Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost

Giełda biletów
igrzyska-minsk-2019-gielda,17,142215


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 595 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 30  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 06 Cze 2019 15:29 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
@krystoferson112 To chyba normalna cena u nich. Nocowałem tam w tym roku. Przyzwoita miejscówka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#402 PostWysłany: 07 Cze 2019 10:39 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 21
Loty: 39
Kilometry: 69 583
Cześć,

wiecie gdzie mogę odnaleźć przykład pisemnej zgody właściciela pojazdu przetłumaczona na język rosyjski?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#403 PostWysłany: 07 Cze 2019 11:08 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
Trochę OT, ale tutaj najszybciej otrzymam pomoc.
Potrzebuje kupic bilet kolejowy na stronie rosyjskich kolei i cały czas wywala błąd. Moze ktos na początek mi sprawdzić, czy u niego przechodzi do płatności?! Czas nagli, bilety się kończą...
Jak coś, to na PW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#404 PostWysłany: 07 Cze 2019 11:17 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 379
niebieski
Itietee napisał(a):
Cześć,

wiecie gdzie mogę odnaleźć przykład pisemnej zgody właściciela pojazdu przetłumaczona na język rosyjski?

Pozdrawiam

np; tutaj https://dogovor-urist.ru/%D0%B4%D0%BE%D ... %BE%D0%BC/
Góra
 Profil Relacje PM off
Itietee lubi ten post.
Itietee uważa post za pomocny.
 
      
#405 PostWysłany: 07 Cze 2019 15:53 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Z teorii za 3 dni przejdziemy do praktyki. Kto z Was drodzy użytkownicy pierwszy planuje przekraczać granicę Białorusi i Rosji po 10 czerwca tylko z biletmi na Igrzyska? Ja dopiero 20 czerwca z Rygi lotniczo do Moskwy. Może ktoś wcześniej i opisze garść praktyznych informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
#406 PostWysłany: 07 Cze 2019 15:55 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Ja ruszam 11.06. bryczką z Wawki, ale w trasie kolejny raz jeszcze Litwa, Łotwa, Estonia i Finlandia, więc z tydzień to potrwa, zanim dojadę do Sojuza;)

Będę dawał znać!

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
krystoferson112 lubi ten post.
 
      
#407 PostWysłany: 09 Cze 2019 14:31 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
e-prezes napisał(a):
Myślę, że słowo "przed" odnosi się do sytuacji w której jesteś w stanie zdążyć na nią. W twoim przypadku jest to wiarygodny termin. O ile masz połączenie z granicy lub jest to kurs do Mińska.

Myślę, że rzeczywiście powinno się udać, bo znalazłem taką stronę - https://minsk2019.by/en/news/755 - a tam takie info:

Cytuj:
5. A ticket to an event can be used for single entry into Belarus (transit through Russia included). Entry must be made no later than on the date of the event indicated on the ticket. The visitor shall exit Belarus, transit through Russia included, no later than 10 July 2019.

Tak że ticketpro trochę przekręcił to info o wjeździe przed wydarzeniem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#408 PostWysłany: 09 Cze 2019 15:56 

Rejestracja: 04 Maj 2019
Posty: 18
Loty: 15
Kilometry: 17 312
Jakie ubezpieczenie polecacie? Potrzebuję takie by obowiązywało na Białoruś i Rosje i spełniało wszystkie warunki. Takie ubezpieczenie musi być w języku rosyjskim?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#409 PostWysłany: 09 Cze 2019 16:57 

Rejestracja: 05 Lut 2012
Posty: 231
niebieski
Czy ubezpieczenie z revoluta sie nadaje? Bo niby zadne pisemnie sie nie dostaje tylko w aplikacji jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#410 PostWysłany: 09 Cze 2019 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Możesz sobie wydrukować polisę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#411 PostWysłany: 09 Cze 2019 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Ale czy polisa z revo jest imienna?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#412 PostWysłany: 09 Cze 2019 18:44 

Rejestracja: 25 Mar 2019
Posty: 9
Cześć,

29 czerwca ruszam na Białoruś. Na 30 czerwca mam kupiony bilet na igrzyska. Zamierzam być w 3 różnych miejscowościach do 6 lipca (Czyli 7 dni). Teoretycznie już wszytko mam załatwione (bilety, ubezpieczenie, zielona karta, apteczka). Jednak doszły do mnie informację, że w przypadku dłuższego pobytu muszę zameldować się.
Czy ktoś mógłby potwierdzić czy to prawda.?
Część noclegów będę miały wykupionych, a część załatwionych przez znajomych.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Cze 2019 18:50, edytowano w sumie 1 raz
https://www.fly4free.pl/forum/bialorus-koniecznosc-meldunku-po-5-dniach,1492,140473 ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#413 PostWysłany: 09 Cze 2019 19:43 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Było tu wcześniej pisane wiele razy, ubezpieczenie na Białoruś musi być na 10 000 Euro i firma ubezpieczeniowa powinna współpracować z białoruską. Powinien być na niej zapis, że jest zgodna z dekretem Pana Łukaszenki o ubezpiezeniach itd, itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#414 PostWysłany: 09 Cze 2019 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Ależ ten wymóg to jest do wizy. W reżimie bezwizowym powinni akceptować każde ubezpieczenie.

Takie są moje doświadczenia. Ważne żeby było na bumadze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#415 PostWysłany: 10 Cze 2019 12:41 

Rejestracja: 08 Mar 2018
Posty: 4
Panie i Panowie,
z racji, iż w wątku jest trochę chaosu chciałbym uzyskać od Was potwierdzenie odnośnie formalności jakie muszę spełnić realizując poniższy plan:
Loty: Budapeszt -> Piter -> Moskwa -> Budapeszt (pomijam Białoruś, bilety mają służyć jedynie jako wiza)
Potrzebuję oczywiście:
- 20 jurków na każdy dzień pobytu
- ubezpieczenie na minimum 10 000 jurków
- ważne bilety na igrzyska
- paszport
- zakładam, że meldunek zrealizuje dla mnie hostel

Bilety rejestruję na stronie (nie wiem czy jest to konieczne w sytuacji gdy pomijam Białoruś, ale nie zawadzi tego zrobić):
https://auth.ticketpro.by/wac/!wac.Tick ... ang=EN&rc=

Pytanie czy to wszystko? Czy nie będzie problemów z tym, iż omijam Białoruś? Ktoś wspomniał również o wymogu wypełnienia jakiegoś formularze w przypadku wjazdu do Rosji: "Jeśli chcesz odwiedzić Federację Rosyjską jako widz 2. Europejskich Igrzysk 2019, musisz wcześniej wypełnić formularz."

PS Wybaczcie, że mogę pytać o oczywiste dla niektórych sprawy, jednak przepychanki słowne powyżej naprawdę potrafią zdezorientować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#416 PostWysłany: 10 Cze 2019 12:50 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
Przepychanki wynikają, że sytuacja jest nowa, a interpretacje ambasad wymijające, przynajmniej w pierwszej fazie, wiec każdy próbuje je tłumaczyć na swój sposób.
Teoretycznie plan powinien się powieść, sam miałem podobny, jednak trochę nadrobię drogi i Minsk na parę godzin odwiedzę.
Formularz o który pytasz, to ten, który wiemieniles wczesniej-na stronie ticketpro. Nic więcej nie potrzebujesz.
Góra
 Profil Relacje PM off
kwinto1992 lubi ten post.
kwinto1992 uważa post za pomocny.
 
      
#417 PostWysłany: 10 Cze 2019 12:59 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
kwinto1992 napisał(a):
Pytanie czy to wszystko? Czy nie będzie problemów z tym, iż omijam Białoruś?


Świadomie chcesz złamać zasady tranzytu i pytasz, czy nie będzie problemów?
Takie posty wg mnie powinny być od razu usuwane, bo nie mają nic wspólnego z Igrzyskami.
W najgorszym przypadku czeka cię kara finansowa, deportacja, oraz zakaz wjazdu do FR na najbliższe kilka lat. Ale w końcu dzięki temu, że to "tranzyt" zaoszczędzisz 200 zł na wizie. Jakie to typowo polskie.
Gratuluję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#418 PostWysłany: 10 Cze 2019 18:19 

Rejestracja: 08 Mar 2018
Posty: 4
Tomku, pisząc o przepychankach słownych miałem na myśli właśnie Ciebie (nie chciałem pisać wprost). Typowo polskie jest Twoje podejście do innych użytkowników, którzy pragną tylko uzyskać jakieś informacje. Kompromitujesz się, każdym postem. Zamiast odpowiedzieć na pytanie oczywiście najpierw musisz oceniać. Wydaje Ci się, że sprowadzasz ludzi na ziemię, a tak naprawdę siejesz jakiś niepotrzebny defetyzm. Żegnam!
Góra
 Profil Relacje PM off
krystoferson112 lubi ten post.
 
      
#419 PostWysłany: 10 Cze 2019 18:28 

Rejestracja: 10 Cze 2019
Posty: 3
Cześć,

Ja mam jeszcze inną sytuację. Mam normalną jednokrotną wizę na Białoruś i bilet na Igrzyska. Czy można zrobić taki myk, że wjadę na Białoruś na wizie, a na podstawie biletu do Rosji i ponownie na tym bilecie na Białoruś?
Wg informacji stąd https://belarusfeed.com/visa-free-2nd-e ... explained/ wszystko powinno być ok.
Jednak dziś spytałem o to pracownika konsulatu Białorusi odbierając wizę i powiedział mi że ten bilet uprawnia tyko do wjazdu na Igrzyska.
Kolejna kwestia to kwestia odprawy. Jeżeli nie będzie kontroli granicznej na granicy BY-RU to przekroczenie jej będzie nielegalne. Z tego co wiem nie ma tam obecnie żadnej granicy i nie wiadomo czy na czas igrzysk ją przywrócą.
Moja dziewczyna napisze meila do ambasady rosyjskiej i białoruskiej, zobaczymy czy odpiszą i jeśli odpiszą to co.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#420 PostWysłany: 10 Cze 2019 19:03 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
Jesli wjedziesz na wizie na Białoruś, to nie masz prawa do wjazdu do Rosji. Możesz wjechać na bilecie i wtedy do Rosji, jednak jesli pogranicznik odkryje wizę w paszporcie, to może ją "skasować".
Spróbuj skleić stronę z wizą czymś słodkim ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 595 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group