Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#781 PostWysłany: 31 Sty 2019 13:51 

Rejestracja: 24 Kwi 2015
Posty: 55
annasbt napisał(a):
Czy ktoś ma kartę cuore rossonero? Chce kupić bilet na derby 17.03. Ale pierwszeństwo mają posiadacze karty. Ktoś pożyczy numer


Też chcę kupić bilety na ten mecz. Wiecie może kiedy będzie otwarta sprzedaż?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#782 PostWysłany: 05 Lut 2019 12:18 

Rejestracja: 05 Lut 2019
Posty: 4
Michal81mg napisał(a):
Wybiera sie ktos moze w kwietniu na Milan-Lazio?

Ja się wybieram z dwójką nastolatków
jakie są szanse, że mecz odbędzie się w niedzielę? Wygląda na to, że to najbardziej atrakcyjny mecz w tej kolejce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#783 PostWysłany: 05 Lut 2019 12:59 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 41
No wlasnie dobre pytanie, moze tak byc. Zastanawiam sie nad opcja biletow poprzez Fan klub ACM Polonia.


Ostatnio edytowany przez marcino123, 05 Lut 2019 13:39, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#784 PostWysłany: 11 Lut 2019 09:17 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Jak najlepiej kupić bilety na AS ROMA (mecz w kwietniu z Udinese)? Na miejscu, czy przez ich stronę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#785 PostWysłany: 11 Lut 2019 11:20 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Polecam z wyprzedzeniem przez stronę - kupowałem bilety na LM, bardzo profesjonalnie przygotowana, dla każdego dostępnego miejsca masz wizualizację tzn. sprawdzisz jaki będziesz miał widok na boisko, czy są jakieś barierki między sektorami itp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
totti uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#786 PostWysłany: 11 Lut 2019 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
andy_n napisał(a):
Michal81mg napisał(a):
Wybiera sie ktos moze w kwietniu na Milan-Lazio?

Ja się wybieram z dwójką nastolatków
jakie są szanse, że mecz odbędzie się w niedzielę? Wygląda na to, że to najbardziej atrakcyjny mecz w tej kolejce

Jeśli Lazio zagra w ćwierćfinale Ligi Europy, to najprawdopodobniej mecz odbędzie się w poniedziałek, bo to akurat jest weekend pomiędzy pierwszym meczem, a rewanżem. Wszystko tutaj zależy od występów włoskich zespołów w Europie i jakiekolwiek decyzje zapadną dopiero po 1/8 finału LM oraz LE.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#787 PostWysłany: 11 Lut 2019 16:15 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
Pocio4 napisał(a):
Do osób, które starały się być na meczu Atalanta - Roma, udało się zdobyć bilety? Jakieś dodatkowe informacje? Pozdrawiam


Byliśmy ostatnio na Atalanta - Roma (27.01) i bez problemu kupiliśmy bilety dzień przed meczem wieczorem w oficjalnym sklepie atalanty :) Najtańsze były w cenie 27 euro. Poprzedniego dnia byliśmy też na Milan - Napoli (bilety kupione wcześniej online) i jednak wrażenia na san siro były nieporównywalnie lepsze niż na zaniedbanym stadionie atalanty...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#788 PostWysłany: 12 Lut 2019 10:04 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
Xaar napisał(a):
annasbt napisał(a):
Czy ktoś ma kartę cuore rossonero? Chce kupić bilet na derby 17.03. Ale pierwszeństwo mają posiadacze karty. Ktoś pożyczy numer


Też chcę kupić bilety na ten mecz. Wiecie może kiedy będzie otwarta sprzedaż?


ponoć 15 lutego, też się wybieram
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#789 PostWysłany: 12 Lut 2019 13:45 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Ja na Rome kupowalem online, ale w dniu meczu tez sprzedawali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#790 PostWysłany: 13 Lut 2019 07:58 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 82
Kashpir napisał(a):
Polecam z wyprzedzeniem przez stronę - kupowałem bilety na LM, bardzo profesjonalnie przygotowana, dla każdego dostępnego miejsca masz wizualizację tzn. sprawdzisz jaki będziesz miał widok na boisko, czy są jakieś barierki między sektorami itp.


A polecasz któryś sektor (z tych w niższej cenie)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#791 PostWysłany: 14 Lut 2019 18:54 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Pytanie za sto punktów: kupował ktoś bilet na mecz Napoli - Juventus w jednym z punktów stacjonarnych na mieście? Jak z dostępnością? Jak z cenami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#792 PostWysłany: 14 Lut 2019 20:54 

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 112
Loty: 4
Kilometry: 14 401
maczup napisał(a):
Xaar napisał(a):
annasbt napisał(a):
Czy ktoś ma kartę cuore rossonero? Chce kupić bilet na derby 17.03. Ale pierwszeństwo mają posiadacze karty. Ktoś pożyczy numer


Też chcę kupić bilety na ten mecz. Wiecie może kiedy będzie otwarta sprzedaż?


ponoć 15 lutego, też się wybieram


Szanse, że kupicie bilet na derby w otwartej sprzedaży są bardzo minimalne. Jeśli chodzi o MCP to bilety dostępne tylko dla członków a zapisy do MCP tylko w lecie.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#793 PostWysłany: 14 Lut 2019 23:50 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@Martinelli ja byłem na Stadio Olimpico na łuku w sektorze 44B, rząd 30, miejsce 4-D. Widoki jak na załączonym obrazku. Dla mnie było OK.

Załączniki:
9E8A3777.JPG
9E8A3777.JPG [ 497.45 KiB | Obejrzany 1404 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinelli uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#794 PostWysłany: 18 Lut 2019 14:00 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
Hej, pytam bo nikt nie dał jednoznacznej odpowiedzi , a może koledzy którzy byli na meczu podzielą się doświadczeniem. Lecę 2 Marca do Bergamo i z kolegą chcemy się wybrać na mecz z Sasuolo , pytanie czy lepiej kupowac w kasie ( taniej) czy może przez internet? najtańsze bilety znalazłem za 31 euro, nie jestem ich fanem, po prostu lubie oglądać mecze , więc dla mnie liczy się żeby być a warunki to pół biedy , w poniedziałek idziemy na Atalanta Fiorentina i wiem, ze tam bez problemu kupi się bilety , stadion stary to też nie spodziewam się biletów bardzo drogich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#795 PostWysłany: 21 Lut 2019 12:07 

Rejestracja: 05 Lut 2019
Posty: 4
Djorkaeff napisał(a):
andy_n napisał(a):
Michal81mg napisał(a):
Wybiera sie ktos moze w kwietniu na Milan-Lazio?

Ja się wybieram z dwójką nastolatków jakie są szanse, że mecz odbędzie się w niedzielę? Wygląda na to, że to najbardziej atrakcyjny mecz w tej kolejce

Jeśli Lazio zagra w ćwierćfinale Ligi Europy, to najprawdopodobniej mecz odbędzie się w poniedziałek, bo to akurat jest weekend pomiędzy pierwszym meczem, a rewanżem. Wszystko tutaj zależy od występów włoskich zespołów w Europie i jakiekolwiek decyzje zapadną dopiero po 1/8 finału LM oraz LE.

No i Lazio odleciało z LE?
Czy teraz wzrosły szanse, na to że mecz Milan-Lazio odbędzie się w niedzielę 14.04?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#796 PostWysłany: 21 Lut 2019 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Niby tak, ale nadal to loteria.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#797 PostWysłany: 22 Lut 2019 00:20 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
Somsiad napisał(a):
maczup napisał(a):
Xaar napisał(a):
annasbt napisał(a):
Czy ktoś ma kartę cuore rossonero? Chce kupić bilet na derby 17.03. Ale pierwszeństwo mają posiadacze karty. Ktoś pożyczy numer


Też chcę kupić bilety na ten mecz. Wiecie może kiedy będzie otwarta sprzedaż?


ponoć 15 lutego, też się wybieram


Szanse, że kupicie bilet na derby w otwartej sprzedaży są bardzo minimalne. Jeśli chodzi o MCP to bilety dostępne tylko dla członków a zapisy do MCP tylko w lecie.

Pozdrawiam


Nie wiem, skąd info, bo kupiliśmy bez problemów.

Tak samo, jak trzy lata temu, gdy gospodarzem był Inter (i to dwa razy taniej, niż teraz).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#798 PostWysłany: 22 Lut 2019 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Ja natomiast kupiłem dwa lata temu z ogromnymi problemami (gdy gospodarzem był Milan), zaraz po otwarciu otwartej sprzedaży, dla znajomych już się nie udało. Podobnie sprawa wygląda od kilku lat gdy gospodarzem jest Inter. Albo trzeba nalezeć do fanklubu albo liczyć się z kupnem drogiego biletu powyżej 100 euro. Albo liczyć na farta.

Z zakupem w otwartej sprzedaży w niskiej cenie biletów na derby problemów nie było tylko tak mniej więcej w latach 2012-2015, czyli kiedy oba kluby cieniowały i nie było większych zapowiedzi inwestycji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#799 PostWysłany: 24 Lut 2019 23:27 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
sa bilety na derby Mediolanu na oficjalnej stronce najtańsze 81 euro, max 4 na transakcje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#800 PostWysłany: 25 Lut 2019 11:56 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
Zachcialo mi sie znow pojechac na San Siro, 14.04 o 15 Milan gra z Lazio.
Bede jechal pociagiem z Zurychu na jeden dzien (o ile nie zmienia godziny na 20-30).
Wybiera sie ktos? Obczajam powoli sprawe biletow, kiedy mozna sie spodziewac otwartej sprzedazy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group