Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gorąca prośba, aby dokładniejsze opisy saloników lotniskowych - w szczególności takie ze zdjęciami - zamieszczać w dedykowanym do tego wątku tzn. Opisz swój pobyt w saloniku:
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Pytania/ informacje związane z kartą Priority Pass prosimy umieszczać tutaj: priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Pytania/ informacje związane z kartą Dragonpass: dragonpass-pytania-informacje,15,102463
Pytania/ informacje związane z ofertą wstępu do saloników w usłudze Vacaydelay: vacaydelay-saloniki-lotniskowe-za-29-rok,15,172986


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
#1241 PostWysłany: 07 Sty 2019 00:27 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 480
niebieski
Przez telefon dowiedziałem się, że salonik w BZG jest czynny całą dobę. Aby skorzystać pojechałem jeszcze dziennym autobusem 80 na lotnisko, bo nocny przyjeżdża na krótko przed rejsem o 3:05. Niestety do strefy airside wpuszczają dopiero na 2 godziny przed odlotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#1242 PostWysłany: 07 Sty 2019 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
tropikey napisał(a):
Nie wiem, jad długą macie przesiadkę, ale dobrym rozwiązaniem może być wizyta w REWE (wygoogluj "rewe frankfurt flughafen"), w którym na pewno znajdziecie dla siebie jakieś smakołyki. Są tu jednak dwa "ale":
1) będziecie musieli opuścić terminal i przed dalszym lotem trzeba będzie ponownie przejść kontrolę bezpieczeństwa,
2) o ile mnie pamięć nie myli, do REWE idzie się pewnymi fragmentami nie pod dachem, więc lepiej mieć przynajmniej jakieś cieplejsze bluzy (które swoją drogą w czasie lotu i tak się Wam przydadzą, jak załoga postanowi schłodzić nieco atmosferę :D ).
A jak już podjecie i wrócicie do terminala, to na pewno jakoś tam czas zabijecie ;)



Rownie dobrze mozna podprowadzic koce z samolotu i jak brakuje kasy to dobrzy ludzie beda wrzucac na ulicy do kubeczka po browarku. :lol:
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1243 PostWysłany: 07 Sty 2019 00:38 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 480
niebieski
@cccc
Na rejsie z PL do FRA raczej koców do podprowadzenia nie będzie; -(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1244 PostWysłany: 07 Sty 2019 00:44 

Rejestracja: 06 Sty 2019
Posty: 4
Dzięki za podpowiedzi. Naprawdę nie bardzo planowaliśmy brać zimowki lecąc do Bangkoku. Chyba, że Franfurkt zaśnieży tak jak obecnie Monachium, wtedy weźmiemy, a w razie czego zwiniemy koce:) Przesiadkę mamy prawie 6 godzinną. I tak to był najbardziej korzystny godzinowo lot, inaczej musielibyśmy się wlec do WAW i wyszłoby na to samo. O salonikach czytałam na jakimś zagranicznym forum, że mozna w lufthansie dokupić nawet w klasie economy, ale nie wiem na ile to wiarygodne. Po prostu nie znoszę hałasu lotniskowego, i myślałam, że taki salonik z dziećmi plus coś na ciepło to byłoby to. Cóż jak się nie da, to bedziemy jeść i nudzic w terminalu.
Góra
 Profil Relacje PM off
sobo lubi ten post.
 
      
#1245 PostWysłany: 07 Sty 2019 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Aniast, 6h na lotnisku takim jak FRA to pikus, mozna dla zabicia czasu troche pobladzic, oszamac kielbaski etc.
Zreszta jak ciezkie warunki atmosf. to jest szansa, ze przelot z PL sie opozni. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1246 PostWysłany: 07 Sty 2019 08:53 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@Aniast poproś obsługę na wejściu, że chcesz się rozejrzeć jaki jest tłok, sami będziecie mogli ocenić jak to wygląda i czy warto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1247 PostWysłany: 07 Sty 2019 19:20 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1702
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
kacper451 napisał(a):
Nie pamięta czy było wcześniej, od września 2018 do marca 2019
LH testuje koncepcje lunchboxów na krótkich czasowo transferach od FTL wzwyż, na razie tylko MUC

https://travel-dealz.de/blog/delights-to-go-test/
Przetestowane. Wybrałem wersję klasyczna, był jeszcze lunch i coś na kolację do wyboru. Do wyboru ciepłe napoje i soki, samoobsluga. Całość zajęła 2min. Wcześniej oczywiście salonik Image
Image
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez OSK, 07 Sty 2019 20:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
#1248 PostWysłany: 07 Sty 2019 19:45 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Jeszcze niech do box-a wrzucą jakieś alko, to nie trzeba będzie napełniać bidonów :)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#1249 PostWysłany: 08 Sty 2019 01:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Bolero faktycznie o 6 dopiero otwierają czy zdarza im się wcześniej?
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1250 PostWysłany: 08 Sty 2019 01:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 608
Kilometry: 970 638
srebrny
Moje wrażenia z HSBC Premier Lounge w IST.
Było lepiej niż się spodziewałem. Tydzień wcześniej w polecanym Primeclass CIP ścisk był niemiłosierny, przy wejściu czekała kolejka do rejestracji, rozczarował barek, w którym alkohol był podawany przez barmana. Jedyne wolne miejsca siędzące to twarde krzesła przy niewielkich stolikach. W HSBC było zdecydowanie luźniej, fotele i kanapy wygodniejsze. Salonik jest na piętrze skąd mamy niezły widok na zatłoczony terminal D. Alkoholi może widziałem mniej niż w Prime ale za to były pod ręką. Piwo jedynie z nalewaka, Efes?, nie próbowałem. Rozczuliła mnie specjalna zaparzarka do kawy po turecku. A jakże, testowałem, otrzymałem pyszną, naturalną kawę. Jak zwykle w Turcji dostępnych było dużo doskonałych słodyczy. Na ciepło tylko zupa i zaledwie letni ale smaczny burek z serem. To jednak gorzej niż w Primeclass.
W sumie HSBC polecam, szczególnie na kawę, ciastko, coś mocniejszego i z uwagi na zdecydowanie milszą, kameralną atmosferę w porównaniu do Primeclass.
Wkrótce i tak będziemy latać do/przez ISL. Czekam na pierwsze wrażenia z tamtejszych przybytków.ImageImageImageImage

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1251 PostWysłany: 08 Sty 2019 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Warto zaplacic £15 za wejscie do Stockholm Arlanda T5? Bede miala 4h czekania i wziawszy pod uwage ceny jedzenia na lotnisku, to zaplacenie za wejscie powinno zwrocic sie. Alkoholu pic nie bede. Z recenzji jakie znalazlam, wynika, ze na T5 to najlepsza opcja.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1252 PostWysłany: 08 Sty 2019 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Aga_podrozniczka, biorac pod uwage ceny lotniskowe to mysle, ze warto.
Mi udalo sie wejsc za usmiech. :D
Btw pamietaj, ze do Kiruny odlatujesz z Terminalu 4.
Tutaj fotki:
Załącznik:
Salonik_Arlanda.JPG
Salonik_Arlanda.JPG [ 88.4 KiB | Obejrzany 1412 razy ]

Załącznik:
Salonik_Arlanda2.JPG
Salonik_Arlanda2.JPG [ 130.03 KiB | Obejrzany 1412 razy ]

Załącznik:
Salonik_Arlanda3.JPG
Salonik_Arlanda3.JPG [ 118.89 KiB | Obejrzany 1412 razy ]

Slaby kacik alkoholowy, ale dla Ciebie to pewnie nie jest wazne. :)
Załącznik:
Salonik_Arlanda4.JPG
Salonik_Arlanda4.JPG [ 89.25 KiB | Obejrzany 1412 razy ]
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1253 PostWysłany: 08 Sty 2019 13:43 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
@cccc, z ktorego saloniku dokladnie to sa zdjecia? ten pod numerem 2 czy 3?
https://www.swedavia.com/arlanda/servic ... ra-lounge/
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1254 PostWysłany: 08 Sty 2019 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@xyrxis nazw salonikow nie pamietam, ale byly 2 saloniki obok siebie.
Najpierw wyladowalem w tym z priority pass, ale tam bylo dosc chudo i nie mieli wysoko%. :D

Załącznik:
Salonik priotity pass.JPG
Salonik priotity pass.JPG [ 91.22 KiB | Obejrzany 1353 razy ]

Załącznik:
Salonik priotity pass 3.JPG
Salonik priotity pass 3.JPG [ 85.61 KiB | Obejrzany 1353 razy ]

Załącznik:
Salonik priotity pass 2.JPG
Salonik priotity pass 2.JPG [ 63.94 KiB | Obejrzany 1353 razy ]


Zaraz obok byl duzo lepszy salonik, ale potrzeba zlota karte i napisalem w mojej relacji (link w stopce), jak sie tam znalazlem bez zlotej karty. :D
Btw uwielbiam Szwecje, a jak sie czasem o Biednych i Bezdomnych nie zapomina to los wyjatkowo sprzyja!
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 08 Sty 2019 13:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1255 PostWysłany: 08 Sty 2019 13:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Bezdomnym czekoladki a do salonu za uśmiech.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1256 PostWysłany: 08 Sty 2019 14:06 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
A spoko, to juz wszystko wiem. Na tej mapie lotniska w miejscu oznaczonym "2" sa trzy saloniki. Jeden dla PP, jeden SAS business i jeden SAS gold. Tylko do tego PP mozna sie dostac za oplata. Do pozostalych tylko za usmiech.
@Aga_podrozniczka, zaliczylem tylko ten SAS business wiec sie nie wypowiem na temat tego, ktory w loungebuddy nazywa sie Norrsken Lounge ale tak jak napisal cccc ceny na lotnisku sa takie ze zdecydowanie warto brac salonik.
Swoja droga salonik SAS business to bieda straszna. Przyciagaja nowoczesnym designem ale wybor zarcia slaby a alkoholi mocnych brak.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1257 PostWysłany: 10 Sty 2019 03:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
SWISS Primeclass ZRH :)

Załącznik:
Swiss Primeclass 1.JPG
Swiss Primeclass 1.JPG [ 89.78 KiB | Obejrzany 1317 razy ]

Wyborne sniadanko :)

Załącznik:
Swiss Primeclass 2.JPG
Swiss Primeclass 2.JPG [ 86.68 KiB | Obejrzany 1317 razy ]

Załącznik:
Swiss Primeclass 3.JPG
Swiss Primeclass 3.JPG [ 97.96 KiB | Obejrzany 1317 razy ]

Kacik alkoholowy :D

Załącznik:
Kacik alkoholowy.JPG
Kacik alkoholowy.JPG [ 145.15 KiB | Obejrzany 1316 razy ]
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1258 PostWysłany: 10 Sty 2019 23:42 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Jak ktoś będzie w Doha i ma kupiony bilet w C (za mile raczej nie da rady ;)
może za 69 USD, skorzystać z saloniku Al Safwa First Lounge

https://viewfromthewing.boardingarea.co ... ge-for-69/

https://viewfromthewing.boardingarea.co ... -al-safwa/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1259 PostWysłany: 16 Sty 2019 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 399
niebieski
Szczęść Boże!
Preludium epwa
Wybór prasy.
Czy pierogi są tu kiedykolwiek zjadliwe?Image
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1260 PostWysłany: 16 Sty 2019 17:10 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
grzegorz84 napisał(a):
Czy pierogi są tu kiedykolwiek zjadliwe?

Jakość Biedronki to standard, jeżeli w środku nie było "ciała obcego" to i tak możesz uważać się za szczęściarza.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 212  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group