Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lis 2017 12:05 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Cześć,
spałem w hotelu F1 Paris Porte de Montmartre, adres: 29 Rue du Dr Babinski, 75018 Paris.

Hotel jest tani, standard rzecz jasna niski. Ofertę oceniłbym jako adekwatną do ceny jednak ...
Niestety na pościeli znaleźliśmy nieznanego nam owada, którego zgnietliśmy.
mogę napisać, że była to pluskwa
z dużym prawdopodobieństwem
Ostrzegam :-)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn 29 Lis 2018 16:03, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 15 Lis 2017 12:11 

Na Booking Ocena 5,3 ...co dużo wyjaśnia i ja takich ofert poniżej co najmniej 7,5 UNIKAM

Ps. klienci "kochają ten obiekt....za bardzo czysto" :D

Coś tam zgniotłeś, zapewne były to pluskwy ale tez nic nie piszesz czy zgłosiłeś to personelowi i co oni na to
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Lis 2017 12:13 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
A pogryzienia są? Jedna "prawdopodobna" jaskółka wiosny nie czyni ;)Jak już są pluskwy to działają stadnie.Chyba,że to była tzw. "pluskwa" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Lis 2017 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
OT, ale nie moglem sie powstrzymac:
Szpital Specjalistyczny im. Józefa Babińskiego w Krakowie – zajmuje się leczeniem i rehabilitacją chorych w zakresie psychiatrycznym, odwykowym i neurologicznym.
Doktora Józefa Babińskiego 29, 30-393 Kraków

coz za zbieznosc adresow 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Lis 2017 13:29 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Personelowi nie zgłosiłem, nie widziałem sensu. Byli dość antypatyczni i mało kontaktowi.
Zgłaszałem im jedynie zepsuty zamek - wewnętrzną klamkę gdy 4 dorosłe osoby nie mogły wyjść z pokoju. Na szczęście na przeciwko w drugim pokoju bawiła się 2 naszych dzieci, które nas wypuściły bo znały kod dostępu a z zewnątrz dało się nacisnąć klamkę i dostać do pokoju.

Pogryzienia są teraz, 2 tygodnie po powrocie, inaczej nie straszyłbym 1 zgniecionym robakiem.

Teraz sprawdziłem, czy ktoś już raportował pluskwy w tym hotelu i owszem:
https://www.tripadvisor.com/ShowUserRev ... RATES_CONT

Pawel_T napisał(a):
Doktora Józefa Babińskiego 29, 30-393 Kraków


Tak wiem, jestem z Krakowa i tutaj na psychiatryk mówi się "Babiński". To było zabawne, do czasu.
Przy okazji dowiedziałem się, że ten wybitny lekarz całe życie mieszkał we Francji, nazwisko miał po rodzicach polskich imigrantach a imię Józef zmieni sobie na Joseph.

I jeszcze jedna opinia z 2014 roku - po francusku, też o pluskwach:
https://www.tripadvisor.com/ShowUserRev ... ance.html#
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Lis 2018 13:58 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
Jeśli nie przeszkadza Wam okolica, to obok F1 jest Ibis Budget - jest ciut droższy a śniadania kosztują dodatkowe 5 euro więcej ale... warto naprawdę :D
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Lis 2018 14:25 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Miałem okazję spać w kilku hotelach F1 koło Paryża (Les Ulis, koło lotniska Charles de Gaulle, Chilly Mazarin), wszystkie są tak samo tragiczne. To jest taki najpodlejszy z możliwych low costów, do przetrwania przez jedną noc... natomiast na robaki się nie natknąłem, ale możliwe, że bywają... Również polecam raczej coś innego (choćby Ibis Budget).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Lis 2018 14:44 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
pluskwy zdarzają się nawet w 5* obiektach, więc nie ma co się podniecać. Wystarczy, ze na 200 pokojów w jednym sie zalęgną i jak się ma pecha to się trafi :P z kolei 199 gości będzie zdawolonych ;)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Gru 2018 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
cichyy napisał(a):
Cześć,
spałem w hotelu F1 Paris Porte de Montmartre, adres: 29 Rue du Dr Babinski, 75018 Paris.

Hotel jest tani, standard rzecz jasna niski. Ofertę oceniłbym jako adekwatną do ceny jednak ...
Niestety na pościeli znaleźliśmy nieznanego nam owada, którego zgnietliśmy.
mogę napisać, że była to pluskwa
z dużym prawdopodobieństwem
Ostrzegam :-)


Jesli czytam opinie, jak np:
Kod:
Sauberkeit war sehr schlecht

to generalnie unikam takich objektow. ;)
Btw wole czytac o niemilej obsludze czy np. ze brakowalo chrupkow na sniadanie niz dotyczacych braku czystosci.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group