Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 08 Lut 2019 22:42 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
Ciebie.
Góra
 Profil Relacje PM off
pepe3 lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#262 PostWysłany: 01 Kwi 2019 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
Kilka dni temu na Fuercie miałem Citroena C1 z Autoreisen bez dachu :lol: znaczy z otwieranym dachem no i z automatem a właściwie robotem zmieniającym biegi za mnie ;)
Nie przyjęli płatności Revolutem, miła Pani oświadczyła że to prepaid i nie przejdzie, zmiana na debetówkę kantoru Aliora załatwiła sprawę. Zwrot jak zwykle bezproblemowy, nikt niczego nie sprawdzał tylko w okienku oddałem kluczyki.

Załączniki:
mały C1 bez dachu z automatem.jpg
mały C1 bez dachu z automatem.jpg [ 399.45 KiB | Obejrzany 3654 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 02 Kwi 2019 12:08 

U mnie na tydzień w AutoReisen za 58 euro zamówiony najtańszy Citroen C3, otrzymałem Citroena C4 Cactus

Co do sprawdzania: faktycznie nie sprawdzają, ale pytają czy w baku jest paliwa Full i na którym stanowisku samochód pozostawiliśmy

A i warto podejść jak najszybciej po wylądowaniu do stanowisku od strony odbioru bagażu nadawanego, mniejsze kolejki czy jak się pośpieszymy kolejki w ogóle
Góra
 PM off  
      
#264 PostWysłany: 21 Maj 2019 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1332
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
bikemike napisał(a):
Wpadła mi teraz w mailingu fajna promocja.
TopCar - firma z której korzystałem w kwietniu 2018 na Teneryfie (mogę śmiało polecić), oferuje teraz darmowe pełne ubezpieczenie.

Jakie masz doświadczenia z tym TopCar? Blokowali coś na karcie? Szukali jakiś rysek, zadrapań? Dostałeś takie auto jakie zamówiłeś, czy klasę wyżej?

Pytam, bo mam rezerwację w AutoReisen ze standardowym ubezpieczeniem, a właśnie na "mój" termin jest promocja z darmowym dodatkowym ubezpieczeniem (SCDW) w TopCar na Fuercie. TopCar wychodzi 2 EUR drożej (czyli przyjmijmy, że prawie nic), w obu wypożyczalniach żadne ubezpieczenie nie obejmuje szutrówek. Na + dla TopCar ubezpieczenie SCDW, na + dla AutoReisen nieczepialskość i to, że zawsze dostawałem coś o klasę lepszego, w Orcar ("marka" AutoReisen) Twingo>Fabia/C3, a w AutoReisen C3>C4 Cactus)
... i waham się czy teraz nie zamienić i pierwszy raz spróbować TopCar :?
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 21 Maj 2019 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@Raphael
Miałem podobny dylemat w marcu, w Top Car też była promocja na SCDW i cena wychodziła taniej niż Autoreisen mimo to wybrałem sprawdzony wielokrotnie bezstresowy AutoReisen.
Mnie przekonało to że Top Car mimo SCDW żeby zapłacić kartą debetową trzeba zostawić depozyt 200eu (patrz na podkreślone czerwoną kreską) żeby nie zostawiać depozytu trzeba płacić kredytową (jedno zdanie wcześniej niż podkreślone) przynajmniej tak wynika z F.A.Q.

Załączniki:
top car.jpg
top car.jpg [ 262.86 KiB | Obejrzany 3332 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael uważa post za pomocny.
 
      
#266 PostWysłany: 12 Cze 2019 13:33 

Rejestracja: 02 Mar 2019
Posty: 28
Osobiście mogę polecić Autoreisen, wszystko poszło sprawnie i z uśmiechem. Auto jak u większości dostałem klasę wyżej, zarezerwowane foteliki czekały i na do widzenia tylko pytanie gdzie stoi auto oraz czy full w baku..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 14 Cze 2019 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1332
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Wskazówka odnośnie cen paliwa: różnice w cenie benzyny między półwyspem Jandia (Morro Jable, Costa Calma), a centrum wyspy sięgają 20% !!!
Przykład:
• 1,023 EUR/l PB95 Cepsa w La Hondura (na północ od Puerto de Rosario, przy FV-1)
• 1,223 EUR/l PB95 Shell w Morro Jable
(na ceny na północy, w okolicach Corralejo, El Cotillo nie zwróciłem uwagi)

Co do jakości szutrówek:
A. odcinek Morro Jable - skrzyżowanie na Cofete: bardzo dobry, równy, twardy szuter, z reguły bez nierówności poprzecznych, ograniczenie na znaku 40 km/h, ale niektórzy pędzą znacznie szybciej, co skutkuje masą kurzu na aucie (i w środku, jeśli ktoś ma otwarte okna) i przede wszystkim niesie ryzyko uszkodzenia szyb przez wylatujące spod kół kamienie
B. odcinek skrzyżowanie na Cofete - latarnia na Punta Jandia: szuter gorszy, sporo nierówności poprzecznych i trochę dziur
(na samą Cofete jakoś zabrakło czasu :roll: )
C. szutrówka wzdłuż północnego wybrzeża: najlepszy odcinek to Majanicho - Popcorn Beach (jakość jak w "B"), reszta trasy gorsza, czyli jeszcze więcej nierówności poprzecznych, jeszcze więcej jeszcze większych dziur (nie liczę samego kawałka przy latarni Toston, bo akurat tam od El Cotillo dobiega asfalt)

Samochód brany z AutoReisen (C3 > C-Elysee), przy oddawaniu żadnych pytań oprócz "czy się podobało", "ile jest paliwa" i "na którym stanowisku stoi". Przy powrocie na lotnisko nie pobiera się biletu na bramce wjazdowej - AutoRaisen (inni chyba też) ma podpisany kontrakt z lotniskowym parkingiem, kamera czyta numer rejestracyjny i szlaban wjazdowy podnosi się bez żadnych biletów/opłat itp.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 02 Wrz 2019 13:16 

Rejestracja: 21 Paź 2015
Posty: 35
czy ktoś z Was może polecić sprawdzoną wypożyczalnię aut na Fuerteventura - odbiór auta i zwrot z portu /stolicy Puerto del Rosario ? Przeczytałam wszystkie tutaj wpisy, widzę ze najbardziej polecany jest Auto Reisen ale widzę tylko z lotniska są tam możliwe auta na wynajem .
Ja przypłynę na wyspę na 1 dzień wycieczkowcem Aida do Puerto del Rosario 14 listopada i potrzebuję samochód na 12 godzin :|
Cicar jest mega drogi, na 12 godzin najtansze auto to aż 55 euro


Ostatnio edytowany przez Abcn 30 Wrz 2019 01:44, edytowano w sumie 3 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 02 Wrz 2019 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
CiCar
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 02 Wrz 2019 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
@bepi zobacz CabreraMedia
Szukaj "Muelle Cruceros" to jest port w stolicy

Cicar też ma w porcie - szukaj Fuerteventura Cruising Port
Góra
 Profil Relacje PM off
bepi lubi ten post.
 
      
#271 PostWysłany: 02 Wrz 2019 14:08 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Dokładnie. Przy porcie 90% samochodów stojących na publicznym parkingu jest z Cicar :P Do wyboru do koloru :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 02 Wrz 2019 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
BTW CICAR to część grupy Cabrera Medina :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 02 Paź 2019 11:29 

Rejestracja: 21 Paź 2015
Posty: 35
HandSome napisał(a):
Dokładnie. Przy porcie 90% samochodów stojących na publicznym parkingu jest z Cicar :P Do wyboru do koloru :lol:


dzięki tylko tyle że Cicar sobie liczy za wynajem auta z portu na 12 godzin aż 55 euro
Auto Reisen tylko 21 euro za 12 godzin !!! tyle że z lotniska ..
jak dotrzeć z portu Puerto del Rosario na lotnisko po samochód ? jeżdzą jakies lokalne busiki ? jak to daleko i jaki koszt ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 02 Paź 2019 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@bepi
Ja bym nie kombinował.
Weź auto w https://www.cabreramedina.com/EN to to samo co Cicar, zrobiłem symulację na 14 listopada: w Cicar 55 a Cabrera Medina wyszło 50 eu.
Bilet na autobus z Puerto de Rosario na lotnisko (cena z 2015r) kosztuje 1,5 eu, pewnie jesteście we dwoje co daje tam i z powrotem 6 eu do tego 21 auto w Atoreisen to masz prawie 30 eu.
Druga sprawa to jest Hiszpania tam rozkłady traktuje tylko orientacyjnie, często na przystankach rozkładów w ogóle brak, czy warto się gonić i kombinować za 20 eu różnicy, zwłaszcza że macie tylko 12 godzin.

Załączniki:
cicar cebrara.jpg
cicar cebrara.jpg [ 106.1 KiB | Obejrzany 2582 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 09 Paź 2019 11:04 

Rejestracja: 09 Paź 2019
Posty: 1
Tak dla informacj:i w Cicar, w Morro Jable bez problemu przeszła karta Revolut. Różnic w cenie między zarezerwowaniem miesiąc wcześniej, a dwa dni wcześniej praktycznie nie widziałem. Auto potrzebowałem na 4 dni. Po autoreisen do Puerto de Rosario nie kalkulowało mi się jechać w środku urlopu (2 tyg) ze względu na całkowity koszt biletu autobusowego 2x dla dwóch osób. Wynająłem Fiata 500X dzień wcześniej, dostałem Opla Mokkę X.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 20 Sty 2020 12:34 

Rejestracja: 28 Sie 2014
Posty: 12
Czy ktoś z was słyszał o jakiejś wypożyczalni która podstawi mi auto pod hotel R2 Bahia Playa w Tarajalejo? Chcę już teraz wynająć samochód w terminie 23.03-30.03.2020, myślałem o wynajęciu z lotniska, ale godziny przylotu i wylotu są jeszcze nie znane. To moje pierwsze wypożyczenie więc za bardzo nie wiem co i jak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 20 Sty 2020 18:20 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 50
Cześć ! Wybieram się po raz drugi na Fuertę , samochód zarezerwowany , tym razem nie w Orlando ( strona 10 ku przestrodze ) , bez depozytu , teoretycznie mam pełne ubezpieczenie łącznie z tym , że w cenie jest pomoc ( limit do 500 euro ) na drogach nienadających się do ruchu , traktach leśnych oraz plażach :shock: Ale żeby nie kusić losu tym razem chciałbym na Cofete pojechać terenówką . Czy możecie polecić jakąś wypożyczalnie na Costa Calma , Morro Jable czy Esquinzo z autami 4x4 ? Pierwotny plan był taki żeby z Morro autobusem na Cofete pojechać ale jak policzyć 8,70euro za osobę w jedną stronę to przy czterech osobach robi się prawie 70 euro , może by się udało prawdziwą terenówkę na jeden dzień wypożyczyć ?

Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 27 Sty 2020 21:29 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 50
Cześć ! Sam sobie odpowiem ;) Wychodzi na to , że niezłą ofertą jest Cicar i kategoria pojazdów " all terrain " ( Jeep Compass , Opel Grandland itp.: ) , rozumiem , że tego typu autem mogę wjechać wszędzie , ma pełne ubezpieczenie , cena na jeden dzień 58 euro za Compassa , czyli przy czterech osobach już ma to sens , zostaje jeszcze 10 euro na paliwo . Nie wiecie może czy coś się zmieniło w kwestii depozytu ? Nadal nie pobierają ?

Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 27 Sty 2020 22:55 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
daraswlkp napisał(a):
Cześć ! Sam sobie odpowiem ;) Wychodzi na to , że niezłą ofertą jest Cicar i kategoria pojazdów " all terrain " ( Jeep Compass , Opel Grandland itp.: ) , rozumiem , że tego typu autem mogę wjechać wszędzie , ma pełne ubezpieczenie , cena na jeden dzień 58 euro za Compassa , czyli przy czterech osobach już ma to sens ,

Żadnego sensu to nie ma. Na Cofete każdym autem wjedziesz. Ja np Astrą, a pełno mniejszych widziałem. Droga to nic takiego. Bez spiny. Miejscowi legendę stworzyli i łowią frajerów za grubą kasę, na wynajem Jeepa z kierowcą. Bo nikt inny nie da rady. :lol:
W Moro Jable koło portu np czekają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 28 Sty 2020 09:57 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
tylko jak akurat tam przypadkowo coś ci się zepsuje - padnie elektronika, przebijesz oponę, czy coś, to płacisz za lawetę, a (podobno, choć przyznaję, że nie sprawdzałem) terenowe są ubezpieczone
Góra
 Profil Relacje PM off
Mar77 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group