euro. Na szczescie ktos mnie blyskawicznie uratowal i zarezerwowal online na nastepny dzien za moje 130 euro.

Wydaje mi sie jednak, ze moze wypozyczajac w malych, lokalnych wypozyczalniach, nie bedzie duzej roznicy.

Pamietajcie, ze w przypadku Europcaru czy np Avisa, potrzebna jest zawsze znaczna suma na kartcie kredytowej tytulem gwarancji. Nie wiem jak to jest w przypadku mniejszych, lokalnych wypozyczalni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Wrz 2012 20:33 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2
Czy w każdej wypożyczalni da się porozmawiać po angielsku ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 25 Kwi 2013 21:43 

Rejestracja: 25 Kwi 2013
Posty: 4
Potrzebuje pilnie informacji na temat wypożyczenia samochodu w Katanii. Jadę 03.05.13 na miejscu będę ok 19 a wracam 10.05.13 i wylot mam o 7.20. Wydaje mi się, że jedynie lotnisko wchodzi w grę przez godziny przylotu i wylotu. I teraz najgorsze. Nie mam karty kredytowej. Niby wczoraj mi ją wysłał bank ale nie wiem czy zdąży dotrzeć. Mam kartę debetową wypukłą i spory limit ale wszędzie piszą, że musi być karta kredytowa. Zapłaciłem już za samochód w Sicily By Car ale mi odpisali maila że musi być kredytowa. mam też rezerwację w Europcar. Oczywiście mogę anulować rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 13 Lis 2013 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2011
Posty: 44
Loty: 17
Kilometry: 51 816
jak w temacie - da się w ogóle?
http://www.economycarrentals.com/
znalazłem na forum, jednak wymagana jest karta kredytowa, której nie posiadam

da się to jakoś obejść tzn, wypożyczyć pojazd bez danych z KK
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group