Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 13 Cze 2018 11:15 

Rejestracja: 14 Kwi 2016
Posty: 76
rmk napisał(a):
Przez neta w Cicar. I więcej nie kombinuj w tym temacie bo nic lepszego nie wymyślisz :)


owszem, wymyślisz. :-)
zamiast w cicar należy zarezerwować w cabreramedina. cena w cabrera zawsze jest trochę niższa, np. teraz sprawdziłem Fuerta lotnisko w dniach 28.07-04.08 - fiat 500 - cicar 134E, cabreram 120,5E.

to jest dokładnie ta sama wypożyczalnia tylko działająca na kanarach pod dwoma nazwami (nie wiem dlaczego tak jest, ale jest).
Wszystkie warunki najmu i samochody te same, nawet to samo okienko na lotnisku (cicar) czy w innych miejscach na wyspach (cicar lub cabreramedina - zamiennie).

Kilka razy korzystałem z cabrery (odbierając auto i podpisując umowę w cicar lub CM). Sprawdzone osobiście na lanzarote, gran canarii i teneryfie.

Na kanarach polecam jeszcze autoreisen - wszystkie warunki identyczne jak w cicar/CM (czyli bez haczyków) ale nieraz mają lepsze ceny, albo akurat lepsza promocja na jakąś konkretną grupę aut.
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#202 PostWysłany: 13 Cze 2018 11:31 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja do tej grupki dorzuciłbym jeszcze Pluscar. Praktycznie zawsze są najtańsi (przynajmniej kiedy ja chcę coś wynająć).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 16 Cze 2018 11:45 

Rejestracja: 19 Wrz 2014
Posty: 45
p99 napisał(a):
owszem, wymyślisz. :-)
zamiast w cicar należy zarezerwować w cabreramedina. cena w cabrera zawsze jest trochę niższa, np. teraz sprawdziłem Fuerta lotnisko w dniach 28.07-04.08 - fiat 500 - cicar 134E, cabreram 120,5E.


Dzięki za info
rezerwując w Cabrera Medina na 8 dni wychodzi tyle co w Cicar na 7 dni (różnica 4 euro na całości), a do tego podstawiają auto pod hotel i odbierają z hotelu w cenie (może ze względu na bliskość biura od hotelu). Rezerwację już sobie zrobiłem.

Zastanawia mnie jeszcze to Autoreisen, tam jest na dziś jeszcze 15 euro taniej na 7 dni niż w Cabrera Medina (czyli 30 euro od Cicar), ale trzeba by dojechać na lotnisko (15 euro to ewentualnie jeden dzień dłużej auto do dyspozycji w tej samej cenie). Muszę pomyśleć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 07 Sie 2018 00:49 

Rejestracja: 19 Wrz 2014
Posty: 45
Właśnie wróciłem z Fuerte.... i podpisuje się wszystkimi "członkami" pod Cabrera Medina (Cicar). Koszt auta na 8 dni (Opel Mokka) to tylko 152 euro z pełnym ubezpieczeniem (kluczyk do odbioru zostawiłem w recepcji hotelowej, autko sami odebrali), zrobiłem około 1100 km przez ten czas...lecz nie ukrywam, że do kilku miejsc mógłbym jeździć co najmniej dwa razy dziennie jakby była taka potrzeba.....
ze też będąc wcześniej na innych wyspach tego nie przećwiczyłem...... tylko szukałem gdzieś po necie.......różnych innych wypożyczalni....
zdecydowanie polecam....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 05 Wrz 2018 19:22 

Rejestracja: 05 Wrz 2018
Posty: 1
Orientuje sie ktos jak wyglada sytuacja gdy pozycze auto na dwa tygodnie a oddam dzien wczesniej?
Czy moga z tego powodu robic jakies problemy?
W AutoReisen mam oferte na 14 dni o 10 euro nizsza niz na 13 dni, a planuje byc na wyspie 13 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 05 Wrz 2018 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
jeśli zapłaciłeś to nie powinno być problemów
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 07 Wrz 2018 23:39 

Rejestracja: 19 Wrz 2014
Posty: 45
loozaq napisał(a):
Orientuje sie ktos jak wyglada sytuacja gdy pozycze auto na dwa tygodnie a oddam dzien wczesniej?
Czy moga z tego powodu robic jakies problemy?
W AutoReisen mam oferte na 14 dni o 10 euro nizsza niz na 13 dni, a planuje byc na wyspie 13 dni.


Płacisz za 14, oddajesz po 13...nie ma żadnego problemu (kolega testował na innej wypożyczalni) pieniążków nie zwrócą bo i tak już zapłaciłeś...
A co jakbyś musiał oddać po 5 dniach???? np z przyczyn losowych....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 12 Paź 2018 02:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
Panowie, zwłaszcza @jacakatowice i @p99
Dziękuję za odpowiedzi w tym wątku, pozwoliliście 5 osobom zaoszczędzić trochę kasy i pewnie również nerwów - zarezerwowany Fiat Tipo na 3 doby w marcu za 72 euro na Cabreramedina.
Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 23 Paź 2018 13:06 

Rejestracja: 23 Paź 2018
Posty: 3
Moi drodzy a jak wygląda sytuacja z kaucją w Cicar i Cabrera Medina? Czy wpłaca się jakiś depozyt za wypożyczenie (np. 700 euro widziałam w kilku innych firmach) albo za paliwo? W sensie jeśli dostaję auto z pełnym bakiem to zostawiam depozyt w wysokości kosztów paliwa, a jeśli zwrócę auto z pełnym bakiem to depozyt będzie mi zwrócony? Albo jeśli zwrócę pusty bak to depozytu mi nie zwracają? Pierwszy raz wybieram się na Fuerteventure i chciałabym na pewno nie wpakować się na minę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 23 Paź 2018 13:13 

Nie ma w cicar żadnych depozytòw/ kaucji/ blokad.

Tyle ile paliwa jest przy braniu auta , ma być przy zwrocie.
Góra
 PM off  
      
#211 PostWysłany: 23 Paź 2018 13:19 

O ile spełnia się warunki podane przez wypożyczalnię, ale trzeba wejść na stronę i poczytać

Np. od razu na stronie głównej Autoreisen, gdy mamy minimum 23 lata podane warunki to

Kod:
Autoreisen, Wynajem samochodów na Kanarach
Nasze ceny zawierają:

     Zero nadwyżki ubezpieczenia: w zestawie.
     Bez depozytu.
     Wyczyść zasady zrzutu benzyny (poprawnie: ile w baku tyle benzyny, ropy ma być przy zwrocie)
     Biura na lotniskach.
     Rezerwacja jest bezpłatna
     Płać kartami kredytowymi lub debetowymi
     Twoje informacje są prywatne.
     Foteliki dziecięce.
     Darmowy dodatkowy sterownik (poprawnie: bezpłatny dodatkowy kierowca) .
     Nieograniczony przebieg.
     Bezpłatne anulowanie rezerwacji.
     Podatki i opłaty są uwzględnione


Ostatnio edytowany przez Anonymous 23 Paź 2018 15:36, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 PM off  
      
#212 PostWysłany: 23 Paź 2018 13:31 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
ancia 007...popatrz na ofertę AutoReisen. Zrobiłem u nich rezerwację na luty 2019 i jak na razie nikt nie przebija. Full insurance, fuel full-full, free second driver, zero jakichkolwiek blokad. Za 7 dni...72 ojro. Brałem już tą firmę na Teneryfie i byłem b.zadowolony więc powtarzam na F. :P :P :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 23 Paź 2018 13:52 

Rejestracja: 23 Paź 2018
Posty: 3
Faktycznie jest taniej na AutoReisen :) Tylko że oni mają jeden punkt przy lotnisku aby?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 23 Paź 2018 13:59 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
To nie chcesz robić zwrotu samochodu na lotnisku czyli tam gdzie odbierasz? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 23 Paź 2018 14:07 

Ja akurat przypłynąłem na Fuertę drogą wodną do Coralejo. Ma tam biuro w samym porcie CM/ cicar.
Lotniska nawet nie widziałem.
Tak że tego @HandSome ròżnie bywa...
Góra
 PM off  
      
#216 PostWysłany: 23 Paź 2018 14:09 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Stąd było moje zapytanie. Piekna zapewne...ancia007 nic nie określiła więc trudno dostosować ofertę do wymagań których nie znasz :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 23 Paź 2018 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Anonymous napisał(a):
O ile spełnia się warunki podane przez wypożyczalnię, ale trzeba wejść na stronę i poczytać

Np. od razu na stronie głównej Autoreisen, gdy mamy minimum 23 lata podane warunki to

Kod:
Autoreisen, Wynajem samochodów na Kanarach
Nasze ceny zawierają:

     Zero nadwyżki ubezpieczenia: w zestawie.
     Bez depozytu.
     Wyczyść zasady zrzutu benzyny (ile w baku tyle ma być przy zwrocie)
     Biura na lotniskach.
     Rezerwacja jest bezpłatna
     Płać kartami kredytowymi lub debetowymi
     Twoje informacje są prywatne.
     Foteliki dziecięce.
     Darmowy dodatkowy sterownik.
     Nieograniczony przebieg.
     Bezpłatne anulowanie rezerwacji.
     Podatki i opłaty są uwzględnione


"wyczyść zasady zrzutu benzyny" to całkiem "hehe", ale "darmowy sterownik" to już gruby LOL
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 23 Paź 2018 14:44 

Rejestracja: 23 Paź 2018
Posty: 3
Właśnie chodzi o to, że nie chcę wypożyczać samochodu na cały pobyt a jedynie na jeden lub dwa dni... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 23 Paź 2018 14:46 

@rw30

Nie o to w tym chodzi i mam to w poważaniu jak tłumacz google to przetłumaczył, a to by Anie, Franki itd wyrobiły nawyk czytania co jest napisane np, na stronach wypożyczalni :!:

Na ten przykład doradź takiej Anci po tym co tu napisała, dlaczego i czy w ogóle będą chcieli od niej kaucji .... :roll:
Góra
 PM off  
      
#220 PostWysłany: 23 Paź 2018 15:02 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
ancia007...bardzo głęboko zastanów się zatem na ile dni chcesz wynajem i ewentualnie które miejsce odbioru i zdania jest dla Ciebie istotne. Potem posprawdzaj sobie oferty zarówno dla Twojego krótkiego terminu jak i na cały pobyt. Sytuacje bywają tego rodzaju , że przy full insurance i inszych istotnych dodatkach krótkie wynajmy pokrywają się cenowo z dłuższymi. Spokojnie posprawdzaj i zapewne znajdziesz consensus co najbardziej dla Ciebie opłacalne :P :P :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group